Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na SPAM'ie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj na SPAM'ie (/Temat-Zarabiaj-na-SPAM-ie-150832)

Strony: 1 2


RE: Zarabiaj na SPAM'ie - itolek100 - 11-10-2017 21:15

(11-10-2017 20:09)rachman napisał(a):  @Maro nie można podać do sądu o odszkodowanie itp. kogoś kogo namierzenie graniczy z cudem Wink Będą łapać TYLKO takich co dadzą się namierzyć.

Cytat:Jaki spam nadaje się do zgłoszenia?

bez zgody na jego otrzymywanie
z wyraźnie oznaczonym nadawcą
kierowany do osób fizycznych
wysłany po 1 stycznia 2015r.
od dużych firm zarejestrowanych w Polsce

Cytat:Opłata aktywacyjna: 39.00 zł + miesiąc 29.00 zł / kwartał 82.65 zł / pół roku 156.60 zł

Czuję milijony... ale u pomysłodawcy w kieszeni facepalm

No cóż... ktoś miał pomysł i na pewno na tym zarobił, zwłaszcza jak jakiś naiwniak się na to nabierze pokerface


RE: Zarabiaj na SPAM'ie - rachman - 11-10-2017 21:23

Znajdzie się nie jeden. Na fejsie też batalia tego szajsu trwa. Kto nie walczył ze spamem albo nie próbował namierzyć spamera ten naiwnie myśli że wystarczy kupę spamu im wysłać albo stado jeleni i kapucha przyleci Wink


RE: Zarabiaj na SPAM'ie - wrzochal11 - 11-10-2017 22:01

Na moje oko, to tutaj kasa na te odszkodowania będzie się brała co najwyżej z wpłat abonamentowych członków.. i sprytnie będzie można tym manewrować, a to mniej odszkodowań się należy, a to więcej. W zależności od stanu finansowego firmy.


RE: Zarabiaj na SPAM'ie - rachman - 11-10-2017 22:09

Dokładnie. Wpadają opłaty od zgłoszeń (małe ale zawsze) do tego abonamenty i startówki od łapaczy jeleni i jest za co impreza Od święta zrobi się jakąś oczywistą sprawę dużego spamera z PL który jest na tyle idiotą ze dał się namierzyć i gitarrra... Już widzę dużą firmę która rozsyła spam bez kombinejszyn by uniknąć odpowiedzialności beka Myślę że skala ich działań będzie mizerna w stosunku do tych głośnych zapowiedzi pogromu spamu.


RE: Zarabiaj na SPAM'ie - Bartolini24 - 12-10-2017 18:13

A ja tam w to wchodzę Big Grin zapraszam do mojego teamu impreza


Zarabiaj na SPAM'ie - Hybrid1990 - 09-06-2021 14:45

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.