Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kompleksowy Poradnik Zarabiania Na Polecaniu Gier Komputerowych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kompleksowy Poradnik Zarabiania Na Polecaniu Gier Komputerowych (/Temat-Kompleksowy-Poradnik-Zarabiania-Na-Polecaniu-Gier-Komputerowych-146964)

Strony: 1 2 3


RE: Kompleksowy Poradnik Zarabiania Na Polecaniu Gier Komputerowych - Wilk e-biznesu - 04-05-2017 17:13

(04-05-2017 15:36)Lemonade napisał(a):  Ciekawy temat - narazie tylko "przeleciałam" wzrokiem treści, ale zarówno blog, jak i poradnik wyglądają interesujące. Chyba znalazłam lekturę na jutrzejszą, poranną kawę Smile Wrócę tu jeszcze podzielić się wrażeniami po kompletnej lekturze Tongue

Dziękuję za zainteresowanie. Każda opinia się dla mnie liczy. Będę czekał na Twoje wrażenia po przeczytaniu Smile

Cytat:Podgląd wątku (od najnowszej odpowiedzi)
Napisane przez Criss323 - Dzisiaj 17:48
A propo G2A warto obejrzeć https://www.youtube.com/watch?v=RVodi05b4qg Siedziba robi wrażenie

Tak jak mówiłem Smile


RE: Kompleksowy Poradnik Zarabiania Na Polecaniu Gier Komputerowych - Lemonade - 16-05-2017 18:37

Duży plus za to, że nie powtórzyłeś wiedzy zawartej w samym poradniku G2A dla początkujących, mimo to uważam, że początkowa wycena wartości poradnika na około 300 zł jest dosyć odważna Smile
Przyznam szczerze, że czytało się ciężko. Dużo powtórzeń, kilka błędów składniowych, brak przecinków i niezrozumiałe miejscami organizowanie punktów w tekście... Niektóre strony musiałam czytać po kilka razy, żeby wszystko sobie w głowie uporządkować, ale... ostatecznie wiedza okazała się być bardzo konkretna.
Zobaczymy jeszcze jak zadziała to w praktyce Tongue


RE: Kompleksowy Poradnik Zarabiania Na Polecaniu Gier Komputerowych - Wilk e-biznesu - 16-05-2017 19:44

(16-05-2017 18:37)Lemonade napisał(a):  Duży plus za to, że nie powtórzyłeś wiedzy zawartej w samym poradniku G2A dla początkujących, mimo to uważam, że początkowa wycena wartości poradnika na około 300 zł jest dosyć odważna Smile
Przyznam szczerze, że czytało się ciężko. Dużo powtórzeń, kilka błędów składniowych, brak przecinków i niezrozumiałe miejscami organizowanie punktów w tekście... Niektóre strony musiałam czytać po kilka razy, żeby wszystko sobie w głowie uporządkować, ale... ostatecznie wiedza okazała się być bardzo konkretna.
Zobaczymy jeszcze jak zadziała to w praktyce Tongue

Dziękuję za odpowiedź Smile

Co do wyceny myślę, że jest to kwestia indywidualna. Nie ma cennika poradników Smile Poradnik jak wiadomo jest darmowy więc i błędy mają prawo się pojawić. Zawsze staram się pisać swoje teksty w sposób zrozumiały i poprawny, jestem jednak tylko człowiekiem. Oczywiście forma i poprawność jest ważna. Nie umniejszam temu, jednak nie każdy musi być polonistą.

Pozdrawiam serdecznie Smile


RE: Kompleksowy Poradnik Zarabiania Na Polecaniu Gier Komputerowych - Klik - 13-09-2017 20:33

Coś się zepsuło, bo nie można wejść na Twoją stronę, ani pobrać poradnika.


RE: Kompleksowy Poradnik Zarabiania Na Polecaniu Gier Komputerowych - Hoolig4n - 13-09-2017 22:36

Kolego link Ci wysiadł Sad Aktualizuj, bo aż ciekawy jestem Big Grin


RE: Kompleksowy Poradnik Zarabiania Na Polecaniu Gier Komputerowych - twardy - 13-09-2017 22:43

http://www53.zippyshare.com/v/bUnJd5tk/file.html


RE: Kompleksowy Poradnik Zarabiania Na Polecaniu Gier Komputerowych - Hoolig4n - 14-09-2017 12:27

Dziękuję. Repucik poleciał Tongue


RE: Kompleksowy Poradnik Zarabiania Na Polecaniu Gier Komputerowych - Klik - 14-09-2017 12:41

Dzięki za wstawkę Smile


RE: Kompleksowy Poradnik Zarabiania Na Polecaniu Gier Komputerowych - mcinvestor - 04-05-2018 10:33

Link wygasł. Czy można prosić o ponowną wrzutkę


RE: Kompleksowy Poradnik Zarabiania Na Polecaniu Gier Komputerowych - Begrezen - 11-05-2018 15:56

(04-05-2018 10:33)mcinvestor napisał(a):  Link wygasł. Czy można prosić o ponowną wrzutkę

@[twardy] pomusz mu Sex