Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uważaj na bony na restocku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Uważaj na bony na restocku (/Temat-Uwazaj-na-bony-na-restocku-12782)

Strony: 1 2 3


RE: Uważaj na bony na restocku - Mlody666 - 31-08-2010 19:55

(31-08-2010 18:35)BartuŚ napisał(a):  To mogłem wziąć BestBuy 250$, bo było na zielono... ;d

dokładnie jak bym wiedział ze lockerz zrefunduje bon który jak powszechnie wiadomo w Polsce jest szmelcem, to tez bym go wziałBig Grin


RE: Uważaj na bony na restocku - Daminn - 31-08-2010 21:28

Jeśli ktoś tak zrobi na przyszłym restocku, poświęcę konto i również chapnę jakiś bon i wymienię na pp Big Grin


RE: Uważaj na bony na restocku - Miu - 31-08-2010 21:56

mam nadzieję że dostane 15$ w zamian za Chilli ;D


RE: Uważaj na bony na restocku - Tech - 01-09-2010 00:10

Nie zrozumieliście Tongue

To była taka jednorazowa akcja dobrego serca ze strony Lockerz, gdyż popełnili oni błąd, nie powiadamiając użytkowników, że nie będą mogli wykorzystać bonów poza USA. Teraz gdy zostało już to przedstawione to nie liczcie na żadne paypale w zamian za bony Smile W sumie to będzie dobrze jeśli wam chociaż zwrócą PTZ...

Tak więc bonów nie zamawiajcie!


RE: Uważaj na bony na restocku - MotorniczyTramwaju - 01-09-2010 07:23

Nawet dali specjalny news ostatnio przed restockiem zeby nie zamawiac jak bon nie jest akceptowany


RE: Uważaj na bony na restocku - sl0910 - 01-09-2010 08:25

Po udzieleniu informacji, że bony nie są u nas akceptowane mogli by je na jednak wysyłać Tongue
Ja chciałam sprzedać ten bon np. na ebayu. Może za trochę niższą sumę niż jest on warty, ale zawsze coś by było, a tak to teraz nie wiadomo co będzie jeśli jeszcze raz zamówię jakiś bon...

Ah... i doszedło dzisiaj 15$ na PP - równowartość bonu BestBuy Big Grin


RE: Uważaj na bony na restocku - zone22 - 01-09-2010 10:20

To samo się tyczy bonów do iTunes store ? Przecież one są użyteczne w Polsce.


RE: Uważaj na bony na restocku - BartuS - 01-09-2010 10:53

Dokładnie. Niestety trzeba się namęczyć, aby mieć $$ w iTunes Store


RE: Uważaj na bony na restocku - adamsonm - 01-09-2010 14:08

ja dostałem tylko potwierdzenie 15$ od nich (iTunes) ale kasy na PP nie mam więc pewnie wyślą do Polski bony z iTunes'a


RE: Uważaj na bony na restocku - Miu - 01-09-2010 14:40

Te bony są wysyłane drogą elektroniczną.