Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
jaki portfel ethereum - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Ethereum (/Forum-Ethereum-407)
+---- Wątek: jaki portfel ethereum (/Temat-jaki-portfel-ethereum-137147)

Strony: 1 2


RE: jaki portfel ethereum - mrblue - 25-05-2018 19:17

Ja od siebie też polecam myetherwallet z dodatkiem metamask


RE: jaki portfel ethereum - HanSolo - 14-10-2018 20:58

Jestem zadowolony także z MyEtherWallet


RE: jaki portfel ethereum - maslanka80 - 24-04-2019 20:51

Co sądzicie o portfelu multi altcoinów "Cryptonator" Posiada on z tego co widze najpopularniejsze opcje alcoinów (DOGE,LTC,RED,DASH,BTCCASH,ETHER,i kilka innych popularnych).
Pytam oczywiscie w kontekscie portfela do drobnych transakcji codziennego użytku typu .
Pytam bo o dziwo nie posiadam ETH cchociaz w krypto siedze od kilku lat i DOGE używam praktycznie od jego powstania(idea bojkot BTC dla przypomnienia Tongue ) .

Czy do taki portfelik w chmurce to raczej lekkomyslna opcja?


RE: jaki portfel ethereum - SzybkiPL - 27-08-2019 17:47

Ja uzywam BitPanda. Weryfikacja byla przez skype, najbardziej profesjonalny serwis z jakim sie spotkalem.


RE: jaki portfel ethereum - FeelTheKick - 28-08-2019 07:45

Dziwne że nikt nie polecił Exodusa. Moim zdaniem jest to jeden z lepszych portfeli do ETH ale i nie tylko. Oczywiście nic nie zastąpi portfeli sprzętowych, niestety koszt takiego portfela to wydatek 300-400 PLN.
Exodus jest za darmo, obsługuje wiele kryptowalut (ponad 150), ma wbudowany kantor wymiany crypto na crypto. Według mnie jest to top3 portfeli dla początkujących.

Instalacja oraz interfejs Exodusa są dziecinnie proste. Obsługa nie sprawi kłopotów nawet laikowi.
Tutaj jeden z poradników do portfela po polsku: https://cryptomaniak.pl/portfel-kryptowalut-exodus-pierwsze-kroki/


RE: jaki portfel ethereum - TNowak12123 - 03-08-2023 09:46

Exodus jest świetnym portfelem dla początkujących, który obsługuje wiele kryptowalut, ma wbudowany kantor wymiany i jest łatwy w instalacji oraz obsłudze. Choć portfele sprzętowe są bezpieczniejsze.

Według mnie jeśli chodzi o portfel do przechowywania Ethereum, bardzo dobrą opcją jest wybór MetaMask. MetaMask to popularny portfel kryptowalutowy, który działa jako rozszerzenie do przeglądarki internetowej, a także jako aplikacja mobilna. Oferuje on wygodne i bezpieczne miejsce do przechowywania, wysyłania i odbierania Ethereum oraz innych tokenów ERC-20. Niby to opisane jest bardziej do NFT ale jak skonfigurować oraz jakie występują problemy możesz zobaczyć pod tym artykułem : https://nftguru.pl/metamask-portfel-wszystko-co-musisz-wiedziec-o-krypto-skarbonce/


RE: jaki portfel ethereum - konik983 - 16-08-2023 07:52

Również polecam exodus, zero problemów.


RE: jaki portfel ethereum - zelma29 - 29-08-2023 12:54

Jak trzech kolegów wyżej również polecam Exodusa. Korzystam juz dluzszy czas, zero problemow.


RE: jaki portfel ethereum - growmi - 31-08-2023 15:49

ja mam Cwallet z telegramem zintegrowany