Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Obraza mojej osoby. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Obraza mojej osoby. (/Temat-Obraza-mojej-osoby-139029)

Strony: 1 2


RE: Obraza mojej osoby. - mikuss - 25-10-2016 17:29

Autor tematu zbanowany ale nie zmienia to faktu, że Robaczek na forum robi co chce i sprawa dotyczy dalej jego
Spamuje mi po profilu, jakieś groźby na poziomie piaskownicy

[Obrazek: aa7wjn.jpg]

@[Majka] Proszę o przywrócenie do normalności tej osoby albo wysłanie na ponowny urlop Banicyjny gdyż już duża część forum ma powyżej dziurek w nosie tego pana .....


RE: Obraza mojej osoby. - Stworkowaty - 25-10-2016 18:05

Podbijam i popieram, gdzie nie wejdę jest offtop wykonany przez tego pasożyta, conajgorsze wszędzie jest offensive, nic mu nie pasuje..


RE: Obraza mojej osoby. - el stary ropek - 28-10-2016 19:40

tez nie polecam mam bardzo nie mia sytuację z ta" gnidą" !


RE: Obraza mojej osoby. - radek0389 - 28-10-2016 19:52

Proponuje aby każdy zajął się tym co robi najlepiej, w tym przypadku robaczek niech "zbiera pieniądze dla czarka" Jerk2


RE: Obraza mojej osoby. - mikuss - 08-11-2016 19:38

@[Majka] Kolejny raz oznaczam Cb prosząc o interwencje bo to co wyprawia robaczek w kolejnym temacie : http://zarabiam.com/Temat-Kupie-konta-140264?pid=1572902 To już przechodzi ludzkie pojęcie.
Proszę o wykluczenie lub "uspokojenie" tego aspołecznego człowieka, wszędzie spam, awantury, komentarze - już cała społeczność forum ma go dość


RE: Obraza mojej osoby. - Stworkowaty - 08-11-2016 20:17

@[Majka] @[piotrekprorok], nie wiem kogo trzeba oznaczyć żeby wkońcu zrobili coś z Tym trollem, ale cóż.. może jakaś rewolucja na forum, coś w stylu STOPdlarobaczka...


RE: Obraza mojej osoby. - mikuss - 08-11-2016 22:46

@[piotrekprorok] Dziękujemy za zajęcie się w końcu tym pasożytem Smile
Temat pewnie do zamknięcia jeśli ma bana na stałe, chyba że to czasowa "wolność" od Niego ?


RE: Obraza mojej osoby. - MaLiN - 08-11-2016 22:55

@[mikuss] następnym razem użyj opcji "zgłoś" a nie oznaczanie ekipy forum, bo za nabijanie niepotrzebnych postów poleci warn.

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.