Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Traffichurricane (DOWÓD WYPŁATY) 10% od paczki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Traffichurricane (DOWÓD WYPŁATY) 10% od paczki (/Temat-Traffichurricane-DOWOD-WYPLATY-10-od-paczki-145905)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Traffichurricane (DOWÓD WYPŁATY) 10% od paczki - BATOREX - 30-03-2017 19:57

Nowe wieści!!

Ernie Ganz (założyciel TrafficHurricane) ma grupe na FB w której jest
ponad 10 tys osob i regularnie odpowiada
użytkownikom


https://www.facebook.com/groups/traffichurricane

jest także Polska grupa licząca
ponad 200 osób

https://www.facebook.com/groups/TrafficHurricanePolska

Można zamówić kartę płatnicza
TrafficHurricane za 20$ i używac
jej do płacenia w sklepach


Jak zamówić?

1. Zaloguj się na konto payza
potem wejdź na -> Wallet > Prepaid Cards > Order your card.
A następnie możesz zamówić.

[Obrazek: Karta.jpg]

A tak wygląda karta

[Obrazek: Payza.jpg]

A tak przedstawia się ranking alexa owej strony:

http://www.alexa.com/siteinfo/traffichurricane.plus


Zachęcam do rejestrowania i zarabiania Smile


RE: Traffichurricane (DOWÓD WYPŁATY) 10% od paczki - Adam885 - 31-03-2017 09:27

Hahah... W końcu powstała ta karta Big Grin

Przetestuje ją chyba jak zarobie.


RE: Traffichurricane (DOWÓD WYPŁATY) 10% od paczki - BATOREX - 31-03-2017 15:01

Ja planuje kolejny zakup paczki, ładnie to się kręci Big Grin Te za 25$ są fajne bo np.

Jakby kupić za 500$

to by było 40 paczek za 25$

1 paczka ~0.5$ dziennie
czyli przy 40 paczkach by było 20$ dziennie, potem parę godz czekać na to aż będzie 25 dolarów i wtedy zakup nowej paczki po lekko ponad 1 dniu to kolejny impuls do napędzenia tego całego koła. Po tygodniu bym miał juz 47 paczek, a po miesiącu ponad pewnie z 65. Wtedy to już z górki, zbieram więc pieniądze na to i lecimy Big Grin


RE: Traffichurricane (DOWÓD WYPŁATY) 10% od paczki - BATOREX - 31-03-2017 18:07

Haha ludzie, ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości co do TrafficHurricane?

Oto filmik w którym ktoś płaci kartą TrafficHurricane w Starbucks Smile
Pobrałem go z FB oficjalnej grupy i wrzuciłem na YT by każdy mógł zobaczyć.






RE: Traffichurricane (DOWÓD WYPŁATY) 10% od paczki - krauze5 - 31-03-2017 18:35

Bardzo mnie dziwi, ze nie wpisywał PINu do karty...


RE: Traffichurricane (DOWÓD WYPŁATY) 10% od paczki - BATOREX - 31-03-2017 19:06

(31-03-2017 18:35)krauze5 napisał(a):  Bardzo mnie dziwi, ze nie wpisywał PINu do karty...

A jak płacisz zbliżeniowo do jakiejś tam sumy zł to też wpisujesz PIN? Bo ja nie. tutaj wkłada kartę ale co z tego, skoro można ustalać limity do których nie potrzeba PINu, nie widzę sensu doszukiwania się jakiegoś bubla, te karty wydaje PAYZA i to oni odpowiadają za przepływ środków.

Najlepszym dowodem na wiarygodność TH będzie dla Ciebie gdy sam kupisz chociaż jedną najtańszą paczkę, poklikasz linki i sobie wypłacisz wkład + wyklikane linki. Potem już nie musisz nic wpłacać i możesz sobie klikać linki i wypłacać do woli.


RE: Traffichurricane (DOWÓD WYPŁATY) 10% od paczki - Adam885 - 31-03-2017 19:18

(31-03-2017 19:06)BATOREX napisał(a):  
(31-03-2017 18:35)krauze5 napisał(a):  Bardzo mnie dziwi, ze nie wpisywał PINu do karty...


Najlepszym dowodem na wiarygodność TH będzie dla Ciebie gdy sam kupisz chociaż jedną najtańszą paczkę, poklikasz linki i sobie wypłacisz wkład + wyklikane linki. Potem już nie musisz nic wpłacać i możesz sobie klikać linki i wypłacać do woli.

Ja zauwazylem ze na tym forum ludzie wola wplacac np 500$ w programy 300% zwrotu w 3 dni i przepieprzyc, niz sprobowac z programem 10 % i miec znacznie wieksza pewnosc ze im sie zwroci z nawiazka... Jakby wlasnie sprobowali z ta najmniejsza paczka 25$ i zobaczyli ze to dziala to by potem sobie pluli w brode ze czemu nie weszli np za 200$ bo do tej pory by mieli juz ladny obrot, ale gdzieee tam...


RE: Traffichurricane (DOWÓD WYPŁATY) 10% od paczki - rafi213 - 31-03-2017 20:13

ten program stworzył zaraz po upadku TrafficMonsoon jeden z jego głównych promotorów i działa praktycznie jak stary TM, poza tym zero jakiegokolwiek finansowania zewnętrznego , nie wiem czym tu się ekscytować.


RE: Traffichurricane (DOWÓD WYPŁATY) 10% od paczki - BATOREX - 31-03-2017 20:47

(31-03-2017 20:13)rafi213 napisał(a):  ten program stworzył zaraz po upadku TrafficMonsoon jeden z jego głównych promotorów i działa praktycznie jak stary TM, poza tym zero jakiegokolwiek finansowania zewnętrznego , nie wiem czym tu się ekscytować.

Np tym że TrafficMonsoon bez problemu działało 2 lata, a ten w związku tym że tu nie ma klikaczy którzy regularnie ciągają hajs bez zakupu paczki to pożyje dłużej. Zwłaszcza że dzienny limit wypłat to 500$ więc liderzy nie wypompują programu z dnia na dzien, a dodatkowo bardzo duża jest liczba rejestracji nowych ludzi którzy zagwarantują długie życie Wink

Wg. mnie to najpewnieszy program rev share i w dodatku teraz jest najlepszy moment na wejście bo jest stabilny + duży przyrost.
Jabyście mieli wchodzić za rok czy więcej to by było można się wahać, najlepszy moment jest właśnie teraz.


RE: Traffichurricane (DOWÓD WYPŁATY) 10% od paczki - Znajomy Inwestor - 31-03-2017 22:11

(31-03-2017 20:47)BATOREX napisał(a):  Zwłaszcza że dzienny limit wypłat to 500$ więc liderzy nie wypompują programu z dnia na dzien..

i tu się grubo mylisz, 500$ /dzień to bardzo duża kwota, która pozwoli wydoić program ile się da.

Co z tego że płacił kartą? Karta należy do Payza nie do programu i wcale nie świadczy o zajebistości TH i rozwianiu wątpliwości co do niego.


Ale mam nadzieję ze pozwoli trochę dorobić, tylko z tym hurraoptymizmem bym nie przesadzał, wiadomo gdzie wszystko kończy.. A zamiary admina zna tylko admin Smile Wchodzisz > ryzykujesz i albo wygrywasz albo dostajesz po dupie Big Grin