Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wielki FAIL na restocku SHOPowo-Tapetowym! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Wielki FAIL na restocku SHOPowo-Tapetowym! (/Temat-Wielki-FAIL-na-restocku-SHOPowo-Tapetowym-15050)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Wielki FAIL na restocku SHOPowo-Tapetowym! - KoGi - 15-10-2010 06:52

No to niezle zakupiłem wczoraj LRC pro czekając na restock a tu lipa LRC nie działa pierwsza fala była Fail później ją powtórzyli śmiech na sali z tym lockerz ehhh... nie mam pytan


RE: Wielki FAIL na restocku SHOPowo-Tapetowym! - Takahari - 15-10-2010 09:14

to co panowie dziś general


RE: Wielki FAIL na restocku SHOPowo-Tapetowym! - Nayare - 15-10-2010 11:29

Mozna wiedziec jakie kostiumy byly dostepne oraz czy wysylaja do Polski? Tak na wszelki wypadek chcialbym sie zabezpieczyc, gdybym nic nie wygralBig Grin jutro. LRC/ER wypelanil dane przy logowaniu i formularzu? Z gory dziekiSmile


RE: Wielki FAIL na restocku SHOPowo-Tapetowym! - wesolutki - 15-10-2010 12:06

przy logowaniu tak a do formularza nie dalo sie dojsc lrc


RE: Wielki FAIL na restocku SHOPowo-Tapetowym! - MareKSG - 15-10-2010 12:20

Wszystkie nagrody:
[Obrazek: beztytuu122.png]
[Obrazek: beztytuu12l.png][Obrazek: beztytuu123bj.png]


RE: Wielki FAIL na restocku SHOPowo-Tapetowym! - Wojtas100 - 15-10-2010 12:23

A jednak miałem dostęp. I strój za 60$ zamówiony.


RE: Wielki FAIL na restocku SHOPowo-Tapetowym! - Parada - 15-10-2010 12:29

Kur*a, poszedłem jakąs godzine wcześniej spać po tym jak dali znowu restock... 4$ poszly się jeb*ć ;/


RE: Wielki FAIL na restocku SHOPowo-Tapetowym! - Sonny - 15-10-2010 12:32

Ja poszedłem o 3 spać,bo stwierdziłem że lockerz nie są aż tacy chamscy,ale o 5 rano był restock,a ja smacznie spałem


RE: Wielki FAIL na restocku SHOPowo-Tapetowym! - MareKSG - 15-10-2010 13:18

Ja poszedłem spać po 1 failu, bo już nie mogłem wydolić... I tak pewnie bym nic nie upolował w takim stanie. Za to dzisiaj, kostium zamówiłem, żeby robić jaja w szkole Tongue Ale szczerze mówiąc potitało ich z godziną restocku...


RE: Wielki FAIL na restocku SHOPowo-Tapetowym! - Satan - 15-10-2010 13:27

No masakara... Bo Kejti to zła kobieta była... Jak chcecie to mogę napisać diss na Lockerz =]