Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypłacenie BTC na realne pieniądze bez podatków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Wypłacenie BTC na realne pieniądze bez podatków (/Temat-Wyplacenie-BTC-na-realne-pieniadze-bez-podatkow-148890)

Strony: 1 2 3 4


RE: Wypłacenie BTC na realne pieniądze bez podatków - rachman - 07-07-2017 23:53

Cytat:Jeśli nie pracujesz możesz wypłacać tyle ile wynosi kwota wolna od podatku.
Ciężko to skomentować... To żart czy niewiedza bo nie wiem czy się śmiać czy płakać Wink

Legalnie bez jakichś podatków nie możesz wymienić BTC na kaskę. Jak wymienisz na złoto czy inne dobra to i tak mogą to wziąć jako "barter"...

Z tego co słyszałem można płacić w stolicy w kawiarniach itp., w sieci są sklepy które przyjmują BTC, a jak interesuje Cię tylko mamona to też czytałem kiedyś że w stolicy miał być bankomacik BTC Wink Jak nikt nie podrzuci konkretu to poszukaj w sieci może znajdziesz konkretną lokalizację.


RE: Wypłacenie BTC na realne pieniądze bez podatków - patrolpxd - 08-07-2017 00:06

"W lokalu Five Restaurant przy ul. Grzybowskiej 5 w Warszawie" Tak mi wujek google powiedział a ile w tym prawdy to nie mam pojęcia Big Grin


RE: Wypłacenie BTC na realne pieniądze bez podatków - KitekW - 08-07-2017 11:36

W sumie to możesz założyć konto na BitBay, wpłacić BTC i tam jest taka magiczna opcja jak wypłata z bankomatu ( bez karty) przez SkyCash Cool


RE: Wypłacenie BTC na realne pieniądze bez podatków - adrian018 - 19-07-2017 15:41

(08-07-2017 11:36)KitekW napisał(a):  W sumie to możesz założyć konto na BitBay, wpłacić BTC i tam jest taka magiczna opcja jak wypłata z bankomatu ( bez karty) przez SkyCash Cool

To jest dobra opcja, ciekawi mnie tylko w jaki sposób bankomaty Euronetu są monitorowane.. Wink


RE: Wypłacenie BTC na realne pieniądze bez podatków - Chrumek - 19-07-2017 16:07

Post czysto informacyjny. Nie zachęcam do omijania podatków. Podatki to nasz przyjaciel. Zapłać podatek, to dobra i rozsądna opcja. Jednakże jest sposób. Podaję go czysto edukacyjnie jako ciekawostkę prawną. Wchodzisz tu https://79element.pl/ albo wszędzie gdzie zapłacisz BTC i kupujesz złoto. Na tej stronie możesz zrobić to nawet anonimowo poprzez paczkomat. Potem sprzedajesz złoto. Magia polega na tym, że jak kupisz za BTC złoto to nie musisz płacić podatku, bo dopiero po zamianie złota na pieniądze trzeba płacić, ale ani u jubilera, ani w lombardzie nie trzeba podawać dokumentów tożsamości, tylko ewentualnie dowód zakupu jeśli monety są nowe. I tyle. Złoto obecnie ma bardzo niską cenę, więc warto poczekać po zakupie.


RE: Wypłacenie BTC na realne pieniądze bez podatków - szybkikwit - 19-07-2017 16:08

a nie trzeba się weryfikowac na BItbayu przed zleceniem takiej wypłaty w Bankomacie ? bo cos mi się wydaje że jest jakas weryfikacja i sam nr tel nie wystarczy Big Grin


RE: Wypłacenie BTC na realne pieniądze bez podatków - Chrumek - 19-07-2017 16:14

(19-07-2017 16:08)szybkikwit napisał(a):  a nie trzeba się weryfikowac na BItbayu przed zleceniem takiej wypłaty w Bankomacie ? bo cos mi się wydaje że jest jakas weryfikacja i sam nr tel nie wystarczy Big Grin

Spaniała Unia Europejska wymaga weryfikacji tożsamości do obrotu wysokości 15000 euro, czy jakoś tak.


RE: Wypłacenie BTC na realne pieniądze bez podatków - essenlarg - 22-08-2017 21:29

Mógłby ktoś nakreślić mniej więcej jak się powinno z tego rozliczać ??


RE: Wypłacenie BTC na realne pieniądze bez podatków - rachman - 23-08-2017 12:52

Mniej więcej to zostało już opisane. Zamieniasz na kasę to podatek płacisz, wymieniasz na rzeczy to barter.


RE: Wypłacenie BTC na realne pieniądze bez podatków - wsite - 01-09-2017 12:06

Płacisz podatek dochodowy

18% - Podatnicy PIT opodatkowani według skali, stawka stosowana do wysokości 85,528 zł dochodu.
32% - Podatnicy PIT opodatkowani według skali, stawka stosowana powyżej 85,528 zł dochodu.
Wypełniasz zeznanie podatkowe PIT-36.

cała magia Sad