Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomysł na innowacyjną grę ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pomysł na innowacyjną grę ? (/Temat-Pomysl-na-innowacyjna-gre-127577)

Strony: 1 2


RE: Pomysł na innowacyjną grę ? - mamrotka - 20-01-2016 17:07

Ojoj. A @[Assasinoo] pomyśłałaś (stwierdzam po AV), że sama (sam) nie działam ? Najlepiej zjechać do dna. Dobra przyznaję się to ja:
[Obrazek: mainjpeg_snsspwx.jpg]


RE: Pomysł na innowacyjną grę ? - Assasinoo - 20-01-2016 17:12

@[mamrotka] nie pajacuj bo nie jesteśmy w cyrku, gdybyś miał w avatarze kobietę, ale pisał od początku do końca formą męską, to nikt by nie miał do Ciebie żadnych problemów. To, że mam na avku pewną wokalistkę to chyba nie jest równoznaczne z tym, że mam problemy ze swoją płcią i na jednym forum udaje mężczyznę, a na drugim kobietę, a nawet na tym samym jednym forum raz kobieta raz mężczyzna Lol Nie chce mi się wierzyć, że to Twój "współpracownik".


RE: Pomysł na innowacyjną grę ? - mamrotka - 20-01-2016 17:39

No to nie wierz nikt ci nie każę... Coś takiego zrobiłam, że tak nagle naskoczyliście na mnie... ??? Oszukałam kogoś, okradłam cokolwiek ???
Tak nagle wyskoczyliście jakby to było złamanie jakiegoś regulaminu czy coś. Nie chcesz nie wierz jeny nikt CI nie każe.


Pomysł na innowacyjną grę ? - piotrekprorok - 20-01-2016 19:12

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.