Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
grosz do grosza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: grosz do grosza (/Temat-grosz-do-grosza-147924)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: grosz do grosza - Simonsays - 06-06-2017 22:48

Witam

Na wstępie dzięki za odpowiedź Fricooo

Dzisiejszy dzień pracowity, nie było czasu aby sobie trochę więcej poklikać. Zauważyłem, że najwięcej ofert mam na ip w pracy....no jakby wiedział, że nie mogę się wyżyć...Undecided
Zastanawiam się, czy przypadkiem pora nie ma wpływu na pojawianie się ofert.

Mam pytanie do ogółu mypay'owego robicie to zadanie za 1,5 z pracujpl i czy wam zalicza?
Z surveys się poddałem, nic do tej pory mi nie zaliczył....smutny

Mam nadzieję, że jeszcze kilka akcji mi zaliczy z dzisiaj.

W puli na obecną chwilę 15,37


Pozdrawiam


RE: grosz do grosza - dawids7627 - 06-06-2017 22:54

Mi też surveys nie zalicza zresztą jak każdemu


RE: grosz do grosza - Simonsays - 07-06-2017 22:22

Witam

Dzisiaj dobry dzień. Dobrze zorganizowany. Klikałem w dwóch dłuższych przerwach ok 15 min każda i teraz z 30 min. Wyszła z tego największa dniówka jak do tej poryHuh

ponad 5 zł

Może szału dla forumowiczów nie ma ale mnie cieszy sam progresBig GrinBig Grin

W puli na tę chwilę
20,89

Pozdrawiam



RE: grosz do grosza - dawids7627 - 07-06-2017 22:32

Byle do przodu ziom


RE: grosz do grosza - Simonsays - 08-06-2017 22:53

Witam

Dzisiaj klikałem trochę ze względu na nivejkeTongue. Zajęło mi to czas nie powiem ale jeszcze się nie naliczyło więc trudno powiedzieć co z tego będzie. Gdyby się naliczyło to byłoby super.
Dzisiaj nauczyłem się zmieniać ip....beka. Pisałem, że jestem amatorem.
W zasadzie skupiłem się na tym w co potencjalnie inwestować i pewnie wybiorę krypty.
Po pierwsze można wejść z małym kapitałem.
Po drugie muszę się otrzaskać z programem i nie wykluczam pewnych zawirowań z moją pulą. Znam się trochę na oporach, wsparciach, trendach, świecach itp ale na kryptach nigdy nie inwestowałem. Tutaj może to być mój czynnik stresogenny w moim cool mind. Wybrałem poloniex do handlu ale jeszcze nawet konta nie założyłem więc to też może się zmienić.
Po trzecie chodzi mi po głowie "januszowy biznes" ale krypty bardziej mnie kręcą bo są czymś nowym dla mnie a działają na zasadzie " tanio kup drożej sprzedaj"
Po czwarte trudno się zeruje rachunek, a w "januszowym biznesie" można zamrozić pieniądze na co najmniej kilka dni.


Wszelkie sugestie mile widzianeLol

W puli
23,03

Pozdrawiam

P.S dzięki za wsparcie dawids7627Smile


RE: grosz do grosza - Simonsays - 09-06-2017 22:48

Witam

4 Po pierwsze żadna nivejka nie weszła4

4 Po drugie żadna z pracujpl nie weszło4

4 Za dużo czasu stracone
4

Idea poszedłem w jakość nie ilość Idea

Idea od poniedziałku będę miał więcej czasu Idea

Idea pomimo natłoku spraw znalazłem czas na klikanie i na ten wpis Idea

Idea dziennik spełnij funkcje jako małej mobilizacji w czasie "dziś mi się nie chce" Idea

Idea dniówka wyszła jedną z wyższych jak do tej pory Idea

Idea kryptowalutę i poloniex na razie odpuszczam, poczytałem trochę dzisiaj i za dużo jak dla mnie przestoi, błędów w kwotowaniach, ataków hakerów itp- bez pośpiechu
Idea

W puli
26,49

Pozdrawiam


RE: grosz do grosza - Simonsays - 12-06-2017 22:39

Witam

Przez weekend nic nie zrobiłem i nic się nie naliczyło z tygodnia. Czas miałem wypełniony po brzeg.
Za to dzisiaj pełen sukcesHuh
Rekordowa dniówka 10,10
Huh

W puli 36,59

Pozdrawiam


RE: grosz do grosza - wsite - 13-06-2017 20:51

Ładnie Smile dawaj do 50 zł dniówki Smile


RE: grosz do grosza - Simonsays - 18-06-2017 22:12

Witam

Dzięki za dobre słowo wsiteBig Grin

Po udanym poniedziałku niestety przyszedł regres. Tydzień, który miał być luźny ze względu na długi weekend okazał się zmieszczeniem całego tygodnia pracy w 3 dni. Spałem po 4-5 godzin.
W odrobieniu strat miał mi przynieść długi weekend. Akurat wyjechałem nad jeziorko więc czasu miałem mieć w brud, a jeszcze pogoda sprzyjała aby siedzieć w domku niż wychodzić. Niestety tam gdzie byłem nie było zasięgu. Zasięgu totalnego powiedzmy sobie. Bateria wytrzymywała dobę jedynie szukając sieci, możecie się domyślać w jak "śmigał" net.

W puli
41,55

Pozdrawiam


RE: grosz do grosza - Simonsays - 19-06-2017 23:44

Witam

Jutro skupiam się na jakości. Plan jest taki:
  • W ciągu dnia napiszę sobie opinie w notatniku
  • poszukam dobrych forum, gdzie można je zamieścić
  • tak "uzbrojony" , wrócę do domu i elegancko przepisze

Plan wynika z tego, że mam jutro mało czasu i dopiero po 22 będzie spokojnie, a spróbuję zrobić rekordową dniówkę.
Czas pokaże..

W puli
44,66

Pozdrawiam