Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Miedziany vs AdSense - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Miedziany vs AdSense (/Temat-Miedziany-vs-AdSense-137588)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Miedziany vs AdSense - Oblako1223 - 31-08-2016 23:33

(31-08-2016 21:21)bilo22 napisał(a):  pamietaj zeby dodac zakladke kontakt i polityka prywatnosci oraz info, ze strona wykorzystuje ciasteczka inaczej adsense ci jej nie przepusci

Jak dodac ta polityke prywatności i te info o ciasteczkach ?


RE: Miedziany vs AdSense - Miedziany - 31-08-2016 23:50

(31-08-2016 23:33)Oblako1223 napisał(a):  
(31-08-2016 21:21)bilo22 napisał(a):  pamietaj zeby dodac zakladke kontakt i polityka prywatnosci oraz info, ze strona wykorzystuje ciasteczka inaczej adsense ci jej nie przepusci

Jak dodac ta polityke prywatności i te info o ciasteczkach ?

Info o cookies u siebie dałem tak: [Obrazek: b183a8520449976043f32399ef76156c.png]
A z Polityką Prywatności jutro tzn dzisiaj (po rozpoczęciu roku) podziałam bo sam do końca nie wiem co to i na czym polega impreza


RE: Miedziany vs AdSense - Damkofr - 01-09-2016 00:10

Są generatory polityki prywatności poszukaj na necie.


RE: Miedziany vs AdSense - Miedziany - 01-09-2016 15:34

Siemanko Sex

Skończyłem przygotowanie strony pod dodawanie Contentu. Myślę że dzisiaj uda mi się już jakiś post dodać Huh

Do Niedzieli chciałbym mieć na stronie już 50 postów. Od jutra wracam na praktyki więc jedynie weekendy będą luźniejsze. 4

W poniedziałki mam lekcje do 16, a od wtorku do piątku praktyki i w domu będę nie prędzej niż o 18 Xpokerface Muszę znaleźć jeszcze czas dla dziewczyny Sex

Celem na Wrzesień jest:
-Posiadanie na stronie 50 postów.
-Podpięcie się pod AdSense,




Jeśli macie pytania, sugestię itp. to piszcie! Idea




RE: Miedziany vs AdSense - fato - 01-09-2016 22:01

jak chcesz pozycjonować stronkę ?
na samych obrazkach bez treści bedzie trudno


RE: Miedziany vs AdSense - Miedziany - 01-09-2016 22:23

(01-09-2016 22:01)fato napisał(a):  jak chcesz pozycjonować stronkę ?
na samych obrazkach bez treści bedzie trudno

Pisałem że zmieniłem tematykę, Nie będzie postów w formie obrazkowej.
Na temat pozycjonowania jestem zielony, ale myślę że damy rade Big Grin


RE: Miedziany vs AdSense - Damkofr - 01-09-2016 22:43

Chcesz dodać przez miesiąc 500 unikalnych w treść postów? Pamiętaj ze unikalność to podstawa + każdy post minimum 300 słów. Rozumiem ze skoro .eu to treść w języku angielskim.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


RE: Miedziany vs AdSense - Miedziany - 01-09-2016 22:51

(01-09-2016 22:43)Damkofr napisał(a):  Chcesz dodać przez miesiąc 500 unikalnych w treść postów? Pamiętaj ze unikalność to podstawa + każdy post minimum 300 słów. Rozumiem ze skoro .eu to treść w języku angielskim.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

O unikalności wiem, 500 postów... Jak się postaram to dam rade chociaż kiepsko z czasem... Szkoła, praca, obowiązki w domu, dziewczyna- Ona jest na pierwszym miejscu <3 Muszę to ze sobą pogodzić ale jakoś daje rade, na stronkę przeznaczam cały wolny czas jaki mam. Pierwszy zarobiony hajs ze stronki przeznaczam na jakiś dobry szablon do WP bo aktualnie jadę na darmowym... a wiadomo jak to z nimi jest, ładnie wygląda ale... Big Grin A co do treści to myślałem nad tym żeby pisać w języku polskim i potem dodać jakąś wtyczkę czy coś co na podstawie geolokalizacji tłumaczy je, aczkolwiek nie wiem czy dobrze myśle Smile Końcówka .eu jest przez to że ostatnio jak chciałem spróbować z CPA to kupiłem domenę z tą końcówką. Ale na planach się skończyło Big Grin


RE: Miedziany vs AdSense - Damkofr - 01-09-2016 23:07

Tylko ze wydaje mi się ze skoro będziesz miał tekst w języku polskim to możesz zapomnieć o wejściach globalnych z wyszukiwarek. Przecież żaden obcokrajowiec nie będzie wpisywal polskich fraz. A te wtyczki tłumaczą na bieżącą wiec treść w danym języku nie jest statyczna częścią strony tylko wygenerowanym tekstem na monitorze użytkownika. Jeśli jestem w błędzie niech ktoś mnie poprawi ale jestem przekonany że tak to działa.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


RE: Miedziany vs AdSense - Miedziany - 01-09-2016 23:18

(01-09-2016 23:07)Damkofr napisał(a):  Tylko ze wydaje mi się ze skoro będziesz miał tekst w języku polskim to możesz zapomnieć o wejściach globalnych z wyszukiwarek. Przecież żaden obcokrajowiec nie będzie wpisywal polskich fraz. A te wtyczki tłumaczą na bieżącą wiec treść w danym języku nie jest statyczna częścią strony tylko wygenerowanym tekstem na monitorze użytkownika. Jeśli jestem w błędzie niech ktoś mnie poprawi ale jestem przekonany że tak to działa.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

W sumie masz rację, dobrze że się udzieliłeś, będę dawał posty w języku angielskim, Dzięki! Masz u mnie piwo impreza