Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Restock Reminder (program do wykrywania restocka !) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Restock Reminder (program do wykrywania restocka !) (/Temat-Restock-Reminder-program-do-wykrywania-restocka-1268)

Strony: 1 2 3


RE: Restock Reminder (program do wykrywania restocka !) - WalkmaN - 30-01-2010 15:36

nie lepiej samemu odswiezac? ;>


RE: Restock Reminder (program do wykrywania restocka !) - Buzon93 - 30-01-2010 15:53

janas a skad wezme to najnowszą wersje? I grwarantujecie ,że nie będzie bana? ;>


RE: Restock Reminder (program do wykrywania restocka !) - lokarz - 30-01-2010 15:58

o ile mi wiadomo to lockerz pisało że zabronione jest używanie jakichkolwiek bugów i pisało też że ban może być ale ja wam radze by go nie używać bo możecie nic nie zgarnąć od lockerz ale to tylko moja rada Big Grin


RE: Restock Reminder (program do wykrywania restocka !) - Janas - 30-01-2010 16:15

Buzon link do wersji 0.1 http://www.sendspace.com/file/yqu3pb.

Gwarancji nie ma że nie dostaniesz bana, ja osobiście tego programiku nie używam wole klikac F5 Big Grin
Lockerz ogłosiło że używanie skryptów itp. jest karane banem, ale prawdopodobnie oni nie mają jakiegoś specjalnego dostępu do FB.


RE: Restock Reminder (program do wykrywania restocka !) - lokarz - 30-01-2010 16:21

mają mają sprawdzają tak mi sie zdaje bo na jakimś formu sie gapiłem że sprawdzają z IP kompa czy coś tam
ja tam wolę stare F5 Big Grin bo mam pewność że bana nie dostanę Big Grin


RE: Restock Reminder (program do wykrywania restocka !) - Mariolars - 30-01-2010 16:23

a ja wolę operę z autodświeżaniem


RE: Restock Reminder (program do wykrywania restocka !) - lokarz - 30-01-2010 16:25

a ja mam Mozillę i korzystam z C4C i mi też samo odświerza Big Grin


RE: Restock Reminder (program do wykrywania restocka !) - Janas - 30-01-2010 16:28

No tak tylko za c4c alertboxa i inne programy, wtyczki itp. bana się dostaje .


RE: Restock Reminder (program do wykrywania restocka !) - Alexzus - 30-01-2010 17:42

Nie dostaniecie za to bana, niby jak to wykryją? Zwłaszcza na fb.. Co jest złego w tym programie. On tylko patrzy na nowe posty, chyba informator o tym czy dodali news czy nie nie jest zabroniony co nie? =l To restocku nie wykrywa Big Grin
I oni się nie mogą domyślić że ten program sprawdza wybrane słowa, nie są wszechwiedzący i nie będą każdego z osobna sprawdzać


RE: Restock Reminder (program do wykrywania restocka !) - lokarz - 30-01-2010 21:06

A ZAŁOŻYSZ SIE? jak mają jakiś naprawde zawalisty program to na pewno cię wykryją ale to tylko moje przypuszczenia Big Grin