Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Praca w UK - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Praca w UK (/Temat-Praca-w-UK-134524)

Strony: 1 2 3


RE: Praca w UK - MickeyHuntr - 13-06-2016 23:33

(13-06-2016 23:23)nicooo napisał(a):  Nikt cie człowieku nie zniechęca tylko mówi jak sprawa wygląda..Chciałeś otrzymać opinie więc ktoś ją wyraża jak dla mnie pomysł idiotyczny tym bardziej,że chcesz zabrać pożyczkę...A z tego co wiem/słyszałem prace za granica musisz mieć sprawdzona bo nawet Polak moze cie oszukac jesli nie znasz jezyka i w cale nie wydaje sie to takie "kolorowe"

Język angielski mam opanowany na poziomie B2, a jeżeli masz przekonanie, że chcę pojechać "na gorąco" to się grubo mylisz, bo od miesiąca już ciągle poszukuję informacji co powinienem posiadać, jakie formalności załatwić itd. A to, że według Ciebie pomysł wyjazdu z tego żałosnego kraju jest idiotyczny jest twoim zdaniem.


RE: Praca w UK - Takimyk - 13-06-2016 23:37

Szczerze, naprawdę mnie nie interesuje co będziesz robił ze swoim życiem, wyskakujesz z pytaniem,- piszesz że masz odłożone 600zł i oczekujesz czego ? Że Ci tu odpowiemy, - o stary jedź, będziesz żył jak król (?), Za 600zł to ciężko przetrwać w Polsce, chyba tylko na chlebie i wodzie, nie mówię już o jakichkolwiek innych wydatkach niż te związane z zaspakajaniem potrzeb żywieniowych, Stawianie na 600zł plus chwilówkę 1500 zł,- jest naiwne ...


RE: Praca w UK - twardy - 13-06-2016 23:40

Ja ci pozwalam jechac z 6 stowkami w kieszeni Lol
Moze ci na kilka nocy w jakims hostelu starczy.


RE: Praca w UK - Madroxx - 14-06-2016 00:06

600zł to Ci prawie wystarczy na opłacenie mieszkania na tydzień.

600zł to masz jakieś 110f. W Londynie za mieszkanie trzeba dać +-100f/tydz. A gdzie koszty dojazdu, jedzenia innych wydatków.


RE: Praca w UK - kernst - 14-06-2016 08:15

Pracuje w UK od 4 lat. Moja rada dla Ciebie, jeżeli nie masz tam żadnych znajomych, rodziny, nikogo, to poszukaj pracy przez agencje
np. http://etrybuna.com/ i wiele innych. Na start dostaniesz nie więcej jak 8F i nie mniej jak 6F, ale pozowli Ci się to na początku zadomowić. Gdy coś dorobisz będziesz mógł wtedy kombinować o zmianie pracy.


RE: Praca w UK - ripruski - 14-06-2016 08:28

(14-06-2016 08:15)kernst napisał(a):  Pracuje w UK od 4 lat. Moja rada dla Ciebie, jeżeli nie masz tam żadnych znajomych, rodziny, nikogo, to poszukaj pracy przez agencje
np. http://etrybuna.com/ i wiele innych. Na start dostaniesz nie więcej jak 8F i nie mniej jak 6F, ale pozowli Ci się to na początku zadomowić. Gdy coś dorobisz będziesz mógł wtedy kombinować o zmianie pracy.


No tak , dlatego on się pakuje w głęboką wode i co najwyżej przybije piąteczke muslimowi na ulicy impreza
/
Nie wynajmiesz od razu chaty , bo potrzebujesz ID i konto bankowe. I tu ci zostaje pobyt w hotelu i załatwianie dokumentów. A tu ci gwarantuje że sam zaginiesz.

Już nie mówiąc o kwocie na tego Tripa Big Grin

Na takie coś najlepiej 2/3 osoby (zgrana ekipa) i macie chate a nie pokój ( klitke )


RE: Praca w UK - kwl262 - 14-06-2016 08:35

Sam kilka dni temu zakładałem taki temat na tym forum i powiem Ci tak. Mieszkanie załatwiasz sobie z Polski jakiś pokój czy coś. Najpierw jak przylecisz czy przyjedziesz lecisz ogarnąć numer NIN bo bez tego nie można podjąć legalnej pracy, gdy będziesz miał NIN to do agencji pracy i zaczynasz od minimalnej. Sam mam uzbierane 7k na wyjazd ale w ciemno dalej się zastanawiam czy mi starczy. Zależy jeszcze jak stoisz z Angielskim.


RE: Praca w UK - yazir - 14-06-2016 08:36

Nie masz kasy - jedź przez agencję. Jadąc przez agencję masz zapewnioną pracę i zapewne jakąś pomoc w formalnościach.
Żeby w ogóle myśleć o wyjeździe na własną rękę musiał byś mieć minimum 3-4k pln, tak żeby mieć na opłacenie pokoju na miesiąc, dojazdy, załatwienie formalności z NINem, starter etc.
http://www.wykop.pl/artykul/2421494/ama-sorek-ten-co-sciaga-ludzi-na-mirko-do-yorkshire/ tutaj masz trochę informacji o tym ile potrzebujesz, tyle że mowa jest o północnej anglii


@[kwl262] ale nie pieprz głupot "Najpierw jak przylecisz czy przyjedziesz lecisz ogarnąć numer NIN bo bez tego nie można podjąć legalnej pracy, gdy będziesz miał NIN to do agencji pracy i zaczynasz od minimalnej. "
Można podjąć pracę bez NINu tudzież oczekując na rozmowę, dostaniesz na ten okres po prostu tymczasowy kod podatkowy, przez co pobiorą Ci więcej podatku.


RE: Praca w UK - kwl262 - 14-06-2016 08:45

@yazir Wybacz widocznie albo w poprzednim poście źle mi ktoś wytłumaczył albo ja źle to zrozumiałem, ale gdy czytałem odnośnie wyjazdu wszędzie piszą że po przylocie pierwsze co to NIN, no ale cóż przepraszam za wprowadzenie w błąd, dobrze że ktoś to sprostował Smile


RE: Praca w UK - yazir - 14-06-2016 08:46

Jasne że pierwsze co to nin, żeby płacić normalne podatki, a nie zawyżone. Ale nie znaczy to że NIN jest niezbędny do podjęcia pracy.