Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlecę reklamę (czytaj spam) na forach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zlecę reklamę (czytaj spam) na forach (/Temat-Zlece-reklame-czytaj-spam-na-forach-142527)

Strony: 1 2


RE: Zlecę reklamę (czytaj spam) na forach - Sebqu - 07-01-2017 00:37

Panowie, chyba się nie rozumiemy. Obowiązkowo post trzeba wrzucić do odpowiedniego działu, tak jak np tutaj na forum mamy odpowiednie działy, gdzie się sprzedaje, czy piszę o blogu, to wiadomo że jak w tematach o wordpressie napisze się o sprzedaży krzeseł, to temat pójdzie do kosza, natomiast wtedy kiedy wrzucimy go do działu sprzedaży, to on tam spokojnie zostanie i admin go zamknie, wtedy kiedy przedmiot zostanie sprzedany, lub wtedy kiedy autor posta poprosi o to. Więc reasumując, nie interesuje mnie bezmyślny spam. Wypłacam na następny dzień, jak posty będą po prostu zamykane dwa dni później to rezygnuje ze współpracy i tyle.

Oferta jest nieaktualna, myślę że za 2-3 dni będzie dodatkowe miejsce, więc jak ktoś jest zainteresowany, to proszę pisać na PW Smile


RE: Zlecę reklamę (czytaj spam) na forach - Bojan245 - 07-01-2017 15:19

zapraszam na gg: 54227714 jak zwolnia sie miejsca Wink


RE: Zlecę reklamę (czytaj spam) na forach - Sebqu - 08-01-2017 14:08

@up Napisałem, zostały jeszcze 2 wolne miejsca, nowa stawka i nowe zasady!


Zlecę reklamę (czytaj spam) na forach - surfer0700 - 27-02-2017 05:20

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.