Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ryzyko rejestracji na wielu stronach - problem z rozpowszechnianiem danych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Ryzyko rejestracji na wielu stronach - problem z rozpowszechnianiem danych (/Temat-Ryzyko-rejestracji-na-wielu-stronach-problem-z-rozpowszechnianiem-danych-151276)

Strony: 1 2


RE: Ryzyko rejestracji na wielu stronach - problem z rozpowszechnianiem danych - 11natinka11 - 04-10-2017 19:21

(04-10-2017 16:16)rachman napisał(a):  Jeśli na stronach typu "mam duże cyce i je chętnie pokazuję" lub "mam kuuupę mamony" się nie rejestrowałaś to raczej nikt nie przyjdzie Wink

ale na kilku kasynach mi się zdarzyło za bonus bez depozytu pograć


RE: Ryzyko rejestracji na wielu stronach - problem z rozpowszechnianiem danych - rachman - 05-10-2017 21:03

Cytat:ale na kilku kasynach mi się zdarzyło za bonus bez depozytu pograć
Jak nielegalne (nie uznane przez nasz rząd) to co najwyżej skarbowi mogą wpaść a nie bandyci Wink


RE: Ryzyko rejestracji na wielu stronach - problem z rozpowszechnianiem danych - mysc - 05-10-2017 21:34

Wydaje mi się natinka, że szansa "nalotu bandytów" jest bliska zeru... czym wyróżniają się Twoje dane osobowe na tle losowych mieszkań, które mogliby "nalecieć bandyci" ?;p