Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy rok, nowa ja #niestandardowo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Nowy rok, nowa ja #niestandardowo (/Temat-Nowy-rok-nowa-ja-niestandardowo-143169)

Strony: 1 2 3


RE: Nowy rok, nowa ja #niestandardowo - kaboomb - 22-01-2017 18:09

Gratulacje i powodzenia Wink Na pewno będę zaglądał co jakiś czas


RE: Nowy rok, nowa ja #niestandardowo - paweuq - 22-01-2017 18:41

Ładnie Ci idzie na LM spam czy coś innego?


RE: Nowy rok, nowa ja #niestandardowo - huehuehue98 - 22-01-2017 20:38

Spam, jak na razie Wink


RE: Nowy rok, nowa ja #niestandardowo - huehuehue98 - 22-01-2017 23:46

Cel styczniowy OSIĄGNIĘTY!
Huh
Za pół godziny nowy dzień, dlatego pora na podsumowanie ostatnich godzin, zapraszam!
Dzisiejszy dzień nie był tak owocny jak wczoraj, ale było całkiem nieźle. Doszło nam 5 leadów, jednak konwersja była wyjątkowo niska:
[Obrazek: I27HKOL.png]
Zarobiłam prawie o 20 zł mniej w porównaniu do dnia wczorajszego, jednak nie poddaję się! Jutrzejszy poranek mam zamiar wykorzystać na nieco inne działania, które przyciągną odbiorców, którzy miejmy nadzieję będą potencjalnymi subskrybentami Idea
Moja facebookowa grupa rośnie w siłę, jest tam już prawie pół tysiąca członków, którzy są całkiem aktywni. Big Grin
Jednak co najważniejsze... tydzień przed końcem miesiąca udało mi się osiągnąć swój styczniowy cel.. czyli:
200 zł zarobione w internecie! Huh

Na dziś to tyle, do zobaczenia jutro! impreza

[Obrazek: tZEnw1x.png]


RE: Nowy rok, nowa ja #niestandardowo - Wojtek574 - 23-01-2017 23:41

Powodzenia życzę Big Grin Będę od czasu do.czasu wpadł może czegoś się dowiem i sam ruszę z działaniem Wink


RE: Nowy rok, nowa ja #niestandardowo - mfss - 24-01-2017 11:02

Powodzenia kolezanko! Jak tak patrzr toreal-content nie jest do konca zly i sam nie wiem czy nie sprobuje. Tylko ciezko powiedziec, bo glupio oszukiwac ludzi na hajs i ppi dla mnie bardziej jest przystosowane. Co by sie nie dzialo nie poddawaj sie dziewczyno, ktorej imienia nie znam Smile


RE: Nowy rok, nowa ja #niestandardowo - huehuehue98 - 24-01-2017 16:14

Aloha!

Wczorajszy dzień był bardzoooo słaby w porównaniu z poprzednim tygodniem. Udało mi się zarobić raptem 11.50, ale nie poddajemy się, ruszamy dalej! CoolCool
Fanpage powoli się rozwija, grupka również, trzymam kciuki, że od połowy lutego będzie przynosić ładne zyski Idea
[Obrazek: n6it0v7.png]
Jak widać konwersja nie jest zła, gorzej z wejściami Wink

Dzisiaj wpada do mnie kolega, z którym mam zamiar zacząć współpracować przy rozwoju fanpage'u pod konkretny program Wink
Ciao.


RE: Nowy rok, nowa ja #niestandardowo - mfss - 24-01-2017 16:36

Już widzę jak będziecie się tym zajmować ^^


RE: Nowy rok, nowa ja #niestandardowo - huehuehue98 - 24-01-2017 16:41

(24-01-2017 16:36)mfss napisał(a):  Już widzę jak będziecie się tym zajmować ^^

Najpierw praca, potem przyjemności. Jerk


RE: Nowy rok, nowa ja #niestandardowo - huehuehue98 - 25-01-2017 14:06

Cześć! Smile
Aktualnie nie będę chwalić się zarobkami, bo są znikome, niestety. Facebook daje mi w kość, ban za banem, bana goni kolejny ban... Sad Ale!
Stworzyłam kolejny fanpage, tym razem pod "napaleńców" ^^ I będziemy walczyć w mylead Wink