Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
List do tej śmiesznej firmy - wyślijcie i pokażcie swoje niezadowolenie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: List do tej śmiesznej firmy - wyślijcie i pokażcie swoje niezadowolenie (/Temat-List-do-tej-smiesznej-firmy-wyslijcie-i-pokazcie-swoje-niezadowolenie-13714)

Strony: 1 2 3


RE: List do tej śmiesznej firmy - wyślijcie i pokażcie swoje niezadowolenie - Nayare - 18-09-2010 18:51

Miu, to byla 1:10.


RE: List do tej śmiesznej firmy - wyślijcie i pokażcie swoje niezadowolenie - Tech - 18-09-2010 22:27

(18-09-2010 17:44)Nayare napisał(a):  
(18-09-2010 16:44)Tech napisał(a):  
(18-09-2010 15:35)Nayare napisał(a):  Restocki 24/7 to bedzie porazkaSmile

Nie będzie niczego takiego jak restocki 24/7 Smile

Już nieraz było mówione, że 24/7 będzie całkowicie inne od restocków.


Co do listu to im to i tak zwisa i powiewa, jak będą coś chcieli zrobić to sami to wymyślą.

To nadal beda restocki, poniewaz nagrody beda uzupelnianeSmile

Jak już się czepiasz o znaczenie słowa "restock" to właśnie nie, bo nagrody będą 24/7, o to w tym chodzi Smile Mi bardziej chodziło o to, że to nie będzie raczej tak, że sobie stoją nagrody i jak się nam zachce to sobie klikniemy i zamówimy np. PS3, tylko będzie to miało inną formę, jak np. aukcje.


RE: List do tej śmiesznej firmy - wyślijcie i pokażcie swoje niezadowolenie - wesolutki - 19-09-2010 00:03

Straszne bo posiedzicie 2-3 razy w miesiącu do 1:30 heh... Co do restocków 24/7 wydaje mi się, że będzie to polegało na tym, że ptzplace będzie ciągle otwarte a czasem będą dorzucać nagrody nie mówiąc o tymSmile


RE: List do tej śmiesznej firmy - wyślijcie i pokażcie swoje niezadowolenie - Tech - 19-09-2010 00:12

(19-09-2010 00:03)wesolutki napisał(a):  Straszne bo posiedzicie 2-3 razy w miesiącu do 1:30 heh... Co do restocków 24/7 wydaje mi się, że będzie to polegało na tym, że ptzplace będzie ciągle otwarte a czasem będą dorzucać nagrody nie mówiąc o tymSmile

Ehh, ja tu się zaczynam zastanawiać czy niektórzy wiedzą co to znaczy 24/7. 24/7 czyli 24h na dobę 7 dni w tygodniu nagrody będą dostępne. Nie będzie żądnych uzupełnień itp. Jednak, żeby nie było zbyt różowo to będzie się to różniło formą od znanych nam, obecnych restocków na Lockerz.


RE: List do tej śmiesznej firmy - wyślijcie i pokażcie swoje niezadowolenie - lukasz1214 - 19-09-2010 09:37

przy nagrodsach 24/7ceny pojda w gore to juz wiadomo


RE: List do tej śmiesznej firmy - wyślijcie i pokażcie swoje niezadowolenie - Daminn - 19-09-2010 11:53

Nie wiadomo, bo nie wiemy nawet kiedy będzie 24/7


RE: List do tej śmiesznej firmy - wyślijcie i pokażcie swoje niezadowolenie - wesolutki - 19-09-2010 12:15

(19-09-2010 00:12)Tech napisał(a):  
(19-09-2010 00:03)wesolutki napisał(a):  Straszne bo posiedzicie 2-3 razy w miesiącu do 1:30 heh... Co do restocków 24/7 wydaje mi się, że będzie to polegało na tym, że ptzplace będzie ciągle otwarte a czasem będą dorzucać nagrody nie mówiąc o tymSmile

Ehh, ja tu się zaczynam zastanawiać czy niektórzy wiedzą co to znaczy 24/7. 24/7 czyli 24h na dobę 7 dni w tygodniu nagrody będą dostępne. Nie będzie żądnych uzupełnień itp. Jednak, żeby nie było zbyt różowo to będzie się to różniło formą od znanych nam, obecnych restocków na Lockerz.

Hehe... śmieszny jesteś. Nikt nie napisał, że dostępne będą 24/7 wszystkie nagrody. Lockerz poinformowało, że będą restocki 24/7 i jakbyś nie zauważył przy obecnych restockach, jeżeli zaczynają się w nocy trwają nawet do 14 naszego czasu ale co z tego, że jest restock skoro zostały tylko tapety? Tak więc dla kolegi, który nie wie co to restock 24/7, to napewno nie są nagrody 24/7 !


RE: List do tej śmiesznej firmy - wyślijcie i pokażcie swoje niezadowolenie - Marczyk - 19-09-2010 12:16

Podobno w październiku mają to wprowadzić.
Niektórzy tu podejrzewają aukcje. A kto wygrywa aukcje ? Ci co mają najwięcej ptz. A kto ma najwięcej ptz. ? Ci co wykupili gold tepetki i maniaczą filmiki(lub maja tego wykupionego bota do ogladania). To są póki co przypuszczenia, a jeśli to się potwierdzi lockerz stanie się teoretycznie płatnym serwisem. Żeby coś zgarnąć nie będzie już potrzebne tylko szczęście ale i $$$.


RE: List do tej śmiesznej firmy - wyślijcie i pokażcie swoje niezadowolenie - Tech - 19-09-2010 18:41

(19-09-2010 12:15)wesolutki napisał(a):  
(19-09-2010 00:12)Tech napisał(a):  
(19-09-2010 00:03)wesolutki napisał(a):  Straszne bo posiedzicie 2-3 razy w miesiącu do 1:30 heh... Co do restocków 24/7 wydaje mi się, że będzie to polegało na tym, że ptzplace będzie ciągle otwarte a czasem będą dorzucać nagrody nie mówiąc o tymSmile

Ehh, ja tu się zaczynam zastanawiać czy niektórzy wiedzą co to znaczy 24/7. 24/7 czyli 24h na dobę 7 dni w tygodniu nagrody będą dostępne. Nie będzie żądnych uzupełnień itp. Jednak, żeby nie było zbyt różowo to będzie się to różniło formą od znanych nam, obecnych restocków na Lockerz.

Hehe... śmieszny jesteś. Nikt nie napisał, że dostępne będą 24/7 wszystkie nagrody. Lockerz poinformowało, że będą restocki 24/7 i jakbyś nie zauważył przy obecnych restockach, jeżeli zaczynają się w nocy trwają nawet do 14 naszego czasu ale co z tego, że jest restock skoro zostały tylko tapety? Tak więc dla kolegi, który nie wie co to restock 24/7, to napewno nie są nagrody 24/7 !

A czy ja pisałem o restockach 24/7? Nie, bo czegoś takiego nie będzie! Cytat Kathy:

"24/7 is nothing like a redemption. It's a totally new way to redeem PTZ every day for prizes. Stay tuned in coming weeks."
"24/7 nie będzie niczym w stylu restocków. Będzie to całkowicie inny sposób na wydawanie codziennie swoich PTZ na nagrody."

i z hallwaya:

"Yes, 24/7 is coming soon and will provide all members the chance to redeem through the day, everyday!"
"Tak 24/7 już się zbliża i zapewni każdemu użytkownikowi szansę na zamawianie każdego dnia, przez cały dzień!"

Zauważ, że nigdzie tu nie pada fraza "24/7 redemption" czy "24/7 restock". Jest tak dlatego, że to będzie coś całkiem nowego. Tak jak napisałeś nie ma sensu zostawiać ptzplace otwartego 24/7 żeby tam tylko tapety były. Chodzi o to, żeby nagrody były dostępne 24/7 w ten czy inny sposób.

Zresztą zobaczymy już niedługo bo 24/7 ma wystartować już na początku października (choć znając Lockerz, pewnie i tak przesuną trochę start).


RE: List do tej śmiesznej firmy - wyślijcie i pokażcie swoje niezadowolenie - adik0070 - 19-09-2010 20:42

lol dosyc ze daja szanse zdobycia czegos za darmo to jeszcze pretensje macie, opanujcie sie.

Nie podoba sie to cya !