Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki sposób płatności za E-whoring? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jaki sposób płatności za E-whoring? (/Temat-Jaki-sposob-platnosci-za-E-whoring-131031)

Strony: 1 2 3


RE: Jaki sposób płatności za E-whoring? - liroypl - 29-03-2016 10:08

No o to mi chodziło.. Z tym że na wypłatę z BET365 czeka się krócej niż na wypłatę bezpośrednio z my paysafecard facepalm


RE: Jaki sposób płatności za E-whoring? - aero2 - 29-03-2016 10:20

A co powiecie o karcie prepaid, bezpieczne to jest? Czy złapią człowieka przy bankomacie?Big Grin


RE: Jaki sposób płatności za E-whoring? - Dan14NR - 29-03-2016 11:13

(29-03-2016 10:20)aero2 napisał(a):  A co powiecie o karcie prepaid, bezpieczne to jest? Czy złapią człowieka przy bankomacie?Big Grin

Ale za co właściwie mają Cię złapać? To, że jakiś gościu przelewa kasę na konto "jakiejś laski" to jego wybór. Na upartego można by to podpisać pewnie pod jakieś wyłudzanie pieniędzy, ale wątpię, że jakiś typu by się fatygował z tego typu problemem gdziekolwiek.

A karta prepaid to karta na okaziciela, bez imiennego konta. Nawet komornik nie może z niej ściągnąć czegokolwiek od zadłużonego, bo karta jest własnością banku a nie osoby używającej.


RE: Jaki sposób płatności za E-whoring? - MickeyHuntr - 29-03-2016 11:20

Sam przyjmuję przelewy, nie ma się czego obiawiać, nie musici podawać swojego prawdziwego imienia i nazwiska, bo to nie ma znaczenia w przelewach


RE: Jaki sposób płatności za E-whoring? - aero2 - 29-03-2016 11:23

@[Dan14NR]
Akurat nie myślę o E-Whoring tylko o darowiźnie, zbiórce pieniędzy na jakiś swój prywatny cel.


RE: Jaki sposób płatności za E-whoring? - szykiryki - 29-03-2016 13:26

Aero, możesz uzywać prepaida, aczkolwiek teraz ryzyko bloka to jakieś 80% i aby wypłacić środki trzeba się przejść z dowodem do oddziału banku, z którego owy prepaid pochodzi.


RE: Jaki sposób płatności za E-whoring? - elbowndg - 29-03-2016 13:32

zablokowali mi na prepaidzie 8tys zł. Co się nałaziłem i nawalczyłem przez 4 miesiace z bankiem to masakra...


RE: Jaki sposób płatności za E-whoring? - fejQ - 29-03-2016 17:20

Witam,

Mam kilka pytań odnośnie kart Prepaid

1 czy zakladajac taka karte musze podawac swoje dane czy moge zrobic to anonimowo przez internet podajac jedynie adres do wysylki
2 czy wplacic srodki na taka karte moge jedynie ze swojego konta czy moge tego dokonac z dowolnego konta (co przydaloby sie w ewhoringu)
3 jesli taka karte mozna zasilic z dowolnego konta to czy wystarczy ze danej osobie podam numer konta przypisany do karty
4 jakie banki oferuja tego typu usluge

Taka karta przydalaby mi sie w ewhoringu do otrzymywania srodkow od swoich "kochasiow"
Do tej pory uzywam paypal jednak wiadomo ze nie kazdy korzysta z tego i nie wszyscy sobie radza z zalozeniem konta PP.
Czy poza kartami prepaid jest jakas metoda by "kochasie" mogli przelewac srodki bezposrednio z konta bankowego?


RE: Jaki sposób płatności za E-whoring? - Dan14NR - 29-03-2016 19:03

(29-03-2016 17:20)fejQ napisał(a):  Witam,

Mam kilka pytań odnośnie kart Prepaid

1 czy zakladajac taka karte musze podawac swoje dane czy moge zrobic to anonimowo przez internet podajac jedynie adres do wysylki
2 czy wplacic srodki na taka karte moge jedynie ze swojego konta czy moge tego dokonac z dowolnego konta (co przydaloby sie w ewhoringu)
3 jesli taka karte mozna zasilic z dowolnego konta to czy wystarczy ze danej osobie podam numer konta przypisany do karty
4 jakie banki oferuja tego typu usluge

Taka karta przydalaby mi sie w ewhoringu do otrzymywania srodkow od swoich "kochasiow"
Do tej pory uzywam paypal jednak wiadomo ze nie kazdy korzysta z tego i nie wszyscy sobie radza z zalozeniem konta PP.
Czy poza kartami prepaid jest jakas metoda by "kochasie" mogli przelewac srodki bezposrednio z konta bankowego?

1. Z tego co wiem to nie musisz podawać danych,
2. Możesz z dowolnego,
3. Wystarczy rachunek techniczny karty. Sam lepiej zasilaj sobie szybką wpłatą, ale ktoś może po samym numerze zasilić.
4. Polecam BZ WBK


RE: Jaki sposób płatności za E-whoring? - liroypl - 30-03-2016 07:22

BZ WBK juz nie oferuje prepaid-ów z tego co wiem