Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SDTadvertising - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SDTadvertising (/Temat-SDTadvertising-130817)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: SDTadvertising - ppibo1 - 26-03-2016 15:42

Nie musi być.


RE: SDTadvertising - K239TURBO - 26-03-2016 16:06

Co zrobić jeśli link aktywacyjny nie przychodzi na konto?


RE: SDTadvertising - ppibo1 - 26-03-2016 19:13

K239TURBO szczerze powiedziawszy już nie wiem czy tam był ten link aktywacyjny bo szukam na poczcie i nie widze. Dzięki panowie za rejestracje !!! Heart Następna wypłata zlecona z datą 01.04 czyli najbliższy piątek Huh


RE: SDTadvertising - K239TURBO - 26-03-2016 19:48

ppibo1
Jak się tutaj wypłaca?
Czy dostałeś za mnie premię 75c ?


RE: SDTadvertising - Fox90 - 26-03-2016 20:00

Za refa póki co nie dostałem kasy, ale może nie aktywował tego konta czy coś. Właśnie gdzie się tu wypłaca i na jakiej zasadzie. Jeżeli zlece dzisiaj to będzie wysłany stan z konta dzisiaj czy jak? Trochę się gubię tutaj Smile


RE: SDTadvertising - ppibo1 - 26-03-2016 22:30

K239TURBO pewnie dostałem nie mam jak tego sprawdzić , ale już 10 osób na liczniku jest dzięki jeszcze raz !

Co do wypłat to wchodzicie tutaj: http://sdtadvertising.com/helpdesk/knowledgebase.php?article=135

Klikacie to podświetlone na niebiesko help desk ticket , wypełniacie danymi swojego konta i piszecie w wiadomości , że chcecie wypłacić dodając swój user id czyli login i e-mail z paypala. Wypłacają raz w tygodniu w piątek to co zgromadziliście na swoim koncie (całość) do czasu wypłat czyli teraz do 1 kwietnia. Cool . Pamiętajcie , że wystarczy 1 taka wiadomość o chęci wypłaty. Jeśli macie już coś na koncie to myśle , że warto już tam napisać ustawić się w kolejce Big Grin


RE: SDTadvertising - Fox90 - 29-03-2016 15:56

Cholera, w co ja ostatnio wejdę to zmieniają zasady, reguły i wychodzę na tym wszystkim jak zabłocki na mydle Smile Szukam i szukam jakiegoś programu, znajduję i się okazuje że akurat coś pozmieniali i już nie jest tak różowo jak było Smile W tym przypadku chodzi mi akurat o to że wprowadzili minimalną wypłatę od 10$ Smile


RE: SDTadvertising - ppibo1 - 29-03-2016 16:04

Pisali , że jak im się będzie spamowało po kilka razy o tą samą wypłate to w końcu zrobią minimum 10$ jak widać ludzie nie posłuchali.


RE: SDTadvertising - Fox90 - 29-03-2016 16:13

No dla nich tak jest na pewno wygodniej, w sumie ja też nie narzekam, w końcu kiedyś uzbieram Smile Ale sami sobie trochę to utrudniają bo powinna być jakaś opcja do wypłaty, a tak przy ticketach to wiadomo że prędzej czy pózniej pojawi się chaos Smile


RE: SDTadvertising - ppibo1 - 29-03-2016 17:11

Napisałem do nich jeszcze raz o wypłatę bo niby jest w faq to minimum to na wszelki wypadek wysłałem ticket.
Między innymi w wiadomości zwrotnej: Thank you for participating in our Paid 4 Email program. We do not currently have a minimum payout level but we only payout once a week on Fridays.

Czyli piszą , że nie ma minimum do wypłaty. Może dali wpis do faq o minimum , ale narazie wypłacą to co mamy. Tak to rozumie Huh