Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlicz swój czas zamawiania nagród! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Zlicz swój czas zamawiania nagród! (/Temat-Zlicz-swoj-czas-zamawiania-nagrod-1495)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Zlicz swój czas zamawiania nagród! - ratea - 06-02-2010 19:01

Złożenie zamówienia, zajęło Ci 49 sekund.
Duużo

@ Druga próba

Złożenie zamówienia, zajęło Ci 30 sekund.


RE: Zlicz swój czas zamawiania nagród! - freemen11 - 06-02-2010 21:18

Mi 17 sekund to zajęło, ale wiedziałem gdzie jest iPod i używałem Autofill'a

// i tak nie zdążę na restockSmile


RE: Zlicz swój czas zamawiania nagród! - al2000 - 06-02-2010 22:24

bez Autofilla 35 s, ale ktos mi powie jak go uzywac??
mam w nim dane swoje wypelnione ale jak wciskam Alt+J to wybieram tylko Country a reszta sie nie wypelnia


RE: Zlicz swój czas zamawiania nagród! - Mathis K - 06-02-2010 22:46

nie do konca wiem czy ten autofill dziala ale ok bo na stronie lockerz w settings probowalem go sprawdzic i kilka rzeczy nie dzialalo


RE: Zlicz swój czas zamawiania nagród! - gamekillerpolska - 06-02-2010 23:21

Wszystko fajnie,w lockerz mam zamiar bawić sie od jutra i mam pytanie to sie zamawia na wyścigi czy coBig Grin ? jest np podane ze 25 02 o godz 17 00 zaczynaja sie zapisyBig Grin? Plz o wytłumaczenie


RE: Zlicz swój czas zamawiania nagród! - Alcor - 07-02-2010 00:13

O konkretnej godzinie odbywa się tzw. restock (uzupełnienie nagród). Wtedy możesz sobie wybrać nagrodę za ileś tam punktów. Oczywiście trzeba to zrobić jak najszybciej, żeby nikt Ci nie zgarnął wymarzonej nagrody sprzed nosa.


RE: Zlicz swój czas zamawiania nagród! - Kukiełka - 07-02-2010 11:59

Mam pytanko.
W opcjach mojego konta mam
State/province : wpisać tam PL ?
W formularzu też ?
Btw. Z autofillem 22 sec. Jestem okropnie wkurzony bo styczniowy restock mnie ominął , o godzine za późno się wbiłem na kompa ;/ a codziennie odwiedzałem co 30 minut lockerz.com


RE: Zlicz swój czas zamawiania nagród! - Parada - 07-02-2010 12:52

Mam jedno pytanie. Czy ilość możliwych znaków wpisania do różnych kolumn jest taka sama ? Bo u mnie adres mieszkania jest dosyć długi i nie wiem czy by się zmieścił na restocku... Tutaj mi brakuje pare liter, aby dokonczyc :/


RE: Zlicz swój czas zamawiania nagród! - Alcor - 07-02-2010 13:45

(07-02-2010 11:59)Kukiełka napisał(a):  Mam pytanko.
W opcjach mojego konta mam
State/province : wpisać tam PL ?
W formularzu też ?
Btw. Z autofillem 22 sec. Jestem okropnie wkurzony bo styczniowy restock mnie ominął , o godzine za późno się wbiłem na kompa ;/ a codziennie odwiedzałem co 30 minut lockerz.com

W staten wpisujesz PL, w formularzu też.

(07-02-2010 12:52)Parada napisał(a):  Mam jedno pytanie. Czy ilość możliwych znaków wpisania do różnych kolumn jest taka sama ? Bo u mnie adres mieszkania jest dosyć długi i nie wiem czy by się zmieścił na restocku... Tutaj mi brakuje pare liter, aby dokonczyc :/

W czasie prawdziwego restocku, wszystko się zmieści. Nie masz się czym martwić. Smile


RE: Zlicz swój czas zamawiania nagród! - Admin - 07-02-2010 14:19

brawo świetna robota