Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Spadek konwersji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Spadek konwersji (/Temat-Spadek-konwersji-136233)

Strony: 1 2 3


RE: Spadek konwersji - Czaq - 27-07-2016 12:47

Bananmma weź człowieku się trochę uspokój zanim coś napiszesz.
Dla uspokojenia tematu weźmy pod uwagę:
-lato
-wydarzenia w kraju(śdm.)
-możliwe awarie operatorów
-chwilowy błąd systemu leadmore(bo to też możliwe).
I jeśli trwa to jeden dzień lub max 2 a pozniej wraca do normy to naprawdę wystarczy poczekać Smile


RE: Spadek konwersji - fejQ - 27-07-2016 12:52

i to była odpowiedź na temat.

Po prostu chciałem się upewnić czy spadek konwersji to problem po mojej stronie czy może wpływają na to inne czynniki


RE: Spadek konwersji - bananmma - 27-07-2016 12:54

Czaq po pierwsze kolego wez sam sie uspokoj bo ja napisalem po części prawde i ja nie zamierzam sie uspokajac takze wyluzuj troche gosciu ehhhh.


RE: Spadek konwersji - szykiryki - 27-07-2016 13:09

bardzo często bywają opóźnienia, szczególnie jesli chodzi o suby, później wpadają paczkami.
Równiez zarabiam tylko na pobieraniu i nie odczułam żadnych spadków. Też mam przez 28 dni w miesiącu konwersje 12%, a potem nagle 2 dni 3-4%... Zdarza się. Suby to nie jest PEWNY biznes, nigdy nie należy zakładać, że pracując z takim samym zaangażowaniem, na tej samej niszy codziennie będziemy mieli analogiczne zarobki przy podobnej liczbie uv...
POZA tym- wiadomo jest drugi sub, który znacząco podnosi konwersje- jednego dnia na 2 subie może być 70-90% skuteczności, drugiego dnia 0, więc należy patrzeć na ogólną konwersje samego pobierania w skali miesiąca najlepiej, a nie dni.


RE: Spadek konwersji - suzuki69 - 27-07-2016 13:15

U mnie drastyczny spadek konwersji na przeciwko wczorajszego dnia

[Obrazek: 59211918097542725465.png]


RE: Spadek konwersji - szykiryki - 27-07-2016 13:43

Drastyczny? radze zapoznać się ze znaczeniem tego słowa ;].
Poza tym jeszcze nie ma 15, a Ty już porownujesz wyniki z dwóch dni- zobacz na koniec dnia, przy mniej więcej podobnej liczbie uv i będziesz wiedział. Dzisiaj możesz mieć 2%, a jutro 6%.
Chcecie stabilne zarobki- zapraszam do pracy na etacie, polecam ;]


RE: Spadek konwersji - mahuzz - 27-07-2016 14:07

drastyczna? z 3% na 1%?
No chłopie, ja bym się nie załamywał Big Grin
@[szykiryki] napisalem PW, dreczy mnie jedna sprawa Big Grin


RE: Spadek konwersji - fejQ - 28-07-2016 11:53

Jeśli chodzi o konwersję na LeadMore to obawiam się, że może być to wina serwisu ;/

dziś kilka razy miałem akcję, że chłop się zarejestrował do subów przez program "pobieranie" i wiedział, że po rejestracji mu wyskakuje do pobrania program Torpedo oraz informacja o zalogowaniu się do strefy VIP, czyli wszystko to co powinno być po wprowadzeniu prawidłowego kodu z SMSa a mimo to leadów mi nie naliczyło. Pisałem do Arka, ale póki co brak odpowiedzi... Czy ktoś z Was może wiedzieć co może być przyczyna???


RE: Spadek konwersji - suzuki69 - 28-07-2016 12:11

Cięcia Jerk
Lub typ był zapisany już do subskrypcji


RE: Spadek konwersji - fejQ - 28-07-2016 12:19

hmmm ale jak chłop był zapisany raz do subskrubcji to raczej nie ładowałby się w to po raz kolejnySmile Poza tym dziwne, że zawsze miałem konwersję 8-12% a tu nagle od 3 dni 4% a dziś juz nawet poniżej 3%. nie sądzę bym nagle od 3 dni trafiał jedynie na ludzi co już są zapisani do subskubcji.

Jeśli chodzi o cięcia... hmm wiadomo, że jest to możliwe ale mimo wszystko mam do LeadMore zaufanie, choćby dlatego, że raz nieświadomie złamalem regulamin, a mimo to kasę wypłacili i skończyło się tylko na upomnieniu i pouczeniu bym promował w sposób wlaściwy