Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oszustwo olx - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Oszustwo olx (/Temat-Oszustwo-olx-129621)

Strony: 1 2 3 4


RE: Oszustwo olx - slazzy98 - 25-02-2016 13:05

Olx to jest serwis ogloszeniowy, a nie handolowy, nie sluzy on donjakogokolwiek handlu, a do zamieszczania ogloszen, od olx niczego sie nie dowiesz.


RE: Oszustwo olx - Jaro070 - 25-02-2016 13:29

Jaką kwotę straciłeś?


RE: Oszustwo olx - Robaczek12 - 25-02-2016 13:33

Zobaczcie panowie i panie nic nie robi taki oszust i kasa sama wpływa do niego brak słów. Pewnie stracił z 20-30zl tak mi się wydaje no ale zawsze pieniądz


RE: Oszustwo olx - Leos - 25-02-2016 14:00

Dzięki Panowie za pomysł na zarobek lecę na olx


RE: Oszustwo olx - lukaswu - 25-02-2016 14:30

(25-02-2016 10:41)baca060 napisał(a):  Zostałem oszukany na olx. Chciałbym się dowiedzieć czy mógłbym uzyskać adres ip, a także skąd to jest dany gość?
To pytanie powinieneś zadać na olx, a na ile zostałeś oszukany i jaka kategoria?


RE: Oszustwo olx - baca060 - 25-02-2016 15:48

Olx, jest o wszystkim powiadomione, od razu poprosiłem czy mogą udzielić jakichkolwiek informacji, a kwota na jaką mnie oszukał to jest 200+.
Koleś wysłał pudełko w którym nie znalazła się najważniejsza rzecz. Na olx od razu usunął konto, a na nr telefonu nie mogę się dodzwonić. Dane podał fałszywe.


RE: Oszustwo olx - Tomek93KJ - 25-02-2016 16:32

To już pozamiatane, nie dorwiesz go.


RE: Oszustwo olx - baca060 - 25-02-2016 16:47

Pogadałem z kumplem i mówił mi że wszystko się da, jak coś to ma mi pomóc dostać jakieś dane o nim i najwyżej go trochę postraszę. Hahahahha zemsta będzie słodka xD


RE: Oszustwo olx - Pasza dla konia - 25-02-2016 16:56

Jak on to czyta to slabo bedzie ze strachemLol


RE: Oszustwo olx - flyhigh - 25-02-2016 17:21

baca, a co? twoj ziomek włamie sie przez sendmail emacsem do olx i wyciagnie ci adres, pesel i numer buta oszusta, po czym pojedziecie i pociśniecie mu matke?

Nie zapomnij strasząc go wspomnieć o tym że go potniesz czy coś, żeby miał więcej rzeczy na Ciebie. Szczerze mówiąc nie pochwalam tego typu oszustw, ale jak na moje sam jesteś idiotą robiąc zakupy na olx robiąc przelew czy odbierając paczkę za pobraniem nie sprawdzając zawartości. Jeśli więcej się zgłosi oszukanych czego Ci życzę policja się tym zajmie, ale na ten moment to mozesz po prostu tą swoją paczkę pociąć na kawałki i się nią podcierać jak najdłużej żeby zaoszczędzić na papierze, chociaż tyle Ci się zwróci.
Ludzie dbajcie o bezpieczeństwo w internecie a nie płaczcie po szkodzie prosząc o pomoc na forum o zarabianiu w internecie.

Tak, mocno się wysiliłem żeby ani razu nie przeklnąć.