Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PhoenixRevShare - 115-140% - www.phoenixrevshare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PhoenixRevShare - 115-140% - www.phoenixrevshare.com (/Temat-PhoenixRevShare-115-140-www-phoenixrevshare-com-128529)

Strony: 1 2 3 4


RE: PhoenixRevShare - 115-140% - www.phoenixrevshare.com - Matthew98 - 16-02-2016 22:02

Okej, zobacze moze cos wrzuce na probe Tongue zalezy jak sie sytuacja rozwinie z innymi programami Smile


RE: PhoenixRevShare - 115-140% - www.phoenixrevshare.com - kanibal54d - 17-02-2016 11:46

Przypominam, że start dzisiaj o 17:30 Smile
Dodawanie funduszy zostało otwarte. Dostępne są procesory: STP, PM, Payeer, CoinPayments.
Aby dodać środki na Payza należy zrobić to manualnie wysyłając dolary na [email protected] oraz zamieścić screena na oficjalnej grupie FB podając swój nick. Automatyczne dodawanie środków przez Payza zostanie włączone 20-21 lutego.
Dodałem swój pierwszy depozyt po kilku minutach dodany w programie.
[Obrazek: iOOmXH8.png]


RE: PhoenixRevShare - 115-140% - www.phoenixrevshare.com - kordek - 17-02-2016 18:33

dostaliście darmową suskrypcję?


RE: PhoenixRevShare - 115-140% - www.phoenixrevshare.com - kanibal54d - 17-02-2016 20:53

Na świeżo po starcie:
-Naliczenia w skali dnia 28,75% dziennie
-Jest już możliwość wypłat
-Pierwsze screeny wypłat pojawiły się na oficjalnej grupie
-Jutro zostanie dodana opcja transferu między użytkownikami
-Obecnie jest problem z serwerem Zamahost - niebawem wszystko wróci do normySmile

Żeby dostać darmową subskrypcję musisz wpisać się pod odpowiednim postem na oficjalnej grupie FB.


RE: PhoenixRevShare - 115-140% - www.phoenixrevshare.com - Matthew98 - 17-02-2016 22:23

Program ma jakies wieksze szanse na przetrwanie z tymi naliczeniami?


RE: PhoenixRevShare - 115-140% - www.phoenixrevshare.com - tomek019 - 17-02-2016 22:24

Czekam na strone Online bo chce się zarejestrować ! Huh4


RE: PhoenixRevShare - 115-140% - www.phoenixrevshare.com - kanibal54d - 18-02-2016 16:19

Dzisiaj do 20:00 a najpóźniej do 8:00 ma być przeprowadzona migracja serwera. Wpłaty i wypłaty zostały wyłączone.
Osoby które weszły na starcie mają normalne naliczenia.
Została dodana możliwość przesyłania środków między portfelami oraz między użytkownikami - po zmianie serwera będzie działać w 100%.
Prowizja transferu do innego użytkownika będzie wynosiła 1% Smile


Jeżeli chodzi o programy z wysokimi naliczeniami to jako przykład podam TT3 który jest już od 4 m-cy oraz GalaticAds który działał 40 dni bez skazy. Tutaj jest większy procent repurchase, więc szansa na dłuższe funkcjonowanie. Czy tak będzie - zobaczymy - warto w drugim tygodniu zadbać o wyciągnięcie wkładu a dalej bawić się zarobioną kasą.


RE: PhoenixRevShare - 115-140% - www.phoenixrevshare.com - wichos69 - 18-02-2016 20:04

W zależności od tego jak duże jest zainteresowanie programem, tak długo będzie on działał jeśli Phoenix zostanie dobrze wypromowany będzie działał tak jak wyżej wymienione projekty przez Kanibala.

Ja sam do tej stawki mogę dorzucić TurboAdCash ze zwrotem dziennym 24%, które działa nadal mimo, że nie rekomenduje wejścia na ten moment w ww. program.

Zaufałem Phoenix (jestem pod założycielem tematu) ale z pewną dozą rozwagi stąd na razie nie za wielka "inwestycja" z mojej strony. Zobaczymy co się będzie działo dalej.


RE: PhoenixRevShare - 115-140% - www.phoenixrevshare.com - kanibal54d - 18-02-2016 20:48

Staram się starannie selekcjonować programy. Dzięki za uznanie w tej kwestii. Nie zbyt dobrze wizerunkowo wyszło, że jest problem z serwerem od razu po starcie - niemniej jednak to prawda bo admin wrzucał mi screeny maili od dostawcy hostingu. Nie jest to program długoterminowy, ale inwestując na początku jest szansa zarobić - wiem że osoby z mniejszym kapitałem lubią większe ryzyko i decydują się na taki schemat. Mi w każdym z szybkich programów udało się zarobić także nie przerywamy szczęśliwej passy Smile


RE: PhoenixRevShare - 115-140% - www.phoenixrevshare.com - wichos69 - 19-02-2016 15:37

Kanibal, może Ty się orientujesz jak to wygląda, zakładając że wpłacałem z PM i na koncie PM paczki wypracowały powiedzmzy 0.50$ na repurchase i 0.50$ earning balance, jak kupić paczkę 1$ ? Można w jakiś sposób te dwa konta zsumować ? W wielu programach jest opcja kupowania paczek z cashbalance+repurchase, tutaj tego nie widzę.