Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj. Bez Limitów. W sieci. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj. Bez Limitów. W sieci. (/Temat-Zarabiaj-Bez-Limitow-W-sieci-132498)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: MXRev$hare - Dziennik Pracy - piotr2221 - 30-04-2016 13:40

A to ciekawe Jerk2


RE: MXRev$hare - Dziennik Pracy - Serkownik - 30-04-2016 14:32

a co sie zmienilo w tym linku Big Grin


RE: MXRev$hare - Dziennik Pracy - DGHubert - 30-04-2016 14:44

(30-04-2016 14:32)Serkownik napisał(a):  a co sie zmienilo w tym linku Big Grin

W linku na końcu nie może być /


Powodzenia! Jeśli chciałbyś powiększyć swój dochód oraz wzbogacić dziennik o nowy serwis polecam zobaczyć mój poradnik dot. podobnego serwisu jak MXRevShare. ExtraRevShare - Zarabiaj bez Inwestycji!
Życzę wysokich zarobków! Pozdrawiam.


RE: MXRev$hare - Dziennik Pracy - Kubanoz - 02-05-2016 14:38

+1,24$

[Obrazek: 245ajo3.jpg]


RE: MXRev$hare - Dziennik Pracy - richbutterfly - 02-05-2016 19:55

Jak zdobywasz poleconych? Gdzie się promujesz?


RE: MXRev$hare - Dziennik Pracy - Kubanoz - 03-05-2016 13:36

(02-05-2016 19:55)richbutterfly napisał(a):  Jak zdobywasz poleconych? Gdzie się promujesz?


Głownie Facebook Smile

Od ostatniego posta +0,63$. Była by dzisiaj paczka kolejna, ale odpuściłem jeden dzień w majówkę, przez co muszę jeszcze poczekać do jutra, chyba że któryś z moich poleconych dzisiaj dobije do piątaka Smile

[Obrazek: 2jcedy1.jpg]


RE: MXRev$hare - Dziennik Pracy - olekn1 - 03-05-2016 19:12

Powodzenia i wysokich zarobków! Wink


RE: MXRev$hare - Dziennik Pracy - Kubanoz - 04-05-2016 18:00

[Obrazek: 15qyz2c.jpg]

Na dzień dzisiejszy tyle, miałem kupić AdPacka, ale zapomniałem, że trzeba mieć minimum 1$ na koncie głównym, żeby zrobić transfer środków do repurchase ... a poza tym mam dość nietypowy problem, jeżeli ktoś z was tak miał to proszę o pomoc. Chodzi o to, że dzisiaj oglądałem sobie reklamy ( tylko to ) i w pewnym momencie chcąc kliknąć kolejną myszka zwariowała. Osie myszki odwróciły się o 90 stopni w lewo, czyli tak: ruszam myszką w górę - kursor porusza się w lewo, ruszam w lewo, kursor w dół, ruszam w dół kursor w prawo, ruszam w prawo - kursor w górę 4 Szukałem odpowiedzi na forach i dojechałem aż do drugiej strony w google, więc to chyba mówi samo za siebie... MIAŁ KTOŚ Z WAS TAK ? POMÓŻCIE!!


RE: MXRev$hare - Dziennik Pracy - piotr2221 - 04-05-2016 18:58

Wybacz za głupie pytanie,ale oczywiście wypiąłeś myszkę z jednostki i wpiąłeś ponownie ?


RE: MXRev$hare - Dziennik Pracy - Kubanoz - 04-05-2016 20:53

(04-05-2016 18:58)piotr2221 napisał(a):  Wybacz za głupie pytanie,ale oczywiście wypiąłeś myszkę z jednostki i wpiąłeś ponownie ?

NIE WYBACZAM Big Grin Robiłem wszystko co radzili na chyba 10 różnych forach, stronach itp. Wypinałem, przepinałem, wyciągałem baterię, na czyściłem laser, odinstalowywałem sterowniki, przywracałem system i nie wiem o CH.... jej chodzi .... jedynym wyjściem to chyba kupić nową myszkę Big Grin W sumie nawet już się przyzwyczaiłem, bo jak obrócę ją o 90 stopni w prawo to w miarę normalnie da się nią sterować, poza tym że lewy przycisk myszki klikam kciukiem Rolleyes