Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zaczynamy poważny biznes! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zaczynamy poważny biznes! (/Temat-Zaczynamy-powazny-biznes-131409)

Strony: 1 2 3 4


RE: Zaczynamy poważny biznes! - yeppson - 07-04-2016 23:33

Poszło z refa. Liczę na wsparcie. Jestem nowy z tym temacie.


RE: Zaczynamy poważny biznes! - kolorpurpury - 08-04-2016 10:09

(07-04-2016 23:33)yeppson napisał(a):  Poszło z refa. Liczę na wsparcie. Jestem nowy z tym temacie.

Nie ma sprawy. Zapraszam do kontaktu najlepiej poprzez FutureNet. Matryca za 10$ widzę wykupiona. Bardzo dobrze Smile

Dziś wieczorem odbędzie się webibar startowy, który poprowadzą właściciele firmy.
Linki do Webinarów można znaleźć na portalu społecznościowym FutureNet po lewej stronie w zakładce Webinary.


RE: Zaczynamy poważny biznes! - Meloman - 09-04-2016 07:55

Powodzenia @[kolorpurpury], stary kolego Huh!
Czasem wpadnę pooglądać co w tym programie czynisz Wink


RE: Zaczynamy poważny biznes! - kolorpurpury - 09-04-2016 10:55

(09-04-2016 07:55)Meloman napisał(a):  Powodzenia @[kolorpurpury], stary kolego Huh!
Czasem wpadnę pooglądać co w tym programie czynisz Wink

A dzięki bardzo i zapraszam Smile Może też się skusisz Big Grin


9 kwietnia 2016


Sobota przed południem.
Wczoraj wystartował FutureAdPro. Ja na razie paczek nie mam ale to tylko kwestia czasu, teraz przycisnęły mnie różne wydatki. Przypominam, że zaczynam tutaj jako młody człek pracujący jako kierowca, wynajmujący mieszkanie itp. w polskiej, szarej rzeczywistości Smile

Widziałem już na grupie screeny osób, które wystartowały z grubej rury i wykupiły 1000 paczek od razu!
Koszt jednej paczki to 50$ i pracuje 100 dni do 60$ Smile

Jeśli ktoś inwestuje w AdPacki i nie ma wykupionych matryc 5% odkłada się na ich zakup. Dlatego warto pomyśleć o zajęciu miejsc w matrycach wcześniej bo jest szansa, że takie osoby potem powpadają pod nas Smile

U mnie pojawił się pierwszy bezpośredni polecony i zajął miejsce w pierwszej linii matrycy za 10$ zostało już tylko jedno! Tym samym bierze udział w konkursie i ma szansę zgarnąć dodatkowo 50 zł

[Obrazek: d50112424d616.png]

A tak przedstawia się podsumowanie moich zarobków i ostatnie naliczone prowizje

[Obrazek: 0700c76c94d0a.png]


RE: Zaczynamy poważny biznes! - fusek - 09-04-2016 17:57

No to ja zajalem ostatnieWink


RE: Zaczynamy poważny biznes! - kolorpurpury - 13-04-2016 11:24

13 kwietnia 2016

Podsumowanie
Zainwestowane: 85$
Zarobione: 10.71$
Wypłacone: 0$

Ostatnie dni to trochę pracy zawodowej i mniej czasu na zarabianie w sieci.
W FutureNet trochę pomocy poleconym, odpowiadanie na pytania itp. Nie sztuka posiadać masę poleconych. Sztuka posiadać chociaż jednego, który rozumie biznes i będzie sam coś robił Smile

Przypominam, że jeśli ktoś chce inwestując 10$ zarobić szybko i dużo NIC nie robiąc to nie tędy droga. Prędzej czy później matryca będzie się oczywiście pod Wami wypełniać spadami. Ale nie robiąc nic i posiadając tylko tą jedną matrycę na zarobek trzeba będzie poczekać Smile

No chyba, że będziesz tą osobą, która z pierwszych 10 moich poleconych posiadających matrycę wygra 50 zł Smile

Przypominam, że ciągle jest do wygrania te 50 zł (na razie osób jest 2/10)
Każda jednak z tych osób, które zakwalifikują się do pierwszego konkursu automatycznie będzie kwalifikować się do następnych Smile



A tak oto przedstawia się sytuacja w moich strukturach:

Matryca za 10$

[Obrazek: 5c17096ca48f9.png]
Matryca za 25$
[Obrazek: b9fa8aa1a1c5d.png]
Matryca za 50$
[Obrazek: c2b9294a21c53.png]
Podsumowanie zarobków
[Obrazek: 3cb995fe11227.png]

Socialmedia 0.07$ - to taki bonus za to, że tłumaczyłem parę rzeczy swojemu poleconemu na czacie FutureNet a nie była to jakaś długa rozmowa Smile


RE: Zaczynamy poważny biznes! - mahuzz - 13-04-2016 11:42

W ogóle nie rozumiem o co chodzi w tej formie zarobku Big Grin Będę musiał się zagłębić. Życzę powodzenia!


RE: Zaczynamy poważny biznes! - kolorpurpury - 13-04-2016 11:53

(13-04-2016 11:42)mahuzz napisał(a):  W ogóle nie rozumiem o co chodzi w tej formie zarobku Big Grin Będę musiał się zagłębić. Życzę powodzenia!

O co dokładnie Ci chodzi? Ogólnie o Revenue Share czy o jakiś element?


RE: Zaczynamy poważny biznes! - mahuzz - 13-04-2016 11:54

Revenue Share dokładnie Smile


RE: Zaczynamy poważny biznes! - fusek - 06-05-2016 08:12

jak szybko zaczal tak szybko skonczyl;d