Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
tanie buty - Pytanie/Opinie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: tanie buty - Pytanie/Opinie? (/Temat-tanie-buty-Pytanie-Opinie-129849)

Strony: 1 2


RE: tanie buty - Pytanie/Opinie? - Optymist - 11-03-2016 10:01

Powiem tak... w takich sklepach i za takie ceny to kupują dzieci, kobiety i idioci.
Jeżeli w ogóle dostaniesz buty to będą to podróby z chin, jak będziesz miał problem z rozmiarem lub z tym, że drugi but jest inny to życzę powodzenia w odsyłaniu tych butów.
Czytajcie sobie regulaminy, czytajcie... za 2 tygodnie będzie na innym sklepie.


RE: tanie buty - Pytanie/Opinie? - Bajtek - 17-03-2016 14:47

Wg mnie Polaka nie stać jest na to, aby płacić 2 razy. Ostatnio sam nawet do tego doszedłem. Kupiłem termometr, oczywista w biedronce i jakie było moje zdziwienie gdy rozlał się wyświetlacz. Oczywiście reklamacji mi nie uznali, bo stwierdzili, ze przechowywałem go w ciepłym miejscu (chyba wg nich w piekarniku). No i musiałem kupić drugi, tym razem dołożyłem trochę kaski i kupiłem porządny, ze sklepu Geratherm, też bezdotykowy, model non contact. Z butami jest tak samo, lepiej dołożyć i być zadowolonym


RE: tanie buty - Pytanie/Opinie? - milo - 17-03-2016 14:51

Odradzam. Już w tamtym roku bądź dwa lata temu był przypadek z bardzo podobną stroną, airmay po 250 zł, brat kupił dwie pary, 500 zł poszło w błoto. Ta strona wygląda bardzo podobnie. Poczekałbym jeszcze z miesiąc dwa zanim będziesz zamiawiał, wtedy już będą konkretne opinie w necie na temat tej strony.


RE: tanie buty - Pytanie/Opinie? - xOceanFirex - 05-04-2016 18:07

Ja kupuje buty po prostu na bazarze.
Kupisz za 50 zł za pare, rozwalą Ci sie po pół roku to kupujesz nowe i tak lepiej na tym wychodzisz.


RE: tanie buty - Pytanie/Opinie? - Viktoria247 - 08-04-2016 20:48

Nie polecam stronki zostałam oszukana. Buty nie przychodzą. Firma nie istnieje. Jeżeli ktoś coś wie na temat stronki oryginalneobuwie.com proszę o kontakt - [email protected]