Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
zablokowane konto - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: zablokowane konto (/Temat-zablokowane-konto-146414)

Strony: 1 2 3


RE: zablokowane konto - kamil7154 - 16-04-2017 13:24

myslalem, ze skoro jest poradnik na stronie LM to czy bedzie to grupa na fejsie o sprzedazy czy inny portal to nie robi roznicy ...


RE: zablokowane konto - yazir - 16-04-2017 13:29

Faktycznie ten sposób jest opisany w poradniku dostępnym na LM. Ale imo powinniśmy dać czas Arkowi spędzić święta w rodzinnym gronie. Myślę że @[Leadmore] odpowie po świętach gdy będzie miał czas


RE: zablokowane konto - szykiryki - 16-04-2017 13:31

Jesli LM zablokował Ci konto, to zdecydowanie powinien usunąć poradnik, które na zlecenie LM napisał mysc i moim zdaniem wypłacić Ci hajs.
Trochę hipokryzja... sami namawiają do tego sposobu, nieważne, że napisał to mysc, to Leadmore firmuje swoją osobą poradnik:

[Obrazek: 4e34fad447ce4c0cb135c9a01691f16b.png]


RE: zablokowane konto - kamil7154 - 16-04-2017 13:33

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi. Wszystkim zycze spokojnych swiat i zaje**** zarobkow.


RE: zablokowane konto - rafau_00 - 16-04-2017 13:41

Dzięki ;D


RE: zablokowane konto - wydra87 - 16-04-2017 17:29

A promowałeś tylko ten program? Być może bana dostałeś ogólnie, za promowanie np nie wiem testu IQ czy Podglądacza niezgodnie z regulaminem?


RE: zablokowane konto - kamil7154 - 16-04-2017 18:04

to co napisalem w 1 poscie to tresc maila ktorego wyslalem do Arka i on po tym stwierdzil, ze łamałem zasady i zbanował mnie.
Czyli chodzi o ten sposób.
Napisałem do niego, żeby sie dowiedzieć jak to wygląda prawnie, gdyż miałem wiele obelg w moja strone i pare gróźb zgłoszenia na policje
Jakbym nie napisał to pewnie bym bana nie dostał, ale On uznał że mój sposób który opisałem mu w mailu ( wzięty w 90 % z poradnika na ich stronie - różni sie tylko portal promowania ) łamie zasady.


RE: zablokowane konto - wydra87 - 16-04-2017 18:23

No cóż... pisałem już dawno, że ten poradnik to o kant d...
Dla mnie była to strata pieniędzy, bo metody w nim opisane są albo nieskuteczne, albo przestarzałe i na obecne zabezpieczenia np na FB nie działają.
Pytam o inny program, bo nie ukrywam, że wczoraj zgłosiłem Arkowi osobę, która niezgodnie z regulaminem promowała na FB test IQ. I szczerze mówiąc - wali mnie to, że ktoś będzie miał do mnie pretensje, że go zgłosiłem. Nie mówię, że to Ty - ale dlatego też pytałem o ten inny program, bo pomyślałem sobie, że być może to o tą sprawę mogło chodzić.


RE: zablokowane konto - kamil7154 - 16-04-2017 18:34

chyba z 2 posty o wróżbach wstawiłem na swoja grupe na fb ale to był czysty link bez opisu XD
chodzi tylko o tego głupiego olx :x


RE: zablokowane konto - mateusz2045 - 16-04-2017 18:43

UB i hajs dla Ciebie.