Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uwaga na użytkownika 12qwas - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Uwaga na użytkownika 12qwas (/Temat-Uwaga-na-uzytkownika-12qwas-133765)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Uwaga na użytkownika 12qwas - krutek90 - 27-05-2016 19:50

(27-05-2016 19:45)jamroczik napisał(a):  W moim przypadku oszustwo na prawie 200zł


Współczuję, u mnie zdecydowanie mniejsza kwota. Ale mam wielką nadzieję że bank cofnie blokadę z karty i zwróci środki, gdyż nie ważne jaka kwota ale ciężko i uczciwie zarobione pieniądze.


RE: Uwaga na użytkownika 12qwas - Xanthi - 27-05-2016 20:09

Ode mnie chciał kupić kody PSC, zarezerwował sobie zakup, potem napisałem PW czy bierze czy nie, odpisał że tak i żebym mu wysłał kody, więc już alert mi się załączył że jakiś scammer Wink Powiedziałem żeby wysłał kasę na Paypal, ale nie odpisał Wink Nie dałem się oszukać, bo nie wysyłam 1-szy jako sprzedający Smile


RE: Uwaga na użytkownika 12qwas - krutek90 - 27-05-2016 20:19

To nieźle, jednak dobre miałem przeczucie z tym przeglądaniem profilu Fallriv przez tego oszusta, użytkownik Fallriv również został przez niego oszukany na ponad 2k zł.


RE: Uwaga na użytkownika 12qwas - Obywatel - 27-05-2016 20:22

Typek pisał do mnie, iż ma 1.5 BTC na zbyciu. Nalegał na szybką płatność.


RE: Uwaga na użytkownika 12qwas - Begrezen - 27-05-2016 20:29

serio, jak można zaufać komuś, kto ma naziste w avatarze Rolleyes w dodatku, naziste, który je banana Xpokerface
wystarczyło być patriotą przez tą jedną chwilę i nie dalibyscie się oszukać Lol


RE: Uwaga na użytkownika 12qwas - Fallriv - 27-05-2016 20:33

Zostałem oszukany jak już wiecie - kwota to 540$, czyli sporo. Czuje się tak zły, że masakra.

Już w trakcie wymiany miałem jakieś dziwne przeczucie i podejrzenia, ale cóż... naiwny człowiek i to bardzo, mimo że dorosły. Jak teraz czytam tą rozmowę i analizuje fakty, to się czuje jak idiota... No i mam za swoje, spieszyło mi się bo nie chciało się czekać na weryfikację konta na magneticexchange.

Swoją drogą co ten człowiek ma w głowie? Przecież to logiczne, że od razu zgłosimy czy to na Skrillu czy Netellerze i poblokują te środki i konta. Problemów tylko na robił, a raczej nie zdążył nawet wypłacić. Od razu dzwoniłem do UK do Netellera i sprawę zgłosiłem, moje konto zawieszone do wyjaśnienia sytuacji, jego też pewnie.

Poniżej zapis rozmowy na gg, numer ten sam co innym podał:

[Obrazek: rozmowa1.jpg]

[Obrazek: rozmowa2.jpg]

[Obrazek: rozmowa3.jpg]


RE: Uwaga na użytkownika 12qwas - Assasinoo - 27-05-2016 20:41

Wydawał się podejrzany, bo sam chciałem kupić od niego BTC, ale na starcie miałem czerwoną lampkę, a gość chciał bym to ja pierwszy wysyłał, więc olałem go.
Swoją drogą, jeśli prowizja wynosi 7% od wpłat kartą kredytową, to chyba nie robi różnicy czy wpłata 250 czy 500, bo to od kwoty nadal 7% i tyle samo wyjdzie :| + numer gg świeżo założony, zawsze lepiej jeśli nr jest kilkuletni i ma jakąś historię w google, bo np. można w ten sposób gościa odnaleźć, lipa 2k, ale może support nettelera zaradzi coś...


RE: Uwaga na użytkownika 12qwas - Fallriv - 27-05-2016 20:44

Zdecydowałem się na transakcję, bo konto na forum wydawało się legitne. A numeru gg nie przyszło mi do głowy szukać w google w sumie Wink

Neteller bardzo prawdopodobnie, że zwróci mi w końcu środki, ale z tego co czytam, to potrwać może nawet pół roku.

Przydałoby się sprawę i tak na policję zgłosić, mogą dojść kto się logował ostatnio na ten numer gg i z jakiego IP i tak dalej. Tak samo administracja tego forum chyba może sprawdzić jakie IP się logowało na użytkownika?

Znając życie, to jakiś gimbus i tylko sobie i nam problemów narobił.


RE: Uwaga na użytkownika 12qwas - Hopekk94 - 27-05-2016 20:47

w sumie jak sie teraz nauczy przez przypał z policja to moze mu si eodechce robic ludzi w konia. co innego na 50 zl ale na ponad 1,5k PLN...


RE: Uwaga na użytkownika 12qwas - Fallriv - 27-05-2016 20:48

2240zł dokładnie Wink