Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BAEC (fake) Antivirus i inne... - Mój dziennik pracy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: BAEC (fake) Antivirus i inne... - Mój dziennik pracy (/Temat-BAEC-fake-Antivirus-i-inne-Moj-dziennik-pracy-148548)

Strony: 1 2 3 4


RE: BAEC (fake) Antivirus i inne... - Mój dziennik pracy - wrzod121 - 26-06-2017 13:54

Wielkie dzięki za rady Big Grin Co do loga - nie miałem za bardzo na niego pomysłu, zrobiłem więc takie coś, myślę że w miarę ładny design strony oraz pseudoprofesjonalna forma postów, którymi zaleję fora to nadrobią.


RE: BAEC (fake) Antivirus i inne... - Mój dziennik pracy - radmatuszewski - 26-06-2017 16:11

Domeny .pl bym nie kupował bo jest targetowana pod Polskę. Kupiłbym raczej .com - jak masz konto w banku + karta to możesz dosłownie za kilka złoty na GoDaddy kupić domenę .com.


RE: BAEC (fake) Antivirus i inne... - Mój dziennik pracy - wrzod121 - 26-06-2017 16:44

Na chwile obecną celuję w polski traffic, a domena .com trochę kosztuje, zważywszy na to że do podpięcia domeny w wix potrzebne jest premium które w najtańszej wersji kosztuje ok 30 zł. Ja staram się osobiście jak najmniej wydać, gdyż jeszcze nie wiem jak będzie z zyskami (i czy one w ogóle będą Big Grin)


RE: BAEC (fake) Antivirus i inne... - Mój dziennik pracy - radmatuszewski - 26-06-2017 16:56

No okej, ale na polskim trafficu na PPI za dużo nie wyciągniesz. Powodzenia!


RE: BAEC (fake) Antivirus i inne... - Mój dziennik pracy - Miedziany - 26-06-2017 17:01

Ja zamiast PPI podpiął bym np CPAGrip lub coś w tym stylu PPI desktopowe to są grosze, na polski ruch tym bardziej, i tak jak wyżej piszą domena .com byłaby dla mnie obowiązkowa Big Grin


RE: BAEC (fake) Antivirus i inne... - Mój dziennik pracy - wrzod121 - 27-06-2017 11:56

Dobra, oto co zrobiłem i zaplanowałem dnia wczorajszego:
- Strona jest niemal gotowa, zostało tylko podpięcie domeny (dobra, przekonaliście mnie do .com, ale więcej na ten temat później) i publikacja
- Ogarnąłem FB, Twittera, oraz Google+, chwilowo jest pusto, ale planuję by wszystko, czyli strona, promocja na forach i właśnie Social Media itp. ruszyło razem

- Postanowiłem zmienić nieco metodę zarobku, a mianowicie: wszędzie będą reflinki, pobranie pseudoprogramu będzie odbywało się dzięki Astrocash, będzie dostępna wersja pseudoPREMIUM za SMS, strona programu będzie pełna reklam, ruszy też sprzedaż na cupsell pierdółek związanych z programem itp.
- Wystartuje też kanał na youtube, na którym pojawią się filmiki promujące program
- 1 lipca ruszy cała machina, na forach ogłoszę powstawanie rewolucyjnego, polskiego antiwirusa, którego premiera będzie miała miejsce 10 lipca (przez te 10 dni będę starał się zbudować możliwie największy hype, zajmę się SEO, potworzę fakekonta do "obrony" wizerunku po premierze), ruszy też sprzedaż na cupsell
- Przez najbliższe kilka dni będę miał nieco mało czasu, ale wystarczająco dużo do porobienia filmików na youtube (od paru lat bawię się montażem, więc nie będzie to dla mnie żaden problem)
- Gdy zarobki z polskiego trafficu drastycznie zmaleją, lub będą przez cały czas nie będą zbytnio zadowalające, tłumaczę stronę na angielki i przenoszę się na UK/USA'owy traffic

No i to tyle póki co Big Grin


RE: BAEC (fake) Antivirus i inne... - Mój dziennik pracy - Noozer - 27-06-2017 12:02

Z tym cupsell to przesadziłeś, będziesz miał 0 jakiejkolwiek sprzedaży. Kto chciałby kupić rzecz z logo nie istniejącego antywirusa Big Grin ?


RE: BAEC (fake) Antivirus i inne... - Mój dziennik pracy - wrzod121 - 27-06-2017 12:20

Raczej nie będą tam rzeczy bezpośrednio związane z moim antywirusem, raczej coś w stylu kubków z napisem "Dobry wirus, to usunięty wirus" (taki nieśmieszny przykład). Po prostu staram się wycisnąć tyle $$$ ile się tylko da z tego wszystkiego, nie mam pojęcia jak promocja na forach pójdzie, czy będzie jakieś zainteresowanie, czy nie będzie go wcale, ale jeśli pójdzie jakimś cudem lepiej niż mi się wydaję i ktoś wejdzie i znajdzie coś dla siebie w moim sklepie, to zawsze wpadnie jakiś dodatkowy pieniądz więcej Big Grin


RE: BAEC (fake) Antivirus i inne... - Mój dziennik pracy - wrzod121 - 01-07-2017 09:07

Dobra, strona jest, myślę że wygląda całkiem ok.
Czekam teraz aż zaakceptują ją na PopAds. Porobiłem trochę kont na różnych forach, lecz problem jest taki że na większości za reklamowanie wlepia bana, także ze spamem na niektórych poczekam na "premierę programu", którą przesunąłem do 3 lipca. Mam na youtube jeden film promujący program. W międzyczasie siadło 0,2 $ z TwitchFollows Big Grin Teraz biorę się za promowanie strony.


RE: BAEC (fake) Antivirus i inne... - Mój dziennik pracy - Damian0820 - 01-07-2017 09:23

Podales linka do strony w dzienniku? :|

Wysłane z mojego LG-P895 przy użyciu Tapatalka