Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
zmiana nazwy fanpage - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: zmiana nazwy fanpage (/Temat-zmiana-nazwy-fanpage-127521)

Strony: 1 2


RE: zmiana nazwy fanpage - Bordo - 24-01-2016 01:03

Z tego co wiem, krol fanpagy - Jaruniooo, pisal o tym, ze aby je polaczyc musza miec IDENTYCZNA NAZWE. Ani jedna literka w wyrazie nie moze sie roznic. Tylko pisze co czytalem. Sam czekam jeszcze 4 dni na akceptacje polaczenia i zobaczymy Tongue


RE: zmiana nazwy fanpage - Marszal - 24-01-2016 13:32

Wystarczy że nazwy są podobne, nie można zmienić nazwy fanpage na taką którą już posiadasz w swoich "zbiorach" jak nazwy fanpage będą podobne to po 10 dniach czy tam 14 nie pamiętam dokładnie ale można to sprawdzić przechodząc do pomocy facebooka, spokojnie uda Ci się połączyć stronę np "Fajne laseczki" z "Fajne laseczki Big Grin"


RE: zmiana nazwy fanpage - jamnik - 24-01-2016 13:37

Każdą nazwę można zmienić. Osobiście zmeniałem nazwy na fanpage 150k+ jak i na takich 50k+ czy 5k+ i nigdy nie ma żadnych problemów. Wystarczy ruszyć głową i nie próbować zmieniać nazwy z Super laski na Fajne samochody xD


RE: zmiana nazwy fanpage - palma111 - 25-01-2016 11:19

Jak zmieniasz nazwe to musisz uzyc fragmentu znakow z poprzedniej nazwy + nie musza miec sensu. Nie wiem tylko czy przy laczeniu fanpage tworzy im się nową nazwe, jesli tak to by bylo po problemie x]


RE: zmiana nazwy fanpage - borutabsk - 25-01-2016 20:13

(25-01-2016 11:19)palma111 napisał(a):  Jak zmieniasz nazwe to musisz uzyc fragmentu znakow z poprzedniej nazwy + nie musza miec sensu. Nie wiem tylko czy przy laczeniu fanpage tworzy im się nową nazwe, jesli tak to by bylo po problemie x]

ja robię identycznie jak Ty Smile

tylko mam problem z łączeniem, wykorzystując ten temat zapytam - na co zwracać uwagę przy łączeniu ? próbowałem w różny sposób i nie daje rady


RE: zmiana nazwy fanpage - kras299 - 30-01-2016 13:20

ja robilem nazwe 1 na siatkarskie wiadomosci a druga strone siatkarskie wiadomosci 2 i bez problemu laczy, a jak jest problem ze miana nazwy bo np tresc to wystarcyz przez tydzien jebnac z 4-5 postow na dany temat i juz jest zmiana mozliwa