Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyświetlenia YouTube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Wyświetlenia YouTube (/Temat-Wyswietlenia-YouTube-150784)

Strony: 1 2


RE: Wyświetlenia YouTube - Adwez - 14-09-2017 19:49

Akurat z subami nie mam problemu, tylko z wyświetleniami. Interesują mnie wyświetlenia wysokiej jakości, a nie 15-30 sec, których zdecydowanie większość nie zlicza. Fajnie, ze można ustawić czas oglądania w ytmonster. Spróbuje coś zdziałać z tym programem, bo wygląda obiecująco. Smile Dzięki za odpowiedzi. Smile


RE: Wyświetlenia YouTube - mahuzz - 14-09-2017 19:53

Jeśli chodzi o darmowe opcje, to ytmonster to najlepsza opcja. Tyle, że bardzo czasochłonna, szczególnie, jeśli ceny(kredyty/film) są 3-4x większe Wink


RE: Wyświetlenia YouTube - Adwez - 14-09-2017 20:05

A jeśli chodzi o opcje płatne, to co proponujesz ?


RE: Wyświetlenia YouTube - lukaswu - 19-09-2017 17:02

(13-09-2017 18:10)Bartezx1997 napisał(a):  Na qqtube wprowadzili dodatkowe utrudnienia/weryfikacje, nic nie podziałasz nawet ze zmiennym IP i emailami z gmaila.

Jakie utrudnienia? @Bartezx1997 żadnych nie zauważyłem.
Za to zauważyłem brak usług dla Instagrama wszędzie, ktoś ma jakieś źródło pewne?? Wink