Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wielka wysyłka gadżetów! Drugie urodziny MyLead! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: MyLead (/Forum-MyLead-397)
+---- Wątek: Wielka wysyłka gadżetów! Drugie urodziny MyLead! (/Temat-Wielka-wysylka-gadzetow-Drugie-urodziny-MyLead-135986)

Strony: 1 2


RE: Wielka wysyłka gadżetów! Drugie urodziny MyLead! - Urias - 22-07-2016 15:22

Wysłane Big Grin


RE: Wielka wysyłka gadżetów! Drugie urodziny MyLead! - Wojo-MyLead - 02-08-2016 11:31

Uwaga!

Jutro planujemy wysłać paczki z upominkami! Kto jeszcze nie potwierdził danych, prosiłbym o wiadomość.

Jeśli ktoś uważa że powinien dostać prezent, a nie otrzymał wiadomości z zapytaniem o rozmiar koszulki oraz prawidłowość danych, również proszę o kontakt, znajdzie się jeszcze parę gadżetów do rozdania Wink



RE: Wielka wysyłka gadżetów! Drugie urodziny MyLead! - Wojo-MyLead - 10-08-2016 10:13

Zebranie danych do wysyłki, oraz rozmiarów koszulek, zajęło nam trochę czasu. Jednak paczki w końcu zostały wysłane.

Trochę tego było, zresztą zobaczcie sami Smile


[Obrazek: 3.jpg]


Oczekujcie kuriera z przesyłką Smile





RE: Wielka wysyłka gadżetów! Drugie urodziny MyLead! - Majka - 17-08-2016 08:45

Bardzo dziękuję, wczoraj otrzymałam. Fajny upominek. Super Heart


RE: Wielka wysyłka gadżetów! Drugie urodziny MyLead! - Funnybunny - 22-08-2016 22:16

Super prezencik Lol Huh


RE: Wielka wysyłka gadżetów! Drugie urodziny MyLead! - arekjuc123 - 27-08-2016 15:46

Ja też nie dostałem Sad


RE: Wielka wysyłka gadżetów! Drugie urodziny MyLead! - dzejkobs - 30-08-2016 11:49

Pytaliście czy adres w profilu jest dobry a nagrody nie otrzymałem Tongue
Nie ładnie Smile


RE: Wielka wysyłka gadżetów! Drugie urodziny MyLead! - MyLead.pl - 30-08-2016 12:34

Kilka paczek wróciło do biura więc możliwe że wśród nich są Wasze.

Napiszcie do Support Wojo a wyślemy przy okazji ponownie Smile


RE: Wielka wysyłka gadżetów! Drugie urodziny MyLead! - Revoltan - 06-09-2016 18:54

Ktoś też nie dostał paczki ?