Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik inwestycyjny - programy HYIP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik inwestycyjny - programy HYIP (/Temat-Dziennik-inwestycyjny-programy-HYIP-130016)

Strony: 1 2 3


RE: Dziennik inwestycyjny - programy HYIP - kaczor89 - 07-05-2016 19:15

(07-05-2016 18:45)tomek019 napisał(a):  Widze ze wszyscy zarabiamy w MXR Wink powodzenia Smile

tapnięte

Dzięki i wzajemnie. Smile Dobrą decyzję podjęliśmy inwestując tutaj, no i z pewnością należymy do grona osób, które dość wcześnie rozpoczęły przygodę z tym programem. Myślę, że jeszcze trochę czasu i nasza cierpliwość zostanie wynagrodzona, a wtedy MXR na pewno przyniesie nam sporo radości. Smile


RE: Dziennik inwestycyjny - programy HYIP - kaczor89 - 08-05-2016 20:39

Witam!

Czas na podsumowanie po weekendzie Smile

1. MXRevShare
[Obrazek: uYnln9y.jpg]
Po dzisiejszych nocnych naliczeniach udało się zakupić 8 paczkę za 25$, zatem wszystko idzie zgodnie z planem. Smile
Kolejny mały cel do osiągnięcia: 10 paczek medium (25$)

Przypominam o możliwości skorzystania z przygotowanej przeze mnie oferty refbacku w programie MXRevShare. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj: http://zarabiam.com/Temat-MXRevshare-OFERTA-REFBACKU-132674

CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO PROGRAMU? ZAPRASZAM: MXRevshare

2. BoostRevshare - W ostatnich dniach pojawiły się 2 wiadomości od admina. Pierwsza informująca o pewnym ograniczeniu wprowadzonym w programie. Polega ono na tym, iż każdy użytkownik może maksymalnie wypłacić trzykrotność złożonej kwoty depozytu. Druga bardziej optymistyczna mówiła o organizowanym przez admina konkursie na poleconych z atrakcyjnymi bonusami finansowymi do zgarnięcia. Z pewnością obie wiadomości są dowodem na to, iż adminowi naprawdę zależy na tym projekcie i będzie o niego walczył do samego końca. W związku z tym zmieniłem nieco swoje plany dotyczące tego programu. Wcześniej zamierzałem wypłacić wszystko i zakończyć przygodę z BooostRevshare.
[Obrazek: Ax30onL.jpg]
Aktualnie czekam aż uzbieram 10$ które wypłacę z programu, a następnie wrzucę świeże 15$ do programu co pozwoli na zwiększenie limitu wypłat z tego programu. Big Grin Potem będę co jakiś czas robił drobne wypłaty aż osiągnę nowy limit lub też do momentu końca programu. Smile

CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO PROGRAMU? ZAPRASZAM: BoostRevshare

3. MyTrendingAds - O tym programie raz że nie chce mi się pisać, a dwa nie ma sensu robić tego dzisiaj. Jutro ma miejsce zapowiadany wcześniej restart z wprowadzeniem przez admina programów matrycowych. Ja tylko mam nadzieję, że naliczenia na starych paczkach w końcu coś ruszą....

Nie podaję reflinka, gdyż sam na chwilę obecną odradzałbym każdemu jakąkolwiek inwestycję w tym programie.

4. TrafficWaveSurfing - No a w TWS nadal nie widać jakichś niepokojących oznak nadchodzących problemów, co oczywiście mnie bardzo cieszy. Smile Wprawdzie naliczenia ostatnio spadły poniżej 3%, ale program już trochę działa i logiczne jest że niemożliwe byłyby w dłuższej perspektywie naliczenia utrzymujące się na poziomie 4%-5%. Dzisiaj został osiągnięty kolejny poziom jeżeli chodzi o liczbę użytkowników w programie:
[Obrazek: 5xocgfG.jpg]
Jutro w dzień zamierzam zlecić wypłatę z programu, zapewne będzie to niecałe 20$:
[Obrazek: 3BF0v2t.jpg]

CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO PROGRAMU? ZAPRASZAM: TrafficWaveSurfing

Pozdrawiam Smile


RE: Dziennik inwestycyjny - programy HYIP - kaczor89 - 26-05-2016 14:59

Witam!

Czas na aktualizację po nieco dłuższym czasie. Zapowiadałem wcześniej że będę wrzucał co najmniej 2 posty w tygodniu, a wyszedł tylko jeden post po 2 tygodniach.... 4 Tym razem jest to spowodowane niestety małą ilością wolnego czasu w ostatnich dniach. 2 tygodnie w przypadku większości revsharów należy traktować jednak jako spory okres czasu więc i trochę się pozmieniało. Smile

Za chwilę pojawią się wpisy z poszczególnych programów.
1. MXRevShare - Jestem w tym programie od stycznia i jak dotąd nie wypłaciłem z niego ani centa. Ostatnio pojawiło się sporo kontrowersji odnośnie zapowiadanego zwiększenia progu minimalnej wypłaty (z 25$ do 50$). Z powodu wielu głosów krytyki wokół tego pomysłu do zapowiadanej zmiany ostatecznie nie doszło. Wg mnie inwestując w MX nie ma co się nastawiać na SZYBKI zysk tylko traktować program długofalowo, dlatego mi osobiście zmiana tego progu nie przeszkadzałaby w jakiś sposób.
Cel który sobie postawiłem w ostatnim poście (10 medium adpack) został już osiągnięty.
Kolejny cel: 15 medium adpack (25$)
Screen z programu:
[Obrazek: DUjzua2.jpg]

CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO PROGRAMU? ZAPRASZAM: MXRevshare

2. BoostRevshare - W programie po raz kolejny zmienił się plan finansowy. Xpokerface Aktualnie wygląda to następująco:
[Obrazek: lEsqyHy.jpg]

Admin wprowadził dodatkowko obowiązkową subskrypcję w wysokości 5$. Co ciekawe mimo tych wszystkich zawirowań wokół programu właśnie teraz zyskuje on na popularności. Jeszcze do niedawna było w nim około 1200 userów, a na dzień dzisiejszy ta liczba wynosi już ponad 1800. Jestem w tym programie praktycznie od początku i już jakiś czas temu udało się odzyskać wkład więc zostaję jeszcze tutaj na kolejny miesiąc i zreinwestuję to co mam w programie. Smile

CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO PROGRAMU? ZAPRASZAM: BoostRevshare

3. TrafficWaveSurfing - Ostatnio trochę byłem zaniepokojony jakie będą dalsze losy tego programu bo zaczęło przybywać nieco mniej osób. Problemem były tutaj notoryczne problemy ze stroną. Na szczęście admin zrobił kolejny dobry krok i zdecydował się na zmianę serwera. Wszystko odbyło się w dniu wczorajszym, w tym czasie stronka nie działała, ale trwało to zaledwie kilkanaście godzin więc tutaj naprawdę duży + dla admina się należy. Dostałem również maila o planowanych bonusach za złożenie dodatkowego depozytu do programu więc zapowiada się że TWS prędko jeszcze się nie zescami i pozwoli trochę zarobić. Smile

Screen z programu: [Obrazek: N1WN0xu.jpg]

I ostatnia wypłata: [Obrazek: 1B9v5lS.jpg]

CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO PROGRAMU? ZAPRASZAM: TrafficWaveSurfing


RE: Dziennik inwestycyjny - programy HYIP - tomek019 - 26-05-2016 18:02

ominales Mytrendingads - co tam po resecie ?


Wyjątkowo niesystematyczny dziennik inwestycyjny :) - kaczor89 - 21-07-2016 20:42

Witam serdecznie!

Zacznę od tego, że to moja kolejna i zapewne ostatnia już próba "reaktywacji" tego dziennika. Minęły 2 miesiące i sporo się oczywiście wydarzyło jak to zawsze w revsharach. Zacznę od tego, że jakoś w czerwcu przeżyłem spory dramat, bowiem upadły kolejno TWS oraz BoostRevshare... Rolleyes Do tego doszła jeszcze informacja o scamie programu ImapRevshare, gdzie również rozważałem inwestycję na szczęście nie wrzuciłem tam żadnych pieniędzy. Cały ten zbieg wydarzeń sprawił że, przemyślałem sobie to wszystko i podjąłem decyzję o rezygnacji z inwestycji w tzw. "szybkich revsharach". Strata finansowa może nie była aż tak znacząca (łącznie jakieś 100$). Gorszym faktem dla mnie było to, że zysk, który budowałem mozolnie przez dłuższy czas poszedł po prostu na marne. 4 W związku z tym postanowiłem działać jedynie w 2 programach: MXRevshare oraz Recyclix. Lepiej jednak zarabiać wolniej, ale skuteczniej, a te programy dają póki co taką możliwość i w mojej ocenie są najstabilniejsze z tych aktualnie działających. Działam jeszcze póki co w MyTrendingAds, ale tam naliczenia są już tak symboliczne, że nie ma co zawracać sobie raczej tym głowy...

Aktualna sytuacja w programach:
1. MXRevShare
[Obrazek: RdhKp5u.png]

Cel który sobie postawiłem w ostatnim poście (15 medium adpack) został już osiągnięty.
Kolejny cel: 30 medium adpack (25$)

Oferta Refbacku oczywiście nadal jest aktualna.
CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO PROGRAMU? ZAPRASZAM: MXRevshare

2. Recyclix - W programie tym zarejestrowałem się jakoś w połowie lutego, jednakże nie uwzględniałem go w swoich inwestycjach z uwagi na to, że obracałem po prostu darmowym bonusem 20e. Dopiero w zeszłym tygodniu wpłaciłem 27e i można powiedzieć, że teraz zaczęło to jakoś wyglądać:
[Obrazek: DNDCAFQ.png]
W przypadku Recyclixu najbardziej chyba podoba mi się to, że mamy tutaj do czynienia z realną firmą, więc przynajmniej prawdopodobieństwo, że zniknie to po prostu z dnia na dzień jest mniejsze....

CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO PROGRAMU? ZAPRASZAM: Recyclix

P.S Serio muszę powalczyć o większą dyscyplinę w prowadzeniu tego "dziennika". Właściwie głupio i niezręcznie używać mi tego słowa. Bardziej pasowałoby: miesięcznik, kwartalnik....?

Pozdrawiam Smile


RE: Dziennik inwestycyjny - programy HYIP - Veres - 21-07-2016 20:48

Wszystko super, tylko gdzie info o nowej stronce w budowie Big Grin Istotny krok w stronę rozwoju biznesów.
Nie wiedziałem, że działasz w ReCyclix, mnie jakoś nie przekonuje, ale jak kto woli Smile

Prowadź dalej, daje to niesamowitego kopa.


RE: Dziennik inwestycyjny - programy HYIP - kaczor89 - 21-07-2016 20:57

Tak jak pisałem moja przygoda z Recyclix trwa tak naprawdę jakoś od tygodnia. Co do stronki to oczywiście prace trwają, jednakże chciałem zamieścić informację o tym przed jej publikacją w internecie, by nie mieć dużej presji na tworzenie. Smile Rozważam również małą zmianę charakteru tego dziennika tzn. być może będę zamieszczał również tutaj efekty działania w innych metodach zarabiania (skracanie, SubSMS).


RE: Dziennik inwestycyjny - programy HYIP - kaczor89 - 23-07-2016 17:46

Witam!

Dzisiaj z racji weekendu oraz mniejszej ilości wolnego czasu aktualizacja będzie nieco krótsza.

1. MXRevShare - Sytuacja w programie wygląda już naprawdę coraz ciekawiej, bowiem codziennie z naliczeń przybywa już 28$. Uwzględniając prowizję otrzymywaną z poleconych oraz drobny zysk z klikania w reklamy mogę pozwolić sobie już na codzienny zakup jednego medium oraz jednego mini adpacka. Smile Od ostatniego wpisu przybyło również 2 poleconych, co również bardzo mnie cieszy. Screen z programu:
[Obrazek: nvjlVwu.png]

Zainteresowanych inwestycją w programie zapraszam oczywiście do skorzystania z oferty refbacku. Link znajdziecie w mojej sygnaturze.

CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO PROGRAMU? ZAPRASZAM: MXRevshare

2. Recyclix - Od ostatniego wpisu niewiele się zmieniło, dlatego też nie bardzo jest co tu komentować. Smile Screen z programu:
[Obrazek: YwPkz9W.png]

CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO PROGRAMU? ZAPRASZAM: Recyclix

Miłego weekendu życzę wszystkim i pozdrawiam! Smile


RE: Dziennik inwestycyjny - programy HYIP - kaczor89 - 30-07-2016 16:48

Czas na kolejny wpis po paru dniach przerwy. W dzisiejszym podsumowaniu skupię się wyłącznie na MXRevshare. W Recyclix wszystko idzie powoli do przodu i jeden z cykli skończy się za 4 dni, więc pozostaje mi jedynie czekać.

MXRevShare - W programie mieliśmy ostatnio zmianę serwera, ponieważ użytkowników jest coraz to więcej i był problem z klikaniem w reklamy, jak też i samym działaniem strony. Zmiana rozpoczęła się w poniedziałek i początkowo mogło się wydawać, że wszystko pójdzie sprawnie i szybko. Niestety po drodze pojawiły się drobne problemy i ostatecznie cała migracja zakończyła się pomyślnie dopiero w środę. W środę i czwartek zdarzało się jeszcze, że stronka bywała kapryśna i były trudności przy logowaniu, ale były to drobne problemy związane właśnie z przenosinami na nowy serwer, a potem pojawiła się informacja o przeprowadzanych atakach DDoS na stronkę. Najważniejsze że wszystko dobrze się skończyło. Smile Przy okazji warto wspomnieć o miłych gestach ze strony samej administracji. W związku z przerwą w działaniu MXR użytkownicy byli zwolnieni z klikania obowiązkowych 10 reklam kwalifikujących do otrzymania dziennych naliczeń w programie. Miłym również akcentem jest wprowadzenie w programie konkursu na zasadzie losowania adpacków milionaire. Z tego co widzę taki konkurs jest przeprowadzany 3 razy dziennie i każdy użytkownik MX-a ma szansę na wygranie największego adpacka.
Wrzucam screena z panelu:
[Obrazek: arzDXrd.png]

W związku z tym że na Payzie miałem jeszcze jakoś ponad 13$ postanowiłem wpłacić to dzisiaj do programu i dokupić jeszcze jednego medium adpacka. Zastanawiam się aktualnie czy nie dorzucić jeszcze tak z 80-100$ do programu, lecz decyzję podejmę w przyszłym tygodniu. Jeżeli tak się stanie, to na pewno będzie to już ostatni raz jak dopłacam, a potem będę się skupiał tylko i wyłącznie na reinwestowaniu lub wypłacaniu co jakiś czas pieniędzy.

Zainteresowanych inwestycją w programie zapraszam oczywiście do skorzystania z oferty refbacku bądź wzięcia udziału w konkursie.

CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO PROGRAMU? ZAPRASZAM: MXRevshare

Miłego weekendu życzę i pozdrawiam! Wink


RE: Dziennik inwestycyjny - programy HYIP - Veres - 31-07-2016 14:46

Elegancko, ciągle do przodu, wiesz co jak popatrzyłem, że masz 1 pack za 50$ od razu skojarzyłem, że może wygrałeś w codziennej loterii. Nie chwaliłeś się to raczej tak nie jest Tongue Dorzuć to dopiero początek.