Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
X-Binary LTD , 2% dziennie plus binarka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: X-Binary LTD , 2% dziennie plus binarka (/Temat-X-Binary-LTD-2-dziennie-plus-binarka-142446)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: X-Binary LTD , 2% dziennie plus binarka - Tom43 - 15-02-2017 22:16

Srokol z tego co się orientuję, to 100 polecających jest tylko jednorazowo, nie możesz założyć drugiego konta, jednak możesz założyć konto np na brata lub kogoś z rodziny, wtedy wpłacasz na nie kolejne 100$ i masz kolejne 100 osób, z tym że na osobnym koncie.


RE: X-Binary LTD , 2% dziennie plus binarka - mariomax - 18-02-2017 10:43

Jako ,że autor tego watku został zbanowany podaję swój reflink dla chętnych.
Czysty link - https://x-binary.com/ Sad

Reflink - https://x-binary.com/?ref=X16611

Program cały czas się rozwija obecne statystyki to :

TOTAL DEPOSITS
$ 8,600,403.16

TOTAL WITHDRAWALS
$ 831,390.20

I jeszcze jedna rada , jesli chcecie zainwestować pieniądze z M-walet , to warto je przenieść na B-wallet i dopiero z niego zrobić depozyt. W ten sposób mamy 10 % Bonusu ,który trafia na B-wallet. Huh


RE: X-Binary LTD , 2% dziennie plus binarka - znikad - 18-02-2017 11:55

Macie dzisiaj naliczenia, u mnie naliczenia tylko z 17.02. Czy mozna wyplacac z B-Wallet , bo widze ze niektórzy chwalą sie wyjeciem wkladu po paru dniach od wejscia w program ?


RE: X-Binary LTD , 2% dziennie plus binarka - mariomax - 18-02-2017 12:14

(18-02-2017 11:55)znikad napisał(a):  Macie dzisiaj naliczenia, u mnie naliczenia tylko z 17.02. Czy mozna wyplacac z B-Wallet , bo widze ze niektórzy chwalą sie wyjeciem wkladu po paru dniach od wejscia w program ?

W tym programie naliczenia mamy tylko w dni robocze . Jest weekend...Lol
Nie mozna wypłacać z B-wallet. On jest tylko do reinwestycji ,ale dzięki niej masz większy depozyt, od którego naliczenia 2% idą na M-wallet - tylko z niego możesz wypłacać.

Jak chcesz szybciej zarabiać pieniądze na M-wallet to musisz promować stronę i mieć osobistych poleconych ( nie z automatu ) , bo z pierwszej lini otrzymujemy 10 % od depozutu takiego poleconego.


RE: X-Binary LTD , 2% dziennie plus binarka - znikad - 18-02-2017 14:26

mariomax dzieki za newsa, zapomnialem ze to nie revshare Fota "kolezanki" byla pewnie fakefota, bo ona poleconych nie ma, ale nie wazne. Jak dostac 100 poleconych to wiem, ale jak dostac 2040 to juz nie wiem , wie ktos ? Ile jest prowizji z "takich" referali , no i skad oni sa ? Czy ja jak jestem u kogos i ten ktos dostaje 10% z mojego depozytu to czy tez jestem u kogos w "pakiecie stu referali" ?


RE: X-Binary LTD , 2% dziennie plus binarka - mariomax - 18-02-2017 16:18

Tych 2040 poleconych zaczynasz dostawać po wpłaceniu min. w programie ,czyli 10 $. Tworzą oni drzewo Binarne w którym jak sparują ci się dwie strony w kwocie 10$ do 10$ to na B-wallet otrzymasz 2 % wartości parowania . W przypadku 10 $ -10 $ to będzie 0.20 $ na B-wallet.
Poleceni ci są przydzielani losowo do strony drzewa i ja np. mam jedną strone w miarę silną ponad 6000$ depozytu a na drugiej jest trochę słabiej- 240$ . Na razie... Otrzymałem około 200 z tych obiecanych 2040 , więc to tylko kwestia czasu gdy zacznie wpadać Bonus za parowanie...
Co do drugiej częsci pytania ...Jeśli wpłaciłeś jednorazowo 100 $ to możesz być pewny ,że jesteś u kogoś w sieci XB-100 .


RE: X-Binary LTD , 2% dziennie plus binarka - snajperx - 19-02-2017 10:36

na początku osoby niektóre robią podstawowy błąd a potem żałują tego ciekawe czy wiecie co to jest w programie x binary zanim sie zarejestrujesz to sprawdz najpierw


RE: X-Binary LTD , 2% dziennie plus binarka - znikad - 19-02-2017 10:48

Ja nie wiem.. Ciekawy jestem ?

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka


RE: X-Binary LTD , 2% dziennie plus binarka - znikad - 19-02-2017 19:01

snajperx uwazam ze skoro piszesz na forum o popelnianym przez uzytkownikow bledzie, to dobrze by bylo bys napisal co to za blad i jak go unikac ?

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka


RE: X-Binary LTD , 2% dziennie plus binarka - Wegen - 20-02-2017 20:58

Pewnie chciał przykozaczyć :/