Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pokemon go - gracie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+--- Wątek: Pokemon go - gracie? (/Temat-Pokemon-go-gracie-135761)

Strony: 1 2 3 4


RE: Pokemon go - gracie? - Artinesse - 15-07-2016 13:37

Gram nie gram... dla ciekawości pobrałam apke kilka dni temu. Odpaliłam na 10 minut i udało się zdobyć trzy pokemony. Ja przyznam już z tego wyrosłam dawno, ale za dzieciaka lubiłam zbierać karty z pokemonami, naklejki z rogalików i żetony z chipsów Big Grin.
Ogólnie fajna zabawa dla fanów pokemon.


RE: Pokemon go - gracie? - Adrianolsz - 15-07-2016 14:55

Jak ktoś nie ma planów na wakacje, to może je spędzić z Pokemonami


RE: Pokemon go - gracie? - Devil877 - 15-07-2016 17:30

Nie gram ale dawno temu oglądałem jak były w TV Tongue


RE: Pokemon go - gracie? - Hybrid1990 - 15-07-2016 18:24

Cytat:Tego można było się spodziewać, gdy pokemonowe szaleństwo opanowało świat. Polowanie na kieszonkowe potwory czasem prowadzi na manowce, o czym dotkliwie przekonał się 28-letni kierowca. Jednocześnie grał i prowadził samochód. (...) Polowanie na kieszonkowego potworka skończyło się kolizją z drzewem stojącym na poboczu jednej z ulic w nowojorskim Auburn. Kierowca przyznał przybyłym na miejsce policjantom, że próbował złapać niejakiego Squirtle.

[Obrazek: pic-100671656-large.jpg]

info: klik! lub klik!


RE: Pokemon go - gracie? - Magisterek - 16-07-2016 01:03

Nie gram, z ciekawosci chcialem pobrac ale jeszcze nie wprowadzili do google play...

Co do posta wyzej, jakbym widzial pana na tym filmiku.


RE: Pokemon go - gracie? - Artinesse - 16-07-2016 07:56

Wczoraj odpaliłam dwa razy i trafiłam na jakiś super moment, bo wpadły mi cztery pokemony, medal, duża ilość pokebali i wbiłam dwa levele. Apke odpalałam na kilka minut przez dwa dni i od początku wszystko leci jak oszalałe. Mimo tego, że nigdzie nie chodzę. Zbieram wszystko w pobliżu domu. Ciekawa jestem co będzie jak dzisiaj odpalę pokemony impreza.
Nie jest powiedziane, że trzeba chodzić gdzieś czy jeździć. Samo wszystko wpada. Ogólny mój stan na teraz siedem pokemonów, trzeci level + sporo pokebali.


RE: Pokemon go - gracie? - moreNeed - 16-07-2016 08:02

(14-07-2016 23:41)twardy napisał(a):  Nie, ale moze dlatego, ze nigdy tego syfu nie lubilem za dzieciaka.

Twój awatar twierdzi,że kłamiesz Tongue


RE: Pokemon go - gracie? - qwertybsk - 16-07-2016 15:35

czego ten temat jest w wiadomościach Jerk2?


RE: Pokemon go - gracie? - mintek14 - 16-07-2016 16:24

Jak to mówią selekcja naturalna stała się faktem. Wypadki itp z udziałem idiotów


RE: Pokemon go - gracie? - lorenp - 21-07-2016 19:12

ciekawy artykuł na ten temat

http://zarobwsieci.pl/pokemon-go-konspiracja-cia-i-google/


ile w tym prawdy?