Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
uczieczka przed policją czy zgłosić sie na komęde - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: uczieczka przed policją czy zgłosić sie na komęde (/Temat-uczieczka-przed-policja-czy-zglosic-sie-na-komede-132112)

Strony: 1 2 3


RE: uczieczka przed policją czy zgłosić sie na komęde - Apps - 20-04-2016 08:46

Powiedz, że Ty. Wystraszyłeś się, tłumacz, że głupio się zachowałeś itp. to może przejdzie Ci bez większych problemów.


RE: uczieczka przed policją czy zgłosić sie na komęde - daniel42na - 20-04-2016 08:49

Usun ten temat, oni tu są Jerk2


RE: uczieczka przed policją czy zgłosić sie na komęde - kastet2435 - 20-04-2016 08:54

powiedz ze ktos ci ukradł samochód i tyle i zwrócił doowodów nie ma sprawe umorzą.
Chyba ze fura twojej mamy


RE: uczieczka przed policją czy zgłosić sie na komęde - Tomek93KJ - 20-04-2016 08:57

Usuń ten temat człowieczku. Idź i strzel dobrą gadkę tak opisano to w poprzednich wypowiedziach.


RE: uczieczka przed policją czy zgłosić sie na komęde - Toskan - 20-04-2016 08:58

@up ukradl samochod...daj pan spokoj!
Idz i zrob jak masz napisane powyzej, Twoje wieksze szanse bo samochod byl nieoznakowany! Zawsze mozesz byc niepewny czy to na pewno Policja, ale wtedy masz obowiazek udac sie do najblizszego komisariatu. Im szybciejbtym lepiej!


RE: uczieczka przed policją czy zgłosić sie na komęde - luki1617 - 20-04-2016 09:00

byłem dziś na Komedzie i jak będą ci co mnie gonili to maja do mnie dzwonić


RE: uczieczka przed policją czy zgłosić sie na komęde - Hybrid1990 - 20-04-2016 09:13

(20-04-2016 08:38)luki1617 napisał(a):  lepiej przyznać się ze kierował brat bez prawka czy ja, dodam ze brat miał wcześniej kuratora za małe zdarzenie drogowe skuterem

(20-04-2016 09:00)luki1617 napisał(a):  byłem dziś na Komedzie i jak będą ci co mnie gonili to maja do mnie dzwonić

byłeś na komendzie w 20 minut? Dlaczego się pytałeś czy tam iść skoro teraz piszesz że tam byłeś?

(20-04-2016 07:55)luki1617 napisał(a):  gdy wyjechałam od kolegi

masz jakieś rozdwojenie jaźni gender czy jeszcze nie wytrzeźwiałeś?


mamusia wie o waszym wyczynie?


RE: uczieczka przed policją czy zgłosić sie na komęde - luki1617 - 20-04-2016 09:20

byłem tam dziś rano ale nic nie załatwiłem zostawiłem tylko swój numer telefonu i nazwisko i maja do mnie dzwonić wiec jeszcze im nic nie powiedziałem


RE: uczieczka przed policją czy zgłosić sie na komęde - Toskan - 20-04-2016 09:38

Zamknij ten wONtek bo juz sam tytul razi... 'komĘde'


RE: uczieczka przed policją czy zgłosić sie na komęde - zbyszeq - 20-04-2016 09:44

Ogólnie dziwna sytuacja.
Najlepszym wyjściem jest teraz śledzenie stron portów lotniczych i wylot do Meksyku.
Niekiedy taki bilet kosztuje 300zł w jedną stronę. Na miejscu znajdujesz jakiegoś znajomego w necie z PL, płacisz mu on ogarnia Ci sprawę w Polszy - no i wracasz do domu, bez żadnych problemów.
Innym dobrym miejscem jest Portoryko.
Myślę, że najmniej wtedy ryzykujesz i najwięcej możesz zyskać - poznajesz kulturę, nowych ludzi itp.

A tak serio zgłoś się na komendę i tyle.