Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarabiać na kryptowalutach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Jak zarabiać na kryptowalutach (/Temat-Jak-zarabiac-na-kryptowalutach-145319)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Jak zarabiać na kryptowalutach - sanderso - 14-03-2017 16:20

też jestem ciekaw jak pomnażać coś czego nie mamy bo nie inwestujemy


RE: Jak zarabiać na kryptowalutach - brombor - 14-03-2017 20:33

Są np kraniki z dodatkowymi możliwościami. Zaczynasz od zera i zamiast wypłacać to reinwestujesz.

Są np hyip'y na których można zarobić bez inwestowania własnych środków.

Oczywiście jeśli nie utopisz własnych BTC to nie można liczyć na kokosy. Ja miesięcznie wyciągam około 100zł z kraników/gier. Początki były mozolne, ale jakoś teraz leci. Nie robi to wrażenia, ale zamiast przeglądać fejsa w pracy - klikam.

dodatkowo pomaga budowanie bazy poleconych. Są osoby, które raz dziennie zaglądają do programu, aby zebrać kasę z poleconych. W samej Polsce jest kilka for o podobnej tematyce. Anglojęzycznych zapewne setki. Jeśli ktoś ma czas, chęci i możliwości to umieszcza wszędzie linki, banery, odnośniki i powoli grosz do grosza leci.


RE: Jak zarabiać na kryptowalutach - argon91 - 14-03-2017 20:46

czasem takie kraniki nie są już wypłacalne.


RE: Jak zarabiać na kryptowalutach - rasti - 15-03-2017 04:48

Odnośnie bitcoins. Kiedyś istniało takie coś jak bitcurex, coś na zasadzie giełdy, Ktoś orientuje się co się z tym stało ?


RE: Jak zarabiać na kryptowalutach - brombor - 15-03-2017 08:09

(14-03-2017 20:46)argon91 napisał(a):  czasem takie kraniki nie są już wypłacalne.

Niestety to dotyczy wszystkiego co ma zwiazek z zarabianiem w necie. Niedawno padl recyclix, a dzialal bardzo dlugo i dawal ladne zyski.
Duzo kranikow z mozliwoscia inwestycji to scamy, ale takie ryzyko branzy.
W lutym inwestowalem w 3 programy i 2 z nich juz scam. Bywa.


RE: Jak zarabiać na kryptowalutach - KitekW - 16-03-2017 21:25

Mam konto na recyclixie, fakt faktem nie można wypłacić pieniędzy, ale strona dalej działa, 1/3 śmieci była zamrożona przez ten pożar jednego z zakładów , ale już część zwrócili i to się cały czas recyklinguje . Do czerwca mają mieć wszystko " załatane" - no jak będzie to czas pokaże.

Programy typu Hyip odradzam, powoli pada Razzleton i Skyllex . Ktoś zarobi, ale ktoś musi stracić proste taka zasada.

Jeśli chodzi o samego Bitcoina to najlepiej poprostu go wydobywać przez jakąś koparkę, aktualnie sprawdzam która najlepsza jak będę wiedział to się podzielę informacją.


RE: Jak zarabiać na kryptowalutach - Pallado - 18-03-2017 20:44

A recyclix to co jest jak nie hyip ? bekabekabeka Serio w te śmieci wierzysz?


RE: Jak zarabiać na kryptowalutach - KitekW - 19-03-2017 13:24

Z tym recyclixem cięźko powiedzieć, binarki tam nie było. 12% od bezpośredniego poleconego. Miesięcznie 11% na czysto to nie to samo co 150% w 25 dni.

Co mi się nie podobało to ,że w KRS- ie wkład był 5000 zł, aczkolwiek media bardzo mocno nagłaśniają ,że to piramida itp. , ale proszę gdzie tam pisali , że dają 500% rocznie ? beka

Kurde no czytałem , że maja być na eko wystawie odpadów w Abu Dhabi w 2018 r. , już sam nie wiem czy to ściema czy nie, ważne to żeby tą kasę dało się wyciągnąć w tym czerwcu jak napisali Xpokerface


RE: Jak zarabiać na kryptowalutach - Pallado - 19-03-2017 14:33

Pewnie, że hyip tylko bardziej wyważony i dlatego tak długo trzyma. Piramidka jak każda inna. A ten pożar to w ogóle na jakimś xxx wysypisku był z którym recyclix nie ma nic wspólnego. Zwęszyli okazję i skorzystali Wink

Revshary to też piramidy finansowe nic innego a oferują od paczki tylko np. 10-20% zysku, nie ma w tym nic dziwnego.


RE: Jak zarabiać na kryptowalutach - KitekW - 19-03-2017 14:39

Sam działam w programie typu Revshare i jeśli chodzi o kase z neta to uważam , że to jedne z najbezpieczniejszych programów ( wiadome , że nie wszystkie) . Wystarczy śledzić firmę i jej ruchy , częstotliwość dołączania partnerów przez alexa.com i wszystko będzie git . Zawsze taki program się kończy , ale sam w którym działam pokładam nadzieję na 3/4 lata zysku z niego. A dokładnie mówię o FutureAdPro.

Co jest spoko to przede wszystkim nie masz konieczności polecania, ale sam program ma system polecania oparty na MLM z czego możemy mieć dodatkowe $$$