Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od lenia do biznesmena! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Od lenia do biznesmena! (/Temat-Od-lenia-do-biznesmena-141259)

Strony: 1 2


RE: Od lenia do biznesmena! - Cwany - 23-12-2016 03:44

[Obrazek: dav0pdV.jpg]
Witam wszystkich skromnie i znowu po przerwie. Jak można zauważyć jestem strasznym leniem i nic się nie zmieniło jak narazie. Ale wkońcu ruszyłem dupe, przypomniałem sobie o dzienniku. Narazie nie jest on zbytnio interesujący, ale piszę go w sumie głównej mierze dla ciebie. Ten dziennik to wyznacznik tego jakim jestem leniem i ma mnie motywować do zmiany tego, żebym patrzył na swoje wpisy i mówił "Kurde nie zrobiłem, tego, tego i tego musze się ogarnać i to zrobić" albo patrzeć, że jednak za mało w kierunku zarabiania działam.

Tak jak kolega wyżej mi radził, zrobiłem sobie kartkę i wszystko ładnie rozplanowałem, od dwóch dni trzymam się moich planów i pracuje się naprawdę o niebo lepiej! Jest o wiele przyjemniej i więcej czasu znajduje na nowe rzeczy.
Z początku zrobiłem sobie kartkę która wyglądała tak:
[Obrazek: NjUz9zL.jpg]

I usiadłem przy wyłączonym komputerze i zacząłem myśleć co ja takiego muszę zrobić aby zarobić. Przegłówkowałem sobie chwile czasu i wszystko co wpadło mi do głowy to przepisywałem na tą kartkę gdzie ponumerowałem ją od 1-9 a następnie z prawej strony narysowałem kwadraciki do zaznaczania co już skończyłem.


Co idzie do moich długoterminowych planów?
- Przestudiowanie całego poradnika na temat SEO
- Stworzenie pierwszej strony pod SEO
- Przeczytanie książki z HTML i CSS którą zacząłem.
- Założenie kanału na YouTube z tematyką muzyczną i rozwinięcie go!
To są takie aktualne moje rozwojowe plany o których zacząłem myśleć, ponieważ bez doświadczenia to ja w tym internecie dużo nie zdziałam, a tak to będzie naprawdę wygodnie jak będę potrafił sam zrobić stronę i ją wypoziomować.

A plany na jutro:
- Z rana siłownia
- Następnie sklep żeby kupić na ostatnią chwile prezenty dla rodziny
- Powrót do domu i świąteczne porządki
- I chwila pracy - czyli wykupienie reklamy na facebooku (Testowo)
- Przestudiowanie działu z SEO
- Przetestowanie kilku sposobów promocji które wpadły mi do głowy na różnych serwisach
- Rozplanowanie sobie nauki na okres świąteczny (Czyli przygotowanie materiałów i co i jak codziennie bedzie wyglądało)

A że są święta to:
[Obrazek: WPlXyhB.jpg]

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZEŚLIWEGO NOWEGO ROKU. NIECH WAM SIE POWODZI!

[Obrazek: dav0pdV.jpg]



Od lenia do biznesmena! - Vasaki - 17-02-2018 08:04

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.


Od lenia do biznesmena! - Vasaki - 25-02-2018 10:37

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.