Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PPI - 50 złotych dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: PPI - 50 złotych dziennie (/Temat-PPI-50-zlotych-dziennie-142109)

Strony: 1 2 3


RE: No to zarabiamy! - Wojtek574 - 27-12-2016 20:56

Na woredpressie działasz na hackach do gier ? Czy może zupełnie coś innego ? Tongue Jak działasz na wordpress to będe musiał sie do cb nie długo odezwać po parę porad hehe Big Grin Miałem sie wczesniej odezwać ale za bardzo nie mam czasu aby dłuzej posiedzieć i pogadać ;/


RE: No to zarabiamy! - iPlusOfficial - 27-12-2016 21:14

(27-12-2016 20:56)Wojtek574 napisał(a):  Na woredpressie działasz na hackach do gier ? Czy może zupełnie coś innego ? Tongue Jak działasz na wordpress to będe musiał sie do cb nie długo odezwać po parę porad hehe Big Grin Miałem sie wczesniej odezwać ale za bardzo nie mam czasu aby dłuzej posiedzieć i pogadać ;/

Działam dalej na tym samym - gry download Big Grin Na GG pisz śmiało, ale jak długo nie będe odpisywał to przypomnij się na PW.. Wink


RE: No to zarabiamy! - Wojtek574 - 27-12-2016 21:29

Postaram sie jutro albo po jutrze napisać Tongue Ja mam trochę inną wizje niż gry Tongue


RE: No to zarabiamy! - iPlusOfficial - 01-01-2017 19:36

Czesc!
Miałem coś napisać, choć nie wiem co miałem wtedy na myśli, ale nie będę gołosłowny i coś napiszę Big Grin.

PPI - narazie nic nie zrobiłem, ale mam przygotowane nisze i lp.

OGADS - zrobiłem pierwszy film i w sumie moge go opublikować, ale chcę jeszcze przygotować lp.

Jest nowy, 2017 rok, więc mam też kilka postanowień:
  • Skończyć z lenistwem,
  • Lepiej się wysypiać,
  • Lepiej organizować czas,
  • Zająć się zarabianiem w internecie bardziej poważnie i regularnie.

Pierwsze podsumowanie pojawi się w niedzielę, 8. stycznia.

Moim celem jest uzbieranie 1000 PLN i kupienie za to https://www.morele.net/inventory/info/N7Qnrb/
1000 PLN ~ 240$
Teraz na Cinstallerze mam ~91$ czyli:
CEL: 91$/240$ ~ 40%.
Więc jeśli z OGAds wszystko pójdzie dobrą drogą, to zostało mało.

Na dziś to wszystko. Cześć! Smile

P.S. Jeszcze jedno - nie pomagam już w PPI Smile. Dlaczego? Za mało czasu mam wtedy na zarabianie. Ci co już do mnie napisali oczywiście dalej mają ode mnie pomoc Smile.


RE: No to zarabiamy! - iPlusOfficial - 08-01-2017 18:55

Tydzień 1 (02-08.01.2017r.)

Cześć!
Przez ten tydzień zrobiłem mało, ale to tylko dlatego, że narazie testuję CPA.
Wrzuciłem 2 filmy z CPA i tylko na jednym był malutki ruch (2 wejścia xD).
Gdy przeglądałem zakładki w przeglądarce natrafiłem na seoclerk, no i wchodze, a tam 3$ mam. Kupiłem wyświetlenia i lajki za 2$ u tego samego sprzedawcy (podzieliłem lajki i views na 2 filmy) no i dziś mam już gotowe filmy, teraz tylko czekać czy da to jakiś efekt.
Nawet zarzucę screenem:
[Obrazek: file.html]
Miało być trochę mniej, no ale więcej nie zaszkodzi Big Grin
[Obrazek: file.html]

W PPI nie zrobiłem nic, ale kasa dalej leci.
[Obrazek: file.html]

Na monitor jednak nie zbieram, bo po głębszym przemyśleniu nie jest tak bardzo potrzebny. Za to kupię dysk SSD, bo teraz mam tylko 1TB HDD.
Dokładniej to taki: https://www.morele.net/inventory/info/uCv81f/
Wypłatę na Cinstallerze zleciłem, więc jutro pewnie zamawiam.

2. tydzień będzie testem, czy kupione wyświetlenia zadziałają. W czasie 2-giego tygodnia zamierzam:
  • wrzucić kilka filmów z CPA,
  • prawdopodobnie zainstalować wordpressa na domenie do CPA,
  • zarobić pierwszego dollara na OGAds.

To tyle, cześć! Smile


RE: No to zarabiamy! - saq714 - 08-01-2017 20:36

Fake viewsy rzeczywiście pomagają? Bo mi się wydanie że nie za bardzo...

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka


RE: No to zarabiamy! - dzemba - 08-01-2017 21:01

Nie za mała rozdzielczość jak do 27 cali?

Edit
Nie doczytałem, że rezygnujesz z monitora, ale za to dysk niezły według mnie wybrałeś Lol


RE: No to zarabiamy! - Bazor - 08-01-2017 21:30

Weź sobie jeszcze dodaj do tego adapter do dysku 2.5 calowego, bo szkoda, żeby leżał gdzieś podparty o inną rzecz w komputerze hehe, chyba że masz obudowe z takim wejściem to nie wnikam Big Grin mi niestety takowy brakował i nie jest to droga rzecz, nawet ten najtańszy się nadaje. Za to wielki plus dla Ciebie w zainwestowaniu dużego komfortu jaki daje dysk SSD, bo to jednak przydatna rzecz w pracy na komputerze. Powodzenia w zarobkach Wink


RE: No to zarabiamy! - mahuzz - 08-01-2017 21:46

@[iPlusOfficial]
Mam kilka pytań odnośnie OGAds. Możesz się odezwać na GG 6292763 albo napisać swoje GG? Big Grin
Dzieki, pozdro!
Powodzenia.


RE: No to zarabiamy! - iPlusOfficial - 09-01-2017 14:45

(08-01-2017 21:30)Bazor napisał(a):  Weź sobie jeszcze dodaj do tego adapter do dysku 2.5 calowego, bo szkoda, żeby leżał gdzieś podparty o inną rzecz w komputerze hehe, chyba że masz obudowe z takim wejściem to nie wnikam Big Grin mi niestety takowy brakował i nie jest to droga rzecz, nawet ten najtańszy się nadaje. Za to wielki plus dla Ciebie w zainwestowaniu dużego komfortu jaki daje dysk SSD, bo to jednak przydatna rzecz w pracy na komputerze. Powodzenia w zarobkach Wink

Dzięki, ale mam obudowę SPC Aquarius X70W i tam w bocznej komorze jest specjalne miejsce na dysk, więc sanki niepotrzebne. Big Grin Pozdro

(08-01-2017 21:46)mahuzz napisał(a):  @[iPlusOfficial]
Mam kilka pytań odnośnie OGAds. Możesz się odezwać na GG 6292763 albo napisać swoje GG? Big Grin
Dzieki, pozdro!
Powodzenia.

Napisać na GG możesz, jest w sygnaturce, trochę wiem, więc moge ci dać trochę rad, może Tobie szybciej uda się coś zarobić. Pozdrawiam Big Grin.