Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Krypto i HYIP'y - droga do Panamery - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Krypto i HYIP'y - droga do Panamery (/Temat-Krypto-i-HYIP-y-droga-do-Panamery-149804)

Strony: 1 2


RE: Sprzedaż i usługi - droga do Panamery - Kefefe - 09-08-2017 07:49

AKTUALIZACJA

A więc tak. Postanowiłem, że zajmę się kryptowalutami i hyipami. W tej chwili jestem w posiadaniu 102 BasicAttentionToken i wpłaciłem ok $13 na bitlake.biz
0/250000


RE: Krypto i HYIP'y - droga do Panamery - Kefefe - 12-08-2017 20:00

AKTUALIZACJA
Przez mój błąd lub błąd walleta straciłem połowę funduszy... W tej chwili bitlake.biz płaci i wypłaciłem już 3 dolary, fajnie by było jak by jeszcze z miesiąc pochodził. Postanowiłem też, że chyba bardziej skupie się na HYIP'ach. Jakby ktoś chciał 2 fajne HYIP'y linki poniżej.
10/250000
RefyHuh:
bitlake.biz
caravelle-oyster.biz
Czystesmutny:
bitlake.biz
caravelle-oyster.biz


RE: Krypto i HYIP'y - droga do Panamery - Kefefe - 26-08-2017 16:40

AKTUALIZACJA
A więc tak. Bitlake padł trochę mi było smutno Sad Odpuściłem na jakiś czas trochę szukając i wpadłem na pomysł na niszę tak popularną, że nie mogłem się nadziwić, że nikt na to nie wpadł. Jest to nisza pod sms'y i pod normalne płatności. Na razie zajmę się sms'ami, bo nie mam dg, ale potem kto wie:v Także stronę już zrobiłem i będę wprowadzał gateway sms i promował
10/250000


RE: Krypto i HYIP'y - droga do Panamery - Kefefe - 27-08-2017 18:38

AKTUALIZACJA
Strona ukończona Huh Chociaż będę czasami wprowadzał poprawki to już jest ok. Gateway podpięty. Wszystko oczywiście na real content-cie. Teraz już tylko promocja, ale jeszcze przed tym chciałbym się upewnić czy wszystko co robię jest legalne. Myślicie, że prawnik mi pomoże? Z góry dzięki za odpowiedzi Smile
10/250000



RE: Krypto i HYIP'y - droga do Panamery - KiLo - 29-08-2017 14:43

Powodzenia


RE: Krypto i HYIP'y - droga do Panamery - Kefefe - 29-08-2017 19:38

AKTULIZACJA
Wpadłem na trochę inny pomysł jak wszystko legalnie rozwiązać, a przy okazji nie muszę robić nic oprócz promocji. Możliwe, że zarobię trochę mniej, ale wolę nie robić nic, a zarobić trochę mniej, bo ten czas mogę spożytkować na coś na czym zarobię równie dużo Wink Zacząłem promocję i się zastanawiam co robić. Myślałem o jakimś konkursie na fb z udostępnieniem posta i like'owaniem posta. Jak myślicie? Z góry dzięki za odpowiedzi Smile
10/250000


RE: Krypto i HYIP'y - droga do Panamery - Kefefe - 30-08-2017 15:15

AKTUALIZACJA
Na razie caly czas promuje, zrobiłem konkurs i wpadl jeden lead. Jakby ktoś chciał to mam jedną niszę z domeną, strona i gatewayem podpiętym. Generalnie nisza niesamowicie popularna bez konkurencji. Zainteresowani PW
12.5/250000