Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sposób na tworzenie aplikacji fb z publish_actions!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sposób na tworzenie aplikacji fb z publish_actions!!! (/Temat-Sposob-na-tworzenie-aplikacji-fb-z-publish-actions-143486)

Strony: 1 2


RE: Sposób na tworzenie aplikacji fb z publish_actions!!! - DrPrefix - 29-01-2017 19:19

Bo zapewne jak wysyła apkę to konto pada Jerk , albo jak przyjdzie mu aplikacja przerabiałem to Big Grin kilka razy ;d.Lol


RE: Sposób na tworzenie aplikacji fb z publish_actions!!! - FuckU - 31-01-2017 10:12

Piszę że daje gwarancję na to że otrzymacie aplikację z prawem publish_actions bo mam sposób na ominięcie też problemu z blokowaniem konta przy wysyłaniu apki do jej zatwierdzenia. Jest to mój autorski sposób tak jak i szablon i cały schemat, nie ma go nigdzie w internecie, cena promocyjna potrwa do końca dzisiejszego dnia, później wzrośnie. Nie bawię się w tworzenie apek bo mam inne zajęcie.


RE: Sposób na tworzenie aplikacji fb z publish_actions!!! - FuckU - 01-02-2017 16:23

Dowód na to że nadal działa sposób :
[Obrazek: apka.png]
2 kopie sprzedane po 199 zł, sprzedam ostatnią za 350 zł i więcej nie sprzedaje.


RE: Sposób na tworzenie aplikacji fb z publish_actions!!! - dom3lek - 01-02-2017 16:40

(01-02-2017 16:23)FuckU napisał(a):  Dowód na to że nadal działa sposób :
[Obrazek: apka.png]
2 kopie sprzedane po 199 zł, sprzedam ostatnią za 350 zł i więcej nie sprzedaje.

Pending review? Pokaż jak Ci zaakceptują...


RE: Sposób na tworzenie aplikacji fb z publish_actions!!! - FuckU - 01-02-2017 16:54

Jasne, jak tylko zaakceptują też wrzucę screena.


RE: Sposób na tworzenie aplikacji fb z publish_actions!!! - Ogniemimieczem - 01-02-2017 23:18

[Obrazek: Bez_tytu_u.png]

Tyle w temacie Smile ponabijałeś posty i wpadłeś w dział. Nic więcej.


RE: Sposób na tworzenie aplikacji fb z publish_actions!!! - kajo1995 - 26-05-2017 23:31

Czy masz jeszcze sposob na apki ?


Sposób na tworzenie aplikacji fb z publish_actions!!! - Coristo - 04-10-2017 19:50

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.