Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dochod pasywny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Dochod pasywny (/Temat-Dochod-pasywny-134329)

Strony: 1 2 3


RE: Dochod pasywny - Bidbar96 - 14-06-2016 16:06

No w mx przecietnie po 200-300 osob dziennie dochodzi z tego co widzialem. W programie jestem około 25dni, jak rejestrowalem sie bylo 13tys ludzi, teraz ponad 18

drazni mnie tylko ze istnieja osoby ktore wierza w efektywnosc reklamy w tych serwisach albo odrzucaja fakt ze takie programy w 100% opieraja się na wplatach i wyplatach. to nie jest zaden biznes tylko piramida (pewnie sie zaraz znajdzie jakis ekspert ktory powie ze wszystko w zyciu jest piramida Jerk2 albo ze to nie mlm Jerk2 )


RE: Dochod pasywny - Veres - 14-06-2016 16:31

Ci co myślą inaczej są na przegranej pozycji, trzeba przyjąć z pokorą kolej rzeczy i tyle, żaden serwis nie daje 100% pewności i jakości świadczonych usług. Z tych trzech to najbardziej pewny jestem Futureadpro.


RE: Dochod pasywny - mahuzz - 14-06-2016 17:29

Zdecydowanie najlepiej wypadnie FutureAdPro


RE: Dochod pasywny - todek78 - 14-06-2016 17:39

(14-06-2016 16:06)Bidbar96 napisał(a):  No w mx przecietnie po 200-300 osob dziennie dochodzi z tego co widzialem. W programie jestem około 25dni, jak rejestrowalem sie bylo 13tys ludzi, teraz ponad 18

drazni mnie tylko ze istnieja osoby ktore wierza w efektywnosc reklamy w tych serwisach albo odrzucaja fakt ze takie programy w 100% opieraja się na wplatach i wyplatach. to nie jest zaden biznes tylko piramida (pewnie sie zaraz znajdzie jakis ekspert ktory powie ze wszystko w zyciu jest piramida Jerk2 albo ze to nie mlm Jerk2 )

Tu masz 100%racji. Dlatego ja do tej trójki dodałem mojego lidera, który jest produktem realnej firmy i ma dodatkowe finansowanie. Ale dlaczego nie jest promowany tak bardzo przez 'liderów'? Bo w innych oni więcej zarobią Wink Patrząc zarówno matematycznie jak i logicznie, od strony zabezpieczeń, finansowania, realności firmy i jakie produkty oferuje jest coś lepszego, bo sorry, ale jakie dodatkowe finansowanie daje np. sprzedaż gadżetów? Kto je kupuje? Głównie użytkownicy Wink Tak samo reklamy loginowe, czy też kupowane przez kogoś z zewnatrz, są kierowane do ograniczonej liczby ludzi - użytkowników programu Smile
Ale jak firma ma produkty, które są kierowane do wszystkich a sam revshare wspomaga ich działanie i za to dostajemy podział to zupełnie coś innego.
Oczywiście tu również jest ryzyko, bo w każdym biznesie jest ryzyko, ale adpackpro na 100% nie jest piramidą, bo nawet bez przypływu nowych osób będzie działało, a inne dopóki będą promowane Smile Ale jak już ktoś w nich jest niech korzysta, że są promowane, bo teraz na pewno zarobią, ale im później tym większe ryzyko wejścia Smile

(14-06-2016 17:29)mahuzz napisał(a):  Zdecydowanie najlepiej wypadnie FutureAdPro

z tym zdecydowanie bym nie był taki pewny, bo z samego FAP nie ma tyle zarobku co z matryc w FN, a tu już nieliczni zarobią. Policz koszty paczek, naliczenia, prowizje i żeby zarobić są 2 wyjścia - albo wchodzimy z dużą kasą, albo mamy poleconych co dużo włożą.
Z tej trójki dla zwykłej osoby najlepiej moim zdaniem wypadnie MXrevshare, bo z niewielką inwestycją i bez poleconych fajnie się rozwija Smile


RE: Dochod pasywny - Captain - 14-06-2016 18:32

A ten Recyclix to w końcu naprawdę zarabia na tych odpadach i może tak ciągnąć latami czy to tylko przykrywka jak w innych hyipach?


RE: Dochod pasywny - Bidbar96 - 14-06-2016 19:19

(14-06-2016 18:32)Captain napisał(a):  A ten Recyclix to w końcu naprawdę zarabia na tych odpadach i może tak ciągnąć latami czy to tylko przykrywka jak w innych hyipach?

Sadze ze jakis przyslowiowy haczyk w tym musi byc. Aczkolwiek ładnie to wyglada, fajnie sie prezentuje. Te 3 programy które wymieniłem w pierwszym poscie wzbudziły moje najwieksze zaufanie.

@todek78

Cisze sie ze wypowiada się osoba która zarabia w tych programach i nie ma spranego mozgu. Wiekszosc aktywnie promujacych osob te czy podobne programy ma taka sieczke ze nie da sie z nimi rozmawiac o revsharach.
Jak od dawna wiadomo sa to ryzykowne programy, aczkolwiek nie pietnuje osob zarabiajacych tam (sam rowniez sie biore za to) ale pietnuje osoby które na slowo 'piramida' 'mlm' reaguja niekiedy nawet agresja.


RE: Dochod pasywny - todek78 - 14-06-2016 20:48

(14-06-2016 19:19)Bidbar96 napisał(a):  
(14-06-2016 18:32)Captain napisał(a):  A ten Recyclix to w końcu naprawdę zarabia na tych odpadach i może tak ciągnąć latami czy to tylko przykrywka jak w innych hyipach?

Sadze ze jakis przyslowiowy haczyk w tym musi byc. Aczkolwiek ładnie to wyglada, fajnie sie prezentuje. Te 3 programy które wymieniłem w pierwszym poscie wzbudziły moje najwieksze zaufanie.

@todek78

Cisze sie ze wypowiada się osoba która zarabia w tych programach i nie ma spranego mozgu. Wiekszosc aktywnie promujacych osob te czy podobne programy ma taka sieczke ze nie da sie z nimi rozmawiac o revsharach.
Jak od dawna wiadomo sa to ryzykowne programy, aczkolwiek nie pietnuje osob zarabiajacych tam (sam rowniez sie biore za to) ale pietnuje osoby które na slowo 'piramida' 'mlm' reaguja niekiedy nawet agresja.
Ja zarabiam w revshare, ale używam swojego rozumu i wiem, ze mogę stracić wszystko. Wiedzą to również moi poleceni. Mnie drażni bardzo tekst osoby, która jest od kilku dni czy tygodni w programie i pisze, że 'ja tu zarabiam 100$ dziennie', gdzie po1 te 100$ to tylko naliczenia, a po2 zarabianie zaczyna się dopiero po odzyskaniu wkładu...
Ale takie 'oszukiwanie', bo inaczej tego nie mozna nazwać kiedyś odbije się czkawką Wink


RE: Dochod pasywny - Veres - 14-06-2016 20:55

(14-06-2016 20:48)todek78 napisał(a):  
(14-06-2016 19:19)Bidbar96 napisał(a):  
(14-06-2016 18:32)Captain napisał(a):  A ten Recyclix to w końcu naprawdę zarabia na tych odpadach i może tak ciągnąć latami czy to tylko przykrywka jak w innych hyipach?

Sadze ze jakis przyslowiowy haczyk w tym musi byc. Aczkolwiek ładnie to wyglada, fajnie sie prezentuje. Te 3 programy które wymieniłem w pierwszym poscie wzbudziły moje najwieksze zaufanie.

@todek78

Cisze sie ze wypowiada się osoba która zarabia w tych programach i nie ma spranego mozgu. Wiekszosc aktywnie promujacych osob te czy podobne programy ma taka sieczke ze nie da sie z nimi rozmawiac o revsharach.
Jak od dawna wiadomo sa to ryzykowne programy, aczkolwiek nie pietnuje osob zarabiajacych tam (sam rowniez sie biore za to) ale pietnuje osoby które na slowo 'piramida' 'mlm' reaguja niekiedy nawet agresja.
Ja zarabiam w revshare, ale używam swojego rozumu i wiem, ze mogę stracić wszystko. Wiedzą to również moi poleceni. Mnie drażni bardzo tekst osoby, która jest od kilku dni czy tygodni w programie i pisze, że 'ja tu zarabiam 100$ dziennie', gdzie po1 te 100$ to tylko naliczenia, a po2 zarabianie zaczyna się dopiero po odzyskaniu wkładu...
Ale takie 'oszukiwanie', bo inaczej tego nie mozna nazwać kiedyś odbije się czkawką Wink

Nikt Cię nie uczył, że na ludzi najlepiej działają liczby, jest to swoista reklama, która ma zachęcić osoby do wejścia w ten program pomimo, że to nie musi być prawda. Załóżmy, że oznajmisz innym, że zarabiasz realnie 10$ dziennie to mało zrobisz, lepiej zawsze podkręcić śrubkę i dać jedno zero więcej. Niestety w rzeczywistości jesteśmy na co dzień oszukiwani przez reklamy, więc tutaj to też działa Smile Trzeba przyjąć kolej rzeczy i w prywatnej rozmowie ewentualnie wytłumaczyć, że nie ma takich kokosów od razu, ale to już sprawa każdego z osobna i jego moralności. Jednak warto być szczerym bo dobra wraca Rolleyes


RE: Dochod pasywny - todek78 - 14-06-2016 21:17

(14-06-2016 20:55)Veres napisał(a):  
(14-06-2016 20:48)todek78 napisał(a):  
(14-06-2016 19:19)Bidbar96 napisał(a):  
(14-06-2016 18:32)Captain napisał(a):  A ten Recyclix to w końcu naprawdę zarabia na tych odpadach i może tak ciągnąć latami czy to tylko przykrywka jak w innych hyipach?

Sadze ze jakis przyslowiowy haczyk w tym musi byc. Aczkolwiek ładnie to wyglada, fajnie sie prezentuje. Te 3 programy które wymieniłem w pierwszym poscie wzbudziły moje najwieksze zaufanie.

@todek78

Cisze sie ze wypowiada się osoba która zarabia w tych programach i nie ma spranego mozgu. Wiekszosc aktywnie promujacych osob te czy podobne programy ma taka sieczke ze nie da sie z nimi rozmawiac o revsharach.
Jak od dawna wiadomo sa to ryzykowne programy, aczkolwiek nie pietnuje osob zarabiajacych tam (sam rowniez sie biore za to) ale pietnuje osoby które na slowo 'piramida' 'mlm' reaguja niekiedy nawet agresja.
Ja zarabiam w revshare, ale używam swojego rozumu i wiem, ze mogę stracić wszystko. Wiedzą to również moi poleceni. Mnie drażni bardzo tekst osoby, która jest od kilku dni czy tygodni w programie i pisze, że 'ja tu zarabiam 100$ dziennie', gdzie po1 te 100$ to tylko naliczenia, a po2 zarabianie zaczyna się dopiero po odzyskaniu wkładu...
Ale takie 'oszukiwanie', bo inaczej tego nie mozna nazwać kiedyś odbije się czkawką Wink

Nikt Cię nie uczył, że na ludzi najlepiej działają liczby, jest to swoista reklama, która ma zachęcić osoby do wejścia w ten program pomimo, że to nie musi być prawda. Załóżmy, że oznajmisz innym, że zarabiasz realnie 10$ dziennie to mało zrobisz, lepiej zawsze podkręcić śrubkę i dać jedno zero więcej. Niestety w rzeczywistości jesteśmy na co dzień oszukiwani przez reklamy, więc tutaj to też działa Smile Trzeba przyjąć kolej rzeczy i w prywatnej rozmowie ewentualnie wytłumaczyć, że nie ma takich kokosów od razu, ale to już sprawa każdego z osobna i jego moralności. Jednak warto być szczerym bo dobra wraca Rolleyes

MNie nikt nie musiał uczyć, bo sam dobrze o tym wiedziałem od początku, że 'zarobek' czy też 'dochód' to tak naprawdę 'przychód' a to ogromna różnica Wink
Ale jak mówisz - lizby robią wrażenie, tylko potem jakie zdziwienie jak się okazuje, ze miało być 10 minut dziennie i tysiące zarobków, a tu trzeba najpierw oś wpłacić, potem reinwestować pół roku, potem odzyskać wkład i dopiero zarabiać Wink
Dlatego ja kosztem liczby poleconych mówię od początku jak to działa, bo również wiem, że tylko uczciwość popłaca Smile


RE: Dochod pasywny - tomek7912 - 14-06-2016 22:12

Mógłby ktoś napisać o co cho w tych serwisach?

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka