Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Ponad 2500 PLN w 5 godzin - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Ponad 2500 PLN w 5 godzin (/Temat-Ponad-2500-PLN-w-5-godzin-149400)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Ponad 2500 PLN w 5 godzin - wrzochal11 - 24-07-2017 22:17

@ marekx
Tak otrzymasz

Tak czytam ten poradnik i ok, cała koncepcja jest przedstawiona dość jasno, ale jakiś taki on mocno niedopracowany.. żeby nie być gołosłownym to podam kilka przykładów..

# Nie zgadzają się stawki prowizyjne - Lendon 150zł, u mnie w panelu m2m 110zł; Vivus 150zł, u mnie w panelu m2m 120zł; Extra Portfel 130zł, u mnie w panelu 85zł i tak dalej i tak dalej, już nie chce przepisywać wszystkich pożyczkodawców, ale generalnie to 80% stawek jest u Ciebie dużo wyższa, czyżbyś był na jakiś lepszych zasadach, czy co tutaj jest grane? Mam hipotezę, że specjalnie ja zawyżyłeś, bo w Systemie Partnerskim te stawki są nieco wyższe niż w M2M, a że ludzie wezmą z linków w M2M to Ty też otrzymasz od tego procent. Nie lepiej było dać i link partnerski do SP, wtedy miałbyś 50zł od zarobków partnerów, pod warunkiem, że zarobiliby 200zł w ciągu 30 dni?

# Zaplo, piszesz, że 175zł, u mnie jest to 150zł, ale to już nawet nie o to chodzi. Chodzi o to czy jest to faktycznie darmowa pożyczka? Biorąc najniższą możliwą opcję koszt wyniesie 216,70zł. Fakt, na ich stronie jest taka informacja:
Jeśli w ciągu 30 dni się rozmyślisz, możesz oddać całą kwotę pożyczki bez żadnych kosztów!
Jednak czy wtedy i prowizja nie przepadnie? Warto byłoby to doprecyzować..

# sms365.pl - ciekawi mnie jak tutaj można zarobić skoro minimalny koszt pożyczki to 40zł, a prowizja 35zł - u mnie nawet 33zł, ale u Ciebie za wszystko jakoś lepiej płacą

# Wonga też nie jest darmowa do końca, koszt to 10zł - czyli druga tabelka powinna być Wink

# PandaMoney już dawno nie ma.. Credito czyli pewnie Kredito24, też już od jakiegoś czasu nieaktualne

# Kilku darmowych pożyczek w ogóle brakuje, naliczyłem 5. Dodatkowo jest jeszcze przynajmniej 1 co ma niższy koszt niż ewentualną prowizję

# Dziwię się dlaczego polecasz rozliczanie się z tego na zasadach ogólnych, 8,5% a podajże 18% to jest jednak spora różnica.


RE: Ponad 2500 PLN w 5 godzin - Workis - 24-07-2017 22:58

@Adriano42,
nie wiem, to już musisz sam sobie na to pytanie odpowiedzieć. Dla jednych 10 zł/h to szczyt marzeń, a dla innych 150 dolców za godzinę to podstawa, żeby w ogóle się ruszyć z łóżka. Nie oceniam, przedstawiam tylko sposób. Każdy musi już w swoim zakresie ocenić czy mu się to opłaca i podoba.

@antykt,
zgodnie z moją wiedzą - jest. Na jednym z tych serwisów (M2M) jest nawet umieszczony ich poradnik, który mówi o takiej możliwości, że możemy sami być w roli klientów i banków i serwisów pożyczkowych. Jeśli oni do tego "zachęcają" poradnikiem, to bym się zbytnio nie martwił. Pewnie według nich normalne jest skorzystanie z 3 czy 5 ofert, a nie 30, ale zapisów zakazujących korzystania z każdego serwisu nie znalazłem (i chyba nikt nie znalazł).


pozdrawiam serdecznie Smile


RE: Ponad 2500 PLN w 5 godzin - Adriano42 - 25-07-2017 04:20

(24-07-2017 21:53)wojtpol napisał(a):  
(24-07-2017 15:13)Adriano42 napisał(a):  Sprzedać swoje dane osobowe w ponad 30 firmach/bankach za 2250 złotych? Czy to jest w ogóle opłacalne...?
Jak masz zarejestrowany numer to też sprzedałeś swoje dane ale nie za 2k ani 20k tylko za 0

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

Tyle, że w jednej firmie, a nie 30 Idea

Ja aby wyrażam swoją opinię i tyle, chcesz to możesz sobie zarobić te 2000 zł ponad Smile


RE: Ponad 2500 PLN w 5 godzin - mumminos - 25-07-2017 07:17

Był ten sposób zarobku już wiele razy omawiany na forum.


RE: Ponad 2500 PLN w 5 godzin - wrzochal11 - 25-07-2017 07:45

Ja ze swojej strony nie polecam brania tych wszystkich pożyczek jednego dnia, lepiej to sobie rozłożyć na dłuższy okres czasu.

@Workis
Mógłbyś się odnieść do mojego powyższego postu, dlaczego jest tyle niedociągnięć w poradniku?


RE: Ponad 2500 PLN w 5 godzin - Workis - 25-07-2017 12:12

@wrzochal11,
dzięki bardzo za uwagi. Smile Szczerze mówiac jeżeli chodzi o stawki to nie wiem dlaczego się różnią. Przykladowo lendon, extraportfel czy vivus był sprawdzany dosłownie wczoraj. Jeżeli chodzi o podawanie stawek z innych serwisow a polecany serwis M2M - absolutnie zaprzeczam. Jezeli polecany serwis to M2M to stawka jest z M2M, jezeli Comperia to Comperia itd., stąd tym bardziej się dziwie, ze widzimy inne stawki.
Może kwestia od kiedy dane konto jest zarejestrowane w serwisie? Ciężko mi powiedziec.
Linku partnerskiego do SP chyba w ogole nie ma - przynajmniej go nigdzie na stronie znalezc nie moge. Kiedys kojarzy mi sie, ze byla mozliwosc polecania SP, ale obecnie jej chyba nie ma.

Zaplo to samo - u mnie dzisiaj 175 zarówno w M2M jak i SP, ale cenna uwaga, bo fakt faktem, ze brak oplat za pozyczke to "rabat" a nie podstawa - zdecydowanie to napisze. Sms65 jest pożyczka darmowa, ale fakt faktem wynagrodzenie marne - 35, tak jak pisesz. Reszte zdolalem przeoczyc - jeszcze dzisiaj bede poprawiac, dzieki za uwagi raz jeszcze. Smile

Jezeli chodzi o podatek na zasadach ogolnych, a nie ryczalt - moze nie tyle co to polecam, co jest to prostsze. Interpretacja US, ze korzystanie samemu z tych linkow to juz nie jest zarabianie na wynajmie powierzchni reklamowej tylko "inne zrodlo zarobku" jest calkiem prawdopodobna. Tak na dobra sprawe - kazdy powinien sie w swoim US dopytac jak oni to widza. PIT36 sie na 99% nie doczepia, ryczaltowi bym tych 99% nie dal Wink


@mumminos,
był i wspominam o tym cały czas. Po prostu mam nadzieje, ze tutaj jest lepiej ujęty. Jeżeli temat nie jest "pusty" to coś w tym mogę mieć racji. Smile


@wrzochal11,
również to polecam - dodam to nawet w poradniku za chwilę. Do uwag odnioslem sie wyzej i je dzisiaj na pewno uwzglednie i zaktualizuje poradnik.


pozdrawiam serdecznie Smile


@update,
poradnik zaktualizowany o uwagi. Dodam, że niektórych serwisów z darmowymi pożyczkami nie ma, z tego względu, że należą do tej samej firmy (np. PożyczkaPlus i NiewielkaPożyczka) i nie można korzystać z obu serwisów. W wypadku Ferratum takich "spółek córek" są aż 4.


RE: Ponad 2500 PLN w 5 godzin - supercola - 25-07-2017 19:52

@Workis
Powiedz mi Proszę czy sieci patrzą na to z jakiego IP został wypełniony wniosek ? W sensie, że czy można wypełniać takowy wniosek ze swojego konta normalnie czy przydałoby się zmienić adresik ?


RE: Ponad 2500 PLN w 5 godzin - radek0389 - 25-07-2017 20:13

Up.
Jest częsty zapis w regulaminie sieci "zakaz wysyłania wniosków w imieniu klienta", wiec w przypadku jakiś problemów, sieć ma w ręku kartę przetargową aby ci nie wypłacić prowizji. Dlatego dla swojego spokojnego serca, tak podstawowe kroki jak kasacja ciastek czy zmiana ip radzę wykonywaćSmile.


RE: Ponad 2500 PLN w 5 godzin - wrzochal11 - 25-07-2017 20:15

@ Workis
Czyli mówisz, że u Ciebie ciągle są takie wysokie stawki?
To dawno zarejestrowałeś sobie konto.. w m2m?

Jest link do SP, zaloguj się na stronę, następnie kliknij programy NIEFINANSOWE i tam znajdziesz właśnie swój link do promowania. Szkoda kasy, jak polecony zarobi 200zł - ma na to czas 3 miesiące, to Ty masz za to 50zł.

No sms365 to ciekawa sprawa, jak wchodzę przez link partnerski z m2m, to nie mogę wziąć darmowej, a jak wchodzę normalnie bez linku na ich stronę to mogę.. nie wiem jak jest u innych. Muszę to dokładniej sprawdzić.

Co do podatków, oficjalnie wygląda to tak, że wystawiamy fakturę sieciom afiliacyjnym i tam jest wyraźnie napisane, że kasę dostajemy od nich za wynajem im naszej strony (co ciekawe wcześniej ją i tak od nich dostaliśmy w prezencie Wink). Myślę, że tutaj ryczałtem śmiało można się rozliczać, m2m czy też sp też zalecają tak robić.


@radek038
a mi się wydaje, że tutaj raczej nie o to w tym zapisie chodzi.. Tylko bardziej o to, żeby nie wysyłać wniosków za kogoś, czyli wypełniać wnioski nie swoimi danymi, bez czyjeś zgody np. znajomego.

Cóż, różnie można ten zapis interpretować Smile


RE: Ponad 2500 PLN w 5 godzin - radek0389 - 25-07-2017 20:27

@[wrzochal11]
Zapis daje pole do interpretacji, oczywiście. Tak rozwijając moją myśl, sieci płacą do momentu aż banki bez mrugnięcia okiem, takie leady (konta, pożyczki) akceptują i za nie płacą. A trzeba mieć na uwadze, że takie konta/pożyczki nie są dla nich bardzo zyskowne i trzeba mieć na uwadze, że takie działania i poradniki po stronie wydawców są coraz popularniejsze. A co za tym idzie, jeśli banki w końcu wprowadzą jakieś obostrzenia, względem ruchu, to sieci w pierwszej kolejności po najmniejszej linii oporu ostrzegą/zbanują, tych co nawet swoich działań nie chcą zamaskować w najmniejszym stopniu.