Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik moich poczynań zarabiania w sieci - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik moich poczynań zarabiania w sieci (/Temat-Dziennik-moich-poczynan-zarabiania-w-sieci-130719)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Kasa za nic - Slight - 29-03-2016 12:29

Trochę mniej się orientuję w BTC, ale im więcej się zainwestuje tym większy zysk czy stawka stała?


RE: Kasa za nic - iPlusOfficial - 29-03-2016 14:18

Im więcej zainwestujesz tym więcej będziesz miał KH/s czyli będziesz miał większy zysk Smile. Zapraszam z refa!


RE: Kasa za nic - iPlusOfficial - 20-04-2016 12:55

Jutro następna wypłata z HashOcean. Tym razem nie będę reinwestował, a zainwestuje w MyPayingAds Smile

Chce zacząć też zarabiać w trafficmonsoon oraz FortAdPays, no i może jakieś inne RevShare, polecacie coś?

Z moich obliczeń wynika, że jutro wpłacam 5$ na MPA ;p


RE: Dziennik moich poczynań zarabiania w sieci - iPlusOfficial - 20-04-2016 17:36

Dodana strona MXRevShare. Mam chęć w niego zainwestować zamiast w MyPayingAds.


RE: Dziennik moich poczynań zarabiania w sieci - iPlusOfficial - 20-04-2016 18:58

W MXRevShare wyklikałem dziś łącznie 100 Millionare Ads (z przerwami na szamanko oczywiście), co dało mi $0.50 Big Grin. No i osiągnąłem przy okazji limit kliknięć Smile Nie wiem ile czasu klikałem bo w miedzy czasie oglądałem jutuby Big Grin


RE: Dziennik moich poczynań zarabiania w sieci - Serkownik - 20-04-2016 19:29

Kolego mx to dobra stronka
tez do niego wszedlem niedawno i dziala fajnie
ostatnio serwery zmienili wiec smiga jak trzeba

co do TM odradzam, mam zblokowane ponad 1,5k pln i nigdy pewnie nie odzyskam
duzo opini jest ze w sierpniu beda znowu problemy i tyle z inwestowania

polecam program z mojej stopki
mam nadzieje ze juz o nim slyszales
jak cos po wiecej informacji zapraszam na priw


RE: Dziennik moich poczynań zarabiania w sieci - iPlusOfficial - 20-04-2016 19:30

@[Serkownik] Czytałem już o tym, chce uzbierać więcej żeby tam zainwestować Wink

SZUKAM KANTORA BTC -> PAYZA!


RE: Dziennik moich poczynań zarabiania w sieci - Serkownik - 20-04-2016 19:33

(20-04-2016 19:30)iPlusOfficial napisał(a):  @[Serkownik] Czytałem już o tym, chce uzbierać więcej żeby tam zainwestować Wink

SZUKAM KANTORA BTC -> PAYZA!

przeciez konto na payza mozna btc zasilic jak masz zweryfikowane konto
addfunds/bitcoin

Fee
Free
Exchange Rate
429.3674 USD
Duration
Immediate


RE: Dziennik moich poczynań zarabiania w sieci - iPlusOfficial - 20-04-2016 19:41

Taak, ale ja nie mam zweryfikowanego i nie weryfikuje narazie bo za długo by trwało


RE: Dziennik moich poczynań zarabiania w sieci - iPlusOfficial - 21-04-2016 13:28

Następna wypłata HashOcean! Czekam na @[zeno13], żeby wymienić na Payze, następnie wpłacę do MXR. Oby dzisiaj zeno wszedł, bynajmniej dziś bym już miał pierwszy adpack za 5$ Wink