Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Łatwa praca dla nowych - bez doświadczenia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Łatwa praca dla nowych - bez doświadczenia (/Temat-Latwa-praca-dla-nowych-bez-doswiadczenia-139159)

Strony: 1 2 3 4


RE: Łatwa praca dla nowych - bez doświadczenia - mintek14 - 10-10-2016 19:31

Jak ktoś się wycofał to jestem chętny Wink


RE: Łatwa praca dla nowych - bez doświadczenia - nitram - 10-10-2016 19:42

Wysłałem informację, proszę ewentualnie pisać też jakie macie doświadczenie, bo mam proste zadania do zrobienia (typu napisanie artykułu, instalacja wordpresa, czy jakaś mała edycja kodu), ale też trudniejsze typu implementacja danych z innych stron na stronie bazowej z jakimiś dodatkowymi wariacjami.

Dobrze też jest napisać ile macie czasu i ile możecie go poświecić, oraz czy oczekujecie zapłaty (ile konkretnie) czy wystarczy że się podszkolicie, lub też jest wam potrzebny projekt żeby dodać sobie coś do portfolio o będziecie robić za friko Smile

Tak myślę sobie, że jakiś grafik też by się przydał. Jeśli ktoś uważa że jest dobry w tej dziedzinie również proszę pisać.


RE: Łatwa praca dla nowych - bez doświadczenia - makecash - 10-10-2016 19:48

To i ja chętny Smile


RE: Łatwa praca dla nowych - bez doświadczenia - nitram - 10-10-2016 20:48

Ok, chwilowo mam aż nadmiar propozycji, jeszcze tylko jakiegoś mastera z pozycjonowania potrzebujemy Smile


RE: Łatwa praca dla nowych - bez doświadczenia - Karix - 10-10-2016 21:05

Ja chętny jestem , czas od 15 do 20 . Znam sie troche na CSS Edytować tez kod moge tylko zależy jaki .


RE: Łatwa praca dla nowych - bez doświadczenia - nitram - 11-10-2016 17:43

Zainteresowanie jest większe niż tego się spodziewałem, cały czas ogarniam PW staram się to robić najszybciej jak to możliwe. W weekend zrobię podsumowanie kto co i jak.


RE: Łatwa praca dla nowych - bez doświadczenia - Diesiel - 11-10-2016 18:01

(11-10-2016 17:43)nitram napisał(a):  Zainteresowanie jest większe niż tego się spodziewałem, cały czas ogarniam PW staram się to robić najszybciej jak to możliwe. W weekend zrobię podsumowanie kto co i jak.
A potrzebujesz kogoś do frontu ? Jeśli tak i jeszcze aktualne to chętnie poznam szczegóły Wink


RE: Łatwa praca dla nowych - bez doświadczenia - nitram - 11-10-2016 20:51

Co konkretnie masz na myśli ?


RE: Łatwa praca dla nowych - bez doświadczenia - trybulski - 14-10-2016 12:30

Front-end i back-end zapewne.


RE: Łatwa praca dla nowych - bez doświadczenia - nitram - 18-10-2016 19:50

Ekipa zebrana, ruszamy z tematem Smile