Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
mxrevshare, likesXl, future adpro inwestycja 2000zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: mxrevshare, likesXl, future adpro inwestycja 2000zł (/Temat-mxrevshare-likesXl-future-adpro-inwestycja-2000zl-130323)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: mxrevshare, likesXl, future adpro inwestycja 2000zł - Bio21 - 15-03-2016 18:55

Ja od siebie polecam Fortadpays tutaj


RE: mxrevshare, likesXl, future adpro inwestycja 2000zł - tomek019 - 15-03-2016 22:03

MXRevshare - Bardzo dobre zmiany, coraz lepiej rokuje, mozna zarabiac zarowno samemu jak i z zespolem, startujesz od 5$.

LikesXL - jesli masz sporo na inwestycje i zespol to wchodz, inaczej olej.

FuturAdPro - Bardzo dobra inwestycja na chwile obecna ze wzgledu na rozwiniety portal spolecznosciowy FUtureNetClub . Maja Bardzo dobry start juz przed startem jakkolwiek to nie brzmi Huh

2


RE: mxrevshare, likesXl, future adpro inwestycja 2000zł - Dzipsiok87 - 16-03-2016 10:58

Co do MxRevshare to nie tylko ten biznes ma James Lee Valentine więc może to nie upaść a już na pewno nie prędko


RE: mxrevshare, likesXl, future adpro inwestycja 2000zł - full2000 - 16-03-2016 13:47

Jeżeli miał bym wybierać z tych co podałeś to MXRev$hare... jak chcesz b.dokładny opis do tego programu - odezwij się na priv. Smile


RE: mxrevshare, likesXl, future adpro inwestycja 2000zł - johnus3 - 19-03-2016 22:11

Ano widzisz, ile uczestników tyle opinii, sam będziesz musiał podjąc decyzje Smile Mało pisali o LikesXL to ja Ci opowiem, za 2000zl będziesz miał tam 10 paczek, fajnie na start, nie napisałeś czy chcesz budować strukture czy nie, na pewno w każdym programie będą inne profity z downline, najlepiej znam LikseXL i moge Ci pomóc gdybyś się na niego zdecydował. Raczej wszystkie wymienione platformy są zaufane i od godnych właścicieli, ja bywałem i organizowałem eventy z Liksa, poznałem też Rolanda z zarządu, i wiem że mogę Ci ten program polecić Big Grin


RE: mxrevshare, likesXl, future adpro inwestycja 2000zł - kostek880 - 20-03-2016 10:13

Dziekuje za wypowiedźi. Rozważe każdą propozycje, którą mi przedstawiliście. Na dzień dzisiejszy to chyba wejde w nowy futureadpro oraz mxrevshare chciaż mam drobne obawy poniewaz program w rankingu alexa.com spada w dól co nie wróży nic dobrego ale najbardziej przekonal mnie admin który jest najbardziej wiarygodny.


RE: mxrevshare, likesXl, future adpro inwestycja 2000zł - johnus3 - 20-03-2016 11:01

To musi byc Twoja decyzja Smile Ale zwroc uwage ze w MXrevshare dolacza dziennie juz malo ludzi, dlatego leci w rankingu w dol, a to nie wrozy rewelacji ,d A likes to nie jest pierwszy biznes tych wlascicieli, jeden z wielu ale jak mowia, rozwija sie najlepiej Smile

No i mozna sie z nimi spotkac takze zaufanie tez maja, przynajmniej u mnie Smile


RE: mxrevshare, likesXl, future adpro inwestycja 2000zł - kostek880 - 20-03-2016 11:28

Ale czy na wchodzenie w likesxl nie jest juz troche za pozno? Ciezko bedzie chyba cos zarobic jezeli nie zainwestowalo sie na poczatku. Mpa czy trafficmonsoon tez dobrze prosperowaly jednak nie przetrwaly proby czasu, to raczej nie ich wina tylko paypala ale co bedzie z tymi programami ciezko stwierdzic.


RE: mxrevshare, likesXl, future adpro inwestycja 2000zł - johnus3 - 20-03-2016 12:27

Hmm przespalem cos? Smile Traffic dziala caly czas, paypala wywalili i bardzo dobrze Smile widzisz, sam zauwazyles ze to wina paypala ze mieli problemy, ale jakbym mial teraz gotowke sam bym dolaczyl do traffica bo nie zapowiada sie zeby upadl. MAP dziala juz 2,5 roku i tez swietnie prosperuje Smile Wydaje mi sie ze jest jeszcze bardzo dobry moment zeby dolaczyc do LikseXL, duzo by pisac dlaczego, zapraszam priv Smile


RE: mxrevshare, likesXl, future adpro inwestycja 2000zł - Kamil_Koleczko - 25-03-2016 20:10

Poszło pw.