Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cross ! Kolejny temat. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Cross ! Kolejny temat. (/Temat-Cross-Kolejny-temat-13218)

Strony: 1 2 3


RE: Cross ! Kolejny temat. - kreatywny - 08-09-2010 17:42

derbi to w miare nowe i mocne maszynki poza tym wiesz to zalezy od każdego indywidualnie bo np; mi jesli motor bardzo się nie podoba z wygląda to bym go nie kupił nawet gdyby miał dobry silnik.
no ale przecież mając te kilkanaście lat potrafisz podjąc taką decyzje. najlepiej poproś kogoś kto sprzedaje, bądz kolege, znajomego,o jazdę próbną i sam zobaczysz czy dobrze się na danym motorze czujesz


RE: Cross ! Kolejny temat. - Marczyk - 08-09-2010 18:06

Wspomniano tu już kilka dobrych modeli, mogę jeszcze polecić Ci Rieju RRX - dobre silniki, stosunkowe mocne jak na 50, ciekawy wygląd. Ale na Twoim miejscu był sie skłonił ku Super Moto : Gilera SMT, Aprilia RX 50(jest wersja cross). Sam musisz się zdecydować czego chcesz ;p


RE: Cross ! Kolejny temat. - Lubelak - 08-09-2010 18:11

rieju ma brat cioteczny 75 100km/h lecieliśmy
dość tanie bo aprille yamahy 3000-4000zł


RE: Cross ! Kolejny temat. - Daminn - 09-09-2010 16:51

Powiedz do czego będzie używany, bo jak pisałeś o skuterach to wspomniałeś o szkole, a typowym crossem nie za bardzo na jazdę po asfalcie, do tego lepiej supermoto.


RE: Cross ! Kolejny temat. - Miu - 09-09-2010 17:03

Jak chce niech jeździ sobie crossem po miescie Big Grin zobaczymy czy będzie się przychylnie wypowiadał o komforcie jazdy...


RE: Cross ! Kolejny temat. - Czarny767 - 09-09-2010 17:14

Cross'a chcę mieć przystosowanego bardziej do jazdy po torach,ale także czasem pojadę nim po mieście Smile


RE: Cross ! Kolejny temat. - Tiger04 - 09-09-2010 17:38

Chciałem Was wyprowadzić z błędu a dokładnie chodzi mi o to, że crossem niestety nie pojeździsz sobie po ulicach! Powodem tego jest brak homologacji, żaden cross jej nie posiada chyba, że sobie ją dorobisz ale to są kolejne koszta... Jak by co to enduro są one przystosowane do jazdy po "bezdrożach" jak i po mieście, spokojnie możesz brać 50 a nie kombinować z 80/50. Osobiście polecam coś typu Yamaha Dt 50.



Pozdrawiam


RE: Cross ! Kolejny temat. - kreatywny - 09-09-2010 17:59

No tak mówiąc Cross nikt z nas nie miał na mysli wyczynówki do zamkniętych torów. Poza tym jeśli wspominamy o takich motorach jak yamaha dt, derbi senda itp. to chyba wiadomo że nie chodzi o 100% wyczynówki, gdyż wyżej wymienione motory mają homologacje i mogą poruszać się po utwardzonych drogach


RE: Cross ! Kolejny temat. - Czarny767 - 09-09-2010 19:06

Może to być cross bardziej na asfalt,z ładnym wyglądem,chciałbym czasami pojechać na tor.


RE: Cross ! Kolejny temat. - Daminn - 10-09-2010 16:24

Ile masz lat?