Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zdrapki, które warto kupować (stosunek wygranych do pustych) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Zdrapki, które warto kupować (stosunek wygranych do pustych) (/Temat-Zdrapki-ktore-warto-kupowac-stosunek-wygranych-do-pustych-137470)

Strony: 1 2 3


RE: Zdrapki, które warto kupować (stosunek wygranych do pustych) - Bravo - 27-08-2016 21:10

Od siebie polecam Neonową Dziewiątkę Smile W większości zdrapek są wygrane min. 2 zł, ale nie raz udało mi się już trafić po 20 - 50 zł Smile Akurat ja tak nie robię, ale dużo osób, jeżeli coś wygra od razu kupuje za całą wygraną zdrapki i oczywiście przegrywa Sad


RE: Zdrapki, które warto kupować (stosunek wygranych do pustych) - arekjuc123 - 27-08-2016 21:13

(27-08-2016 21:10)Bravo napisał(a):  Od siebie polecam Neonową Dziewiątkę Smile W większości zdrapek są wygrane min. 2 zł, ale nie raz udało mi się już trafić po 20 - 50 zł Smile Akurat ja tak nie robię, ale dużo osób, jeżeli coś wygra od razu kupuje za całą wygraną zdrapki i oczywiście przegrywa Sad

Najlepiej kupować w centrum jakimś dużym tam gdzie ludzie kupują częste wygrane padają z doświadczenia wiem


RE: Zdrapki, które warto kupować (stosunek wygranych do pustych) - Znajomy Inwestor - 28-08-2016 11:43

moja największa wygrana to 50zł, polecam stronę http://www.lotto.pl/zdrapki/lista/goraca-0363 lub http://www.multipasko.pl/zdrapki.html i przejrzeć aktualne dane na temat zdrapek, w których jakie pule nagród aktualnie zostały i czy opłaca się nadal w nie inwestować.


RE: Zdrapki, które warto kupować (stosunek wygranych do pustych) - arekjuc123 - 28-08-2016 12:10

A gdzie są statystyki na rok 2016?


RE: Zdrapki, które warto kupować (stosunek wygranych do pustych) - Admek69 - 28-08-2016 12:48

Wszystko jest bardzo fajnie opisane na głównym forum lotto Smile
Tam w każdy piątek jedna osoba robi statystyki ile % na wygranie w konkretnych zdrapkach oraz które sie najbardziej opłaca ;0
Ja na zdrapkach jestem ok 80zl na plus
Wieksze moje wygrane;
100 zl w dobre zycie za 5 zl
20 w klejnotach za 2 zl
20 w vabank za 2 zl
Smile


RE: Zdrapki, które warto kupować (stosunek wygranych do pustych) - Kryspin - 28-08-2016 12:56

Ja lubie sobie od czasu do czasu kupić zdrapke oczywiście nie liczę że wpadnie mi główna wygrana ale zdarzyło się już kilkadziesiąt 50 zł parę razy 100 zł i raz 120 zł w zdrapce za 20 zł Big Grin


RE: Zdrapki, które warto kupować (stosunek wygranych do pustych) - arekjuc123 - 28-08-2016 12:58

Jakie najbardziej zdrapki preferujecie ?


RE: Zdrapki, które warto kupować (stosunek wygranych do pustych) - Bravo - 28-08-2016 13:36

Ja od siebie polecam Neonowa Dziewiątka i Elektryczna Ósemka często padają wygrane Smile

Wytapane z Ajpada


RE: Zdrapki, które warto kupować (stosunek wygranych do pustych) - Norman - 28-08-2016 13:38

Dla mnie każda gra hazardowa jest bez sensu jeśli grasz dla zysku a nie dla rozrywki. Jeśli chodzi o zdrapki to jak realizuje wysyłki, na poczcie często za resztę kupię sobie kilka zdrapek, zwłaszcza Ekstra Pensję. Automaty hazardowe kojarzą mi się z podludźmi w dresach i czapkach z nike, nawet jak ktoś wygrał X tysięcy to XX tysięcy wcześniej włożył i przegrał. Tak samo z lotto, to tak zwany podatek od głupoty, raz na jakiś czas wyślę kupon czy kilka-kilkanaście przy kumulacji ale czysto rozrywkowo.


RE: Zdrapki, które warto kupować (stosunek wygranych do pustych) - Lanserek - 28-08-2016 14:37

Co do automatów hazardowych to grałem na nich ze 4 razy w życiu i za każdym razem wygrałem kilkadziesiąt złotych, no może poza tym jednym razem gdy miałem 12 lat i grałem na stypie dziadka w barze i pamiętam, że byłem również kilkadziesiąt zł na plusie, ale matka jak zobaczyła co robię to wytargała mnie za uszy i nic nie wypłaciłem, dlatego pamiętam tą historie xD

A co do zdrapek, lotto itd. to dla mnie granie dla wygraniej jest jak wypełnianie ofert sub-sms z nadzieją na iphone'a. Big Grin