Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Początki Lisicy na forex - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Początki Lisicy na forex (/Temat-Poczatki-Lisicy-na-forex-143177)

Strony: 1 2 3 4


RE: Początki Lisicy na Plus500 - Olszi - 21-01-2017 17:06

A ja tam platformę polecam. Sam z bonusu (zero wkładu własnego) wypłaciłem 2-3 tyś zanim przegrałem cały hajs. Ale wpłacać potem nie wplacałem Smile


RE: Początki Lisicy na Plus500 - Vasaki - 21-01-2017 17:26

Aaaa, nikt nie wspomnial widze.
Po zakonczeniu przygody z serwisem popros o usuniecie konta, gdyz bd Cie obciazac jezeli nie bd kozystala z platformy Smile


RE: Początki Lisicy na Plus500 - DonWestbam - 21-01-2017 18:02

Poważnie obciążają ? Ja na połowę rodziny pozakładałem dla bonusu ...


RE: Początki Lisicy na Plus500 - precell - 21-01-2017 18:12

(21-01-2017 18:02)DonWestbam napisał(a):  Poważnie obciążają ? Ja na połowę rodziny pozakładałem dla bonusu ...

Forexowymi bonusami to jest piekło wybrukowane Jerk


RE: Początki Lisicy na Plus500 - DjLiska - 21-01-2017 18:17

(21-01-2017 16:49)Ogniemimieczem napisał(a):  @[DjLiska]

Zawsze jak nie wypali możesz zarabiać na chaturbate, ewentualnie będę potrzebować dziewczyn na casting Big Grin
JerkJerk


Niestety nie wiem co to chaturbate a w castingach nie mam się co mierzyć, bo by inne dziewczyny zrezygnowały na dzień dobry z walki ze mną HuhHeartBig Grin


RE: Początki Lisicy na Plus500 - StoneMan - 21-01-2017 18:30

Liska na rope uważaj Big Grin potrafi skasować błyskawicznie cały budżet , a na gazie ziemnym sam troche na p500 zarobiłem więc polecam Big Grin

Powodzenia ! Będę zaglądał


RE: Początki Lisicy na Plus500 - paweuq - 21-01-2017 18:49

A już myślałem, ze to jakaś nowa metoda zarobku na programie PISu Jerk2


RE: Początki Lisicy na Plus500 - Ogniemimieczem - 21-01-2017 19:24

@[DjLiska]

To mi kochana stronę wybijesz ! hahaha


RE: Początki Lisicy na Plus500 - ksipa - 22-01-2017 10:30

"Otwartą mam ROPĘ i już na -30 zł prawie, ale może w poniedziałek podskoczy to się zamknie."

z takim podejściem to prędzej czy później jedna pozycja wyzeruje Ci konto. poczytaj o money management, ustawianiu stop loss, take profit


RE: Początki Lisicy na Plus500 - prymul1 - 22-01-2017 14:05

Wiedzę, że większość osób negatywnie nastawiona. To, że wam się nie udało nie znaczy, że koleżance też się nie powiedzie. A nawet jeśli przegra bonus to co? Wyzeruje konto? Zawsze zyska doświadczenie i będzie mądrzejsza następnym razem. A i forex to nie to samo, co bukmacherka, wiadomo, że zdarzają się przypadki nagłych spadków, ale wszystko jest skutkiem wydarzeń rynkowych, które w większym lub mniejszym stopniu da się przewidzieć. To nie mecz, gdzie Real remisuje z Legią, lub w 90 minucie pada bramka z karnego. Macie wskaźniki, kalendarze ekonomiczne. Czytaj i ucz się @[DjLiska] . Możesz tylko zyskać doświadczenie. Od siebie dodam, żebyś zwróciła uwagę na raporty o zapasach ropy naftowej. Pamiętaj czasami warto zamknąć z -30$ i odrobić na innej pozycji, niż łudzić się, że nagle cena wzrośnie, a jak trzymasz takie pozycje otwarte to i tak masz zamrożoną gotówkę, którą możesz obrócić grając innym instrumentem. Na dłuższą metę polecam przenieść się na inne platformy. Pozdrawiam i powodzenia, będę śledził.

Edit: Śledź też dolara, bo jego kurs powiązany jest z wartością ropy naftowej.