Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy jesteś, byłeś dobry z matmy? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Szkoła (/Forum-Szkola-307)
+---- Wątek: Czy jesteś, byłeś dobry z matmy? (/Temat-Czy-jestes-byles-dobry-z-matmy-129024)

Strony: 1 2 3 4


RE: Czy jesteś, byłeś dobry z matmy? - Pasza dla konia - 15-02-2016 21:43

(15-02-2016 21:39)lucass9600 napisał(a):  ja również w liceum lipa...ledwo zdawałem ,a maturka najlepiej napisana w klasie Big Grin bez korków , z matemaksem na youtube się uczyłem , polecam wszystkim tegorocznym i przyszłorocznym maturzystom Big Grin

nieraz ratował dupe jak sie bimbało na lekcjach Lol


RE: Czy jesteś, byłeś dobry z matmy? - KeramxD - 15-02-2016 21:56

Według mnie nic ta matematyka nie da Smile Wszystko liczą komputery. Jak dobrze zarabiasz na tym na czym sie znasz to zawsze za grosze biedny student policzy Smile


RE: Czy jesteś, byłeś dobry z matmy? - ivandzms - 15-02-2016 22:14

2 liceum i same dwóje facepalm Ale planuję jakiś czas przed maturą wziąć się za to, żeby przyzwoicie ją zdać


RE: Czy jesteś, byłeś dobry z matmy? - Czaq - 16-02-2016 22:02

No ale czy myślicie, że w ciągu miesiąca matme da się ogarnąć na ok. 90%? Mówię o podstawie, rozszerzenie +30 styknie Smile


RE: Czy jesteś, byłeś dobry z matmy? - Damkofr - 17-02-2016 01:09

Napewno nauka matmy rozwija analityczne myślenie które przydaje się w życiu.


RE: Czy jesteś, byłeś dobry z matmy? - plove - 17-02-2016 08:38

Matma w szkole średniej i analityczne myślenie ? Big Grin
To chyba bardziej tyczy się analizy matematycznej, poruszanej na studiach a nie bezmyślnemu klepaniu formułek tylko po to aby zaliczyć maturę.


RE: Czy jesteś, byłeś dobry z matmy? - Damkofr - 18-02-2016 01:39

(17-02-2016 08:38)plove napisał(a):  Matma w szkole średniej i analityczne myślenie ? Big Grin
To chyba bardziej tyczy się analizy matematycznej, poruszanej na studiach a nie bezmyślnemu klepaniu formułek tylko po to aby zaliczyć maturę.
Ta masz rację myślałem o studiach oczywiście. Samemu jestem na studiach i powiem że matma w średniej a na studiach to 2 inne bajki.


RE: Czy jesteś, byłeś dobry z matmy? - Czaq - 19-02-2016 14:28

Damkofr mógłbyś rozwinac co masz na myśli?


RE: Czy jesteś, byłeś dobry z matmy? - paweuq - 20-02-2016 10:32

Od podstawówki same banie Big Grin Zawsze błagałem nauczycieli prosze pani po wakacjach sie bede uczył Big Grin Kilka razy ubłagałem, jednak 4 razy podczas mojej edukacji komisa miałem Angry Poszłem do liceum po zawodówce, najgorsza nauczycielka w szkole do tego matma rozszerzona, totalna załamka jej się nie dało ubłagać, pierwszy semestr, pisemny bania , ustny bania, poprawka dostateczny 2 fakt troche posiedziałem, dzięki temu zrozumiałem, że to nie takie trudne Big Grin koniec roku Bardzo dobry Big Grin i poźniej juz same 5 leciały, a matury i tak nie zdałem xD nie z matmy a z polskiego Xpokerface


RE: Czy jesteś, byłeś dobry z matmy? - Snaggy - 20-02-2016 12:08

(16-02-2016 22:02)Czaq napisał(a):  No ale czy myślicie, że w ciągu miesiąca matme da się ogarnąć na ok. 90%? Mówię o podstawie, rozszerzenie +30 styknie Smile

W ciągu miesiąca to na podstawę ogarniesz materiał 5 razy nie tylko raz z takimi możliwościami jakie masz. Smile Mam na myśli kanały typu matemaks czy coś.
Poszedłem na studia to przez 12 lat mojej kariery edukacyjnej nie uczyłem się tyle co na pierwszą sesję, także bierz się do roboty i jazda, ale bez wielkiej spiny bo progi na uczelnie są strasznie niskie. Smile